Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кризата с имотите в България към края си ?

Публикувано от borsi 
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
13-11-2009 - 21:02:42
avatar
Е, може пък да не е имал в предвид точно този Септември?
Може и да е някой друг, след като минат поне пет-шест на същото име преди него? winking smiley
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
13-11-2009 - 21:38:11
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Е, може пък да не е имал в предвид точно този
> Септември?
> Може и да е някой друг, след като минат поне
> пет-шест на същото име преди него?
.......................................................





*ok*
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
13-11-2009 - 21:59:07
То от сега нататък все е след септември, така че човека не е сбъркал.
spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
13-11-2009 - 22:35:45
Не бих искал да говоря от името на borsi и да защитавам прогнозите му, той може да го направи по-добре от мен.
Аз друго имам в предвид , върнете се , изчетете цялата тема внимателно и вижте как е поднесъл информацията , вижте след това колко човека едва са устискали да мине месец или два за да покажат колко те са „компетентни”. Много „българско” , нали?
Да не подминаваме факта , че беше помолил който има по-подробна информация за ценовите равнища за по-дълъг период от време да я сподели(колкото и да не ви се вярва това има значение) за база на по-точен анализ
Нямаше да взимам отношение по въпроса ако не познавах форумната история на borsi(в други форуми) , много други такива „разбирачи” преди време му се присмиваха, но после си гледаха мониторите като „бебе у лампа”(и аз в това число) .Просто искам да ви спестя неудобството да му се извинявате.
Ето защо, според мен този човек не заслужава подобно дребнаво отношение и неговото мнение тежи много повече от вашето(поне за мен)
Поздрави
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
13-11-2009 - 22:50:18
Драги съотечественици и съфорумци,
Цените на на НИ в БГ ще се нормализират когато станат 60-70 % от цените в градове-паметници на архитектурата като Прага и Будапещ.a. Или на съвременни нива , ако обаче бликне нефт от фонтаните пред Централна баня ….Г-н Тепавичаров като невидиотен патриот (за разлика от двама форумци, които няма да цитирам) мисли че радостта от живота няма нищо общо със зле разбрания патриотизъм , или откровен идиотизъм….(пак няма да цитирам двама форумци) . България е хубава. Необходими са около 2 000 000 000 (колкото китайците) Ивановци да усерат с тухли географската територия, или около само 2 000 Пундела (значително по-малко, защото му се признава иктелектуалната мощ) за да усерат духовната сфера…
Драги Западноанадолци, пардон, скъпи съотечетвеници, всяка стотинка, която сте дали в повече от 60% от цената на апартамент в Будапеща е печат в епикризата ви за интелектуална недостатъчност......
Здравето преди всичко !
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
13-11-2009 - 22:56:52
Спиридон Тепавичаров Написал:
-------------------------------------------------------

> Драги Западноанадолци, пардон, скъпи
> съотечетвеници, всяка стотинка, която сте дали в
> повече от 60% от цената на апартамент в Будапеща е
> печат в епикризата ви за интелектуална
> недостатъчност......
> Здравето преди всичко !
>


*ok* *ok* *ok*
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
13-11-2009 - 23:00:02
Kъм автора на темата

Току що Симеон Дянков каза , че има спад на икономиката от 5.8%
което е наи големия спад от 12 години насам ......
ако се сещаш преди 12 години беше 1997г говори ли ти нещо ?
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
13-11-2009 - 23:05:02
razbivach Написал:
-------------------------------------------------------
> Предварително искам да заявя, че нямам намерение
> да обиждам никого, и в стремежа си да бъда кратък
> направо ще попитам: Защо не престанете да се
> заяждате ?
..............................................................................

Колега, няма да коментирам заявлението Ви, че "нямате намерение да обиждате никого", в съчетание с въпроса "Защо не престанете да се заяждате?".
Просто ще Ви попитам - на какво основание оценявате въпроса ми за ситуацията след септември като "заяждане"? Та нали именно колегата направи категоричната прогноза, че "след септември" ситуацията на покачване на пазара на НИ ще е очевиден факт?
Да не би да твърдите, че нямам право да задам своя въпрос през ноември?
Хайде - кажете!
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
13-11-2009 - 23:53:27
Нямах намерение да се включвам в темата, ама колегата разбирач ме провокира.
Борси, извинявай!
Извинявай, че не оцених труда ти да дадеш невярна прогноза.
Извинявай, че още от преди 6 месеца имах съмнения относно прогнозата ти, която не се сбъдна.
Извинявай, че преди 6 месеца не предложих аргументи против прогнозата ти. Това почти сериозно. Почти защото има поне още 20 теми с аргументи против твоята прогноза, които може би не си имал възможност да прочетеш. А и защото заради няколко колеги-форумци не си заслужава сериозното обсъждане на подобни неща точно в този форум.
Ако има още нещо, помоли форумния си адвокат да ни уведоми своевременно.
---
Без да се заяждам и без намерение да обиждам, споделям че едно признание "не познах" би било подходящо. А в комбинация с причините за това събитие би било интересно. Това в противовес на "ама чакайте да видите какво ще стане през декември, януари, февруари, март..."(справка темите на пунди).
Анонимен потребител
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
14-11-2009 - 09:58:48
Quote

Просто искам да ви спестя неудобството да му се извинявате.

Засега май borsi трябва да се извинява на тези, който е подлъгал да чакат до септември.

Пак казвам няма нищо лошо човек да сбърка.
Въпроса е като е написал подобни неща някъде след това да направи анализ къде е сбъркал.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход