Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

падът на цените и ужасът на някои

Публикувано от bittersweet 
Re: падът на цените и ужасът на някои
25-08-2010 - 22:03:45
Quote
Спиридон Тепавичаров
Както казва Пунди , нравствената екология като аспект на психологията обяснява фундаменталните деформации в мисленето на индивида от популацията хомо-сапиенс, които са основният определящ фактор въпросният индивид да заеме категорично антисоциална позиция с катастрофални последици за икономиката на страната, решавайки да не се раздели с кървавия емигрантски кеш, изсипвайки го великодушно в предните крака на най-силно виещия вълк(признак на мощ) от глутницата на спекулантите. Същите деформации в мисленето на "блеещият" индивид му пречат да види и почувствува върховното щастие да изсипе кеша с ритуално смъкнати панталонки до под коленете....и да отнесе няколко вълчета в клетъчен стадии в задника си...

На колене, плебеи !!!!!
Още един бисер ! Класика, даже предкласика!
Re: падът на цените и ужасът на някои
26-08-2010 - 08:05:49
Paio, благодаря!
Развесели ме тази сутрин. Хрумна ми, че няма да е лошо да се отвори една тема от постове тип "евъргрийн".
Ако имаш свободно време, прочети постовете на Класната.
Re: падът на цените и ужасът на някои
26-08-2010 - 14:42:06
Идеята е добра! А ако ние сме умни , Класната е МЪДРА! Трябва от време на време и малко хумор! Ежедневието е малко нервно , миналото тъмно , бъдещето неясно и мъгливо!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-26 14:50 от paio.
Re: падът на цените и ужасът на някои
30-10-2010 - 13:22:12
Quote
OwnerBG
фло Написал:
-------------------------------------------------------
> ivo_1 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Вижте една фирма как е решила да парира
> ужасът от
> > срива на цените
> >
> . Ако
> > жилището е изплатено на 100%, две години след
> този
> > срок, гарантираме на наши клиенти, че при
> желание
> > от тяхна страна, Флоримонт ще изкупи на
> продажна
> > стойност жилището която е платена.
> >
>
> > п.п Ако преди 2 години някой ми беше казал че
> ще
> > има такива предложения щях да го пратя на
> > психиатър.
>
>
> Пази адреса на психиатъра,щото такъв термин като
> продажна стойност едва ли съществува в икономиката
> и правния мир!


Мили хора, като как така за половин час ви стана ясно че са мошеници.Поразгледайте им договорите, вижте какво са строили, па и поразходете се на място.
Те твърдят че създават продукт който няма да се повлияе от настроенията на масовия купувач.
Е разбира се това не отговаря на надеждите на някои за 195Е на квадратче от апартаментче.
Ама много бързо отричате нещо като не е в потвърждение на ГРАНДИОЗНИЯ СПАД НА ЦЕНИТЕ.
Мошеници са , вервай ми! И то от висок клас. Наскоро изпържиха едни мои приятели , българочешка фирма с около 200000лв.Жал ми е за момчетата! Покрай тяхната сага научих за много други! Да купиш на зелено от тях направо е самоубийство. Нямат дори проект узаконен. Строят по идейния най-вероятно.
Да не дава господ 5-та по Рихтер! Плоча отливали на три пъти ,с прекъсване , не в един ден - направо да паднеш! Строят почти без пари , с измами.Документално изпипват нещата в своя полза , и са мазни и възпитани докато не щракне капана. В мрежата е пълно с инфо за Фюжън маркет и Z пропъртис ! Ама преди кой да чете!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-10-30 15:14 от paio.
Re: падът на цените и ужасът на някои
30-10-2010 - 15:13:02
Quote
dival
Съгласен съм с автора за посоката на цените
Не съм съгласен с времето - 15 години като в Япония
скромното ми мнение е че след изборите ще има рязък спад защото ще лъснат много истини

а колкото до квалификациите на описаните учасници - не съм много съгласен , защото всеки си има мнение

Добре, че някои побутват стари теми!
Само за протокола - изборите 2009-а минаха, а "резкият" спад не се състоя, въпреки лъскавината на "истините". Очакваме следващите избори, демекwinking smiley
Re: падът на цените и ужасът на някои
30-10-2010 - 17:41:37
Пак искам да подчертая причината за високите цени в София специално - централизираната икономика.
Виж по курортите си е чиста спекула. Но навремето плюха Т. Живков, че била централизирана икономиката.
Тогава всичката работа на хората с държавата почваше и свършваше в местната община. Имаше много
хора се оказа след 10 ноември, които дори не бяха стъпвали в София!
От 20 години насам обаче държавата инвестира и дотира САМО и единствено в София - това е причината
нивите по Дргалевци да достигнат цени като в Токио. Централизацията е 100-кратно по-голяма - за щяло и
нещяло - тичай в София. Това образование, лечение, агенциики, лицензиики и прочие простотии - всичко в София!
Качеството на живот в София е мизерно, скотско. Няма едно постижение на цивилизацията проникнало в
столицата. Всичко деградира до пълна разруха, колкото и да режат ленти. Но ако си решил да се бориш тук -
София е единственото място, където се намират работодатели, готови да те заробят, училища, готови да те снабдят
с диплома, дето криво-ляво минава, болници, които да те позакърпят. За изброените удоволствия плащаш
малко по-скъпо, това е.
Re: падът на цените и ужасът на някои
30-10-2010 - 18:43:07
avatar
така е ама повечето народ се бори за оцеляване най-вече...
това му е приоритета...
аз също ако трябва да избирам къде да живея - няма да е софия...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: падът на цените и ужасът на някои
30-10-2010 - 19:43:17
Quote
ivorad
Quote
dival
Съгласен съм с автора за посоката на цените
Не съм съгласен с времето - 15 години като в Япония
скромното ми мнение е че след изборите ще има рязък спад защото ще лъснат много истини

а колкото до квалификациите на описаните учасници - не съм много съгласен , защото всеки си има мнение

Добре, че някои побутват стари теми!
Само за протокола - изборите 2009-а минаха, а "резкият" спад не се състоя, въпреки лъскавината на "истините". Очакваме следващите избори, демекwinking smiley

Грешиш драги, даже мнооого грешиш !
"Резкият" спад не само се състоя, ами надмина всички очаквания и продължаваме надолу ...
За сведение :
- рязък спад в заетостта и поне 30% реална безработица
- рязък спад в производството и в потреблението . Виж бюджетните приходи, сметни приблизително очаквания БВП и ще ти "светне" доста рязко
- кризата започна в Щатите при над 4% необслужвани ипотечни кредити. При нас в момента процентите са три пъти повече. В Щатите фалираха много и продължават да фалират банки . При нас в края на 2008 , с държавни пари /незаконно и тайно/ спасиха една частна банка от фалит , после промениха начина на отчитане и провизиране на лошите кредити /за да се спасят и останалите/. Доста баМки се възползваха и предоговориха - сроковете изтичат към края на тази година - лошите кредити продължават да се увеличават. Всички "посветени" обаче знаят - с цената на държавния резерв, заеми от вън, дране "на живо" от данъци и съкращаване на социални разходи /вкл. и за животоспасяващо здравеопазване/ БОРДА трябва да бъде удържан ---Щото ако не - фалитът на държавата и повечето й граждани ще е в пъти по-тежък и жесток от това което видяхме в някои европейски страни последните две години. И да не си въобразява някой, че ще ни помогнат като на Гърция ...ядец ... и затова ББ се държи като "пале" на международен терен а Дянков мародери на местна почва.
-цените на имотите извън петте големи града / ЦГЧ на същите / наистина се сринаха до 50% - информацията е в нета и всеки може да я види.
- срина се строителството - я виж колко строителни фирми останаха на пазара
- срина се "брокерската заетост" - с над 50%
- статистическия срив от 30-35% за НИ, отчитан за последната година и половина си е СРИВ отвсякъде.
- И НАЙ ЛОШАТА НОВИНА е, че посоката е НАДОЛУ поне за следващите 3-5 години. Няма как да е иначе след като дори в Германия се надяват на устойчива стабилизация до 3 години и реален ръст едва към 2014. За PIGS не говорим а ние сме доста по-зле от тях като самостоятелен икономически и финансов потенциал.
- парите ще се печелят все по-трудно а баМките ще са все по-внимателни щото са "на ръба" и колчето отдавна им е опряло на едното място.
- и понеже НАДЕЖДАТА умира последна а имотът не е заек да избяга - Продавачите мечтаят а Купувачите се подсмихват .......познай кой ще спечели щото е с по-здрави нерви ????
smiling smiley*beer*
Re: падът на цените и ужасът на някои
03-11-2010 - 22:34:49
Re: падът на цените и ужасът на някои
03-11-2010 - 23:07:45
Какво искаш да кажеш?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход