Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кризата с имотите в България към края си ?

Публикувано от borsi 
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
14-12-2010 - 11:40:28
borsi , доста се е поизложил с тая тема, чак не мога да повярвам че го е писал той това.
Иначе доста добри коментари и постове има в инвестора затова ми е и странно.
Та поскъпнаха ли имотите и свърши ли кризата , или се отлага засега. :]
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
14-12-2010 - 11:49:47
Ами, кажи ми как върви спада в цените около Докторската градинка в София, от есента миналата година насам, или в центъра на Варна :]
Както и с колко са спаднали цените на земеделските земи от 28.06.2009 23:15 (тогава съм го писал това) до днес? winking smiley
Ще има още мачкане и спад в някой райони най-вече в кварталите сред плебоса набутан с кредити ... и още как, но със земята и имотите в центъра спада приключи още миналата година. Земята хвърчи на горе, никой не продава и се очертава като следващ балон.

www.Borsi.dir.bg
www.Zlato.dir.bg
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
14-12-2010 - 11:53:00
Quote
borsi
Ами, кажи ми как върви спада в цените около Докторската градинка в София, от есента миналата година насам, или в центъра на Варна :]
Както и с колко са спаднали цените на земеделските земи от 28.06.2009 23:15 (тогава съм го писал това) до днес? winking smiley
Ще има още мачкане и спад в някой райони най-вече в кварталите сред плебоса набутан с кредити ... и още как, но със земята и имотите в центъра спада приключи още миналата година. Земята хвърчи на горе, никой не продава и се очертава като следващ балон.
И аз така чувам, че никой не продава. От около 2 години, има-няма. И хвърчи, мамицата и, хвърчи...
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
14-12-2010 - 12:32:03
borsi , Разбира се може и да се бъркам, мислех че пишеш в инвестора с ник Jay Gould
Ако нямаш нищо общо с този ник , значи бъркам.
А на въпроса спада в престижни квартали върви с около 10-на процента оттогава, в средните същата работа , в мизерните квартали не съм се интересувал , зем. земя никога не съм знаел колко е, там може и да хвърчи . За Варна нищо не мога да кажа.
А иначе набуталите се с кредити не са се концентрирали само на едно място, че то само да пада. :]
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
14-12-2010 - 14:18:37
borsi, защо не просто не напишеш "Извинете, сгреших с прогнозата"?
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
14-12-2010 - 16:16:27
avatar
Quote
borsi
Ами, кажи ми как върви спада в цените около Докторската градинка в София, от есента миналата година насам, или в центъра на Варна :]
Както и с колко са спаднали цените на земеделските земи от 28.06.2009 23:15 (тогава съм го писал това) до днес? winking smiley
Ще има още мачкане и спад в някой райони най-вече в кварталите сред плебоса набутан с кредити ... и още как, но със земята и имотите в центъра спада приключи още миналата година. Земята хвърчи на горе, никой не продава и се очертава като следващ балон.

Мда, само дето в първия си пост никъде не си писал, че става дума за Докторската градина и центъра на Варна, а за "Кризата с имотите". Както и да го въртиш и сучеш извода е един - тезата ти, че кризата с имотите е към края си в средата на миналата година се оказа грешка.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-14 16:17 от zlostyr.
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
21-10-2011 - 12:12:51
Нека поздравя и един стар приятел с тази хубава песен:


[url=

][/url]

smiling smiley
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
08-11-2011 - 14:14:01
Мен цените си ме устройват сега, стига да живеехме в нормална държава. Банките ни имат за малоумни. Ето- свалят ми процента на депозита,а на всички им вдига процента на лихвата.
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
09-11-2011 - 08:41:33
Е откъде ще избият лошите кредити?
Някой все плаща малоумието на ипотекарите = не са банките - виж им само печалбите
Re: Кризата с имотите в България към края си ?
10-11-2011 - 01:29:11
Банките не губят чак толкова,това е ясно, при тези лихви. На мен ми искаха за 30 години да изплатя 3 жилища, демек на всеки десет години си изплащам жилището. После говорете,че банките са потърпевши smiling smiley

[gotvene.eu] - рецепти
[xn--h1adaleoho.com] - конкурси
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход