Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нова еднофамилна къща-цена

Публикувано от laki 131 
Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 15:49:52
laki 131 Написал:
-------------------------------------------------------
> ...Може ли цената на м2 на
> такъв имот да струва колкото м2 в кооперация.Това
> е глупост.
>


Да не те плаша,ама не само може да струва по-малко,ами може и нищо да не струва...да си остане вечно твоя без изобщо да се появи купувач.Преди 8 месеца ми грабна вниманието в обявите една типична планинска вила...още си е в обаявите,а цената се е свлякла с около 40% и в момента не покрива дори цената на земята която се търсеше в тоя регион на върха на балона.
Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 16:13:15
Послушай Нацев , дал ти е обективно мнение.Имам информация че в Пловдив сделки за апартаменти над 80-90 К евро просто липсват.Пазара вървял между 30 и 50К, смятам че до голяма степен информацията е достоверна.Действително офертата ти няма да е насочена към купувача на средностатистически 3-стаен апартамент в Пловдив.
В крайна сметка обаче един мезонет от 200кв/м на хубаво място в Пловдив , луксозно завършен може и да се шътне на тази цена от 180 000е, но когато живне пазара.За мен лично тъй като, аз предпочетох да живея в къща и съм пристрастен твоето предложение е по-добро, но ако завършиш къщата до ключ.
*yes*
Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 16:17:57
Къща е двор 300м2????? Вие сте луди бе хора - то си е пак гето, само дето и кучета ще лаят
Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 16:28:44

Как възпитава европеецът детето си:

-Учи мама, учи, че ако не си намериш добра работа, цял живот в апартамент ще живееш............. smiling smiley smiling smiley smiling smiley winking smiley winking smiley winking smiley winking smiley
Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 16:42:48
laki 131, незнам дали си направил добър избор с идеята да спечелиш от тази инвестиция (разбирам, че си строил за да продадеш). Сам каза, че строителството на къща е по-скъпо от това на апартамент. Е към какъв клиент си насочил инвестицията си? Обикновените хора нямат пари и за апартамент, богатите пък ще си търсят имот с голям двор и по-скоро ще купят празен парцел за да си построят по свой вкус. Средна класа у нас няма, а и да има някакъв пършив процент, колко от тях ще искат да живеят в къща и колко ще са съгласни на такъв миниятюрен двор. Защото 300м2 не си е двор - неможеш да получиш уединение или пък тишина. Само ще му слугуваш с подръжката. Не че имам нещо против да вземеш и 2000е/м2, само дето нещо не ми се вярва. Успех все пак. Ако не го продадеш ще живееш в къща.
Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 18:49:33
Здравейте на всички.Благодаря ви за мненията.Сега като чета си мисля :защо да бързам да продавам.Ще чакам.
Обаче имам още 3000 м2 за застрояване.Искам да спечеля за да си направя една къща за мен.Вярна ще се побъркам от работа и нерви 2-3 години,ама за толкова време да си направя къща си е добре.Ако кризата до края на годината поодшуми и ми потръгват работите в моето производство,шич няма да продавам.Ще ги построя и ще си ги гледам. :] Това разбира се е шега.Ще ги давам под наем.Абе няма значение.Да потръгнат работите,пък ще видим.
Още веднъж ви благодаря за мненията.
Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 18:52:29
barbaron-казал
Не знам къде е твойта къща, но аз си търся една между Пловдив и квартал Коматево .

Ти базик ли си правиш приятелю.
Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 18:54:21
nacheff-ценя мнението ти.
Лека вечер.
Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 19:05:03
Не знам на колко реално са продали ,но вече си има собственици и си шътат къщите.
Сигурно са смъкнали от цената.Но колко не знам.Аз лично мога да продавам на каквато си цена искам но не по-малко от 750 евро за м2.

Това го написах,защото наистина брокерите са ужас.Питат,разпитват и после да свалиш малко:питам колко:ате отговарят,ами 20 000.
Ужас ще взема да я довърша до ключ.Ама както аз си знам.Да ти е кеф да живееш.Най много да остане за мен.Само ,че моята вече съм я почнал и ако успея да я довърша не 750 евро за 1 м2 ами и за 2000 евро м2 няма да я дам.Защото аз съм лош.Влагам всичко от себе си и живея със строежа.А не като фирмаджиите.Цял ден се разхожда говори глупости и като му кажа ,че под тротоара се слага баластра после се трамбова,после десетина санта армиран бетон,че българина е свикнал да си качва колата от горе,той ми вика :да няма аз да живея тук.Има и съвестни от които и аз се уча ,ама за съжаление са малко.



Re: Нова еднофамилна къща-цена
04-06-2009 - 19:08:06
Ако съм обидил някой ,да ме извини.Днес имах тежък ден.
Хайде сега да пийнем по една студена биричка,пък каквото ще да става. *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход