Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Делено на две

Публикувано от dival 
Re: Делено на две
22-07-2009 - 12:21:40
Додо -Работата на брокерите е да съветват...,ама лошото е че клиентите не слушат...!!Това не купувай,от къде го измисли..??Пак всичко под общи знаменатели ..Не купувай какво?А освен това "тъпите пръчки" като се наточат да купуват ..коптора ходи ги спри !!Та нали са баровци стиснал 50000е и ръгай у панелО..Милиони пъти съм обяснявал..учи ..е..и ни ......о ни научено.
Скоро имаше един тотален улигуфрен..Продаваше панел..."тънко "бързаше бе з да е притиснат от кредити..Обяснявам,че ако продаде на тази цена няма да купи после това което търси ..Абе аз да продам ще му мисля..,ама ти ше ми намериш ...Заебах го ..после друга Ани (известни идиоти )господ си знае работата му го продаде и го заебаха и те ..Разбира се "изсъна"с другата покупка ...Строши ми телефона ..идва до офиса ..останал бил на улицата ..е АЗ КАКВО ДА НАПРАВЯ ??Предупредих го не вдена ...сега под наем..Ум царува ум умува ум патки пасе .. eye popping smiley
Re: Делено на две
22-07-2009 - 12:31:15
Quote

липсва логическото мислене- ама него или го имаш, или го нямаш
:] :} Само не разбрах ти защо толкова упорито доказваш във форума, че го нямаш...
Re: Делено на две
22-07-2009 - 12:34:25
avatar
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:липсва логическото мислене- ама него или го
> имаш, или го нямаш Само не разбрах ти защо
> толкова упорито доказваш във форума, че го
> нямаш...


Елементарно, Уотсън- да можеш ти да изпъкнеш с имането му.......
Re: Делено на две
22-07-2009 - 12:36:54
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> genadieves Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> Интересно ми е дали знаеш какво точно значи БРОКЕР?
>
- И бих те посъветвала..........


С тези си изказвания само потвърждаваш тезата ми, че не знаеш какво е брокер. Специално за теб ще пусна тема с описание, не се тормози да ровиш. Едно последно вметване, ако ми позволиш. Когато отиваш в банката вече си взел решението на базата на какво?!?!?!? Отговорът е ясен – НА БАЗАТА НА ПРЕПОРЪКАТА И СЪВЕТА ДАДЕН ТИ ОТ БРОКЕРА.


Re: Делено на две
22-07-2009 - 12:42:40
В такъв случай благодаря, въпреки че съм убеден, че не ти коствало някакви усилия да криеш логическото си мислене... :] :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-22 12:45 от Купувач.
Re: Делено на две
22-07-2009 - 12:47:34
avatar
genadieves Написал:
-------------------------------------------------------

> С тези си изказвания само потвърждаваш тезата ми,
> че не знаеш какво е брокер. Специално за теб ще
> пусна тема с описание, не се тормози да ровиш.
> Едно последно вметване, ако ми позволиш. Когато
> отиваш в банката вече си взел решението на базата
> на какво?!?!?!? Отговорът е ясен – НА БАЗАТА НА
> ПРЕПОРЪКАТА И СЪВЕТА ДАДЕН ТИ ОТ БРОКЕРА.
>

Аз пък, си мислех, че когато се запътиш към банката, първо си се посъветвал с жена си- относно местоположението и основните параметри, на които трябва да отговаря жилището. После си погледнал офертите, които различните брокери са публикували, за да се ориентираш за цените на това, което искаш да купиш. После си проверил при кредитния инспектор дали доходът ти стига и тогава си се свързал с брокера, който ти е дал мнението си дали този имот, който ти показва, си заслужава цената, на базата на други като него..........
Ама, коя съм аз, че да ти определям как да действаш?

Re: Делено на две
22-07-2009 - 22:14:09
Днес станах свидетел на падаща цена на жилище във Варна за 10 минути -60кв м-55000евро падане на 46000 и след 2часа ми се обадиха да не го мисля-продало се!!!!!!!!!!Брокерите са подивяли-идваи цената стана 46е-отивам-гледам-ще помисля-не мисли продадe се-е тоя номер не бяха ми го правили
и тука го пеисвам *drink2* *black eye* *beer*
Re: Делено на две
22-07-2009 - 23:33:45
работата на брокера е да продава а съветването е инструмент за убеждение на клиентите им.
на практика съвети трябва да се приемат само от неизкушени експерти в областа.
другото всичко си е парлама и реклама.
най-елементарният въпрос с който можете да хванете дали някой ви съветва или ви рекламира е - а ти защо не инвестираш, като е супер изгодна инвестицията?
Re: Делено на две
23-07-2009 - 08:56:47
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> работата на брокера е да продава а съветването е
> инструмент за убеждение на клиентите им.
> на практика съвети трябва да се приемат само от
> неизкушени експерти в областа.
> другото всичко си е парлама и реклама.
> най-елементарният въпрос с който можете да хванете
> дали някой ви съветва или ви рекламира е - а ти
> защо не инвестираш, като е супер изгодна
> инвестицията?
>
Ще приема съвета ти-благодаря ти!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход