Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ах душица мамина набълбукана...

Публикувано от Невидимко 
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 17:52:21
цъ smiling smiley несъм купувач, по скоро зяпачsmiling smiley не си прави труда да ровиш ама ми се струва че все ще има нещо дето да не е читаво. я локацията я разположение я разпределение. иначе кво му плащаш 36 000 лева
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 17:56:53
темата истински ме развесели и разби всички анкети , диаграми , проучвания и тн.....
дори за 36 000 лева вече никои няма желание

трябва сега някои да изработи таблица на която да мерим желанието на купувачите
но да се мери не в месеци , а в дни ......

какво стана с хилядите евра , че не мога да сетя нещо ................
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 18:06:15
bate dimo Написал:
-------------------------------------------------------
> цъ несъм купувач, по скоро зяпач не си прави
> труда да ровиш ама ми се струва че все ще има нещо
> дето да не е читаво. я локацията я разположение я
> разпределение. иначе кво му плащаш 36 000 лева


Виж сега бате димо,

Всичко си е ок. Апартамента се продава не от инвеститора, а от обезщетенковеца. Той не е вложил нито стотинка труд и материал, само земята върху която е построена кооперацията е била негова. Явно му трябва кеш, та затова и цената е такава, но един разумен "кешовик" би изчакал продавача до към есента когато продавача ще почне да си чеше гърба през корема. Повярвай ми знам за какво говоря. Та този апартамент наесен ще струва10-12К евро. Чакането си заслужава.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 18:48:45
за 88 000 евра в София какви апартаменти изкачат от 2 месеца насам не е истина.Този наистина не е добре с главата да иска толкова пари за 2 коптора в Банско по всяка вероятност :}
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 19:38:37
Аз съм за Невидимко , пък на есен ще броим пилетата winking smiley запланувал съм една инвестицийка - пък ако се сбъдне прогнозата на Пунди :cry: изгаряме :] или напазаряваме за 199 Е .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-02 19:42 от filmatoplo.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 22:38:02
Виновни били брокерите :} Всички се правеха на инвеститори, не мислеха за летен сезон 45 дни и ски 2 месеца, а вярваха на целогодишни доходи. То така си пише и в обявата: Подходящ за целогодишно обитаване!
Ко ша праиш там целогодишно не е ясно?!
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 23:05:12
Quote

Jelaja 5000 EUR v broj

това обява за продажба на НИ ли е или писмо до Дядо Мраз?
:]
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 01:43:36
за 91К страхоен апартамент видех днес. софия ст.град тристаен 132 кв.м общо 114 чисто е такъв хол не съм виждал друг път ама беше над 50 кв.м . има тец има акт 16 3ти етаж над партер.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 13:19:14
и малко ипотекиран "лукс"
Къде е Сливен къде е Хонолулу, къде отиваш може би?

КЪЩА

650000 EUR
(1666.66 EUR/кв.м)



град Сливен
Център


Квадратура: 390 m2
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА

Особености: Тухла, С гараж, С паркинг, Ипотекиран


Допълнителна информация:
Къщата се състои от 2 етажа и сутерен. В сутерена са разположени механа с камина и кухненски бокс, фитнес зала, сауна, баня и тоалетна с котелно помещение. Първият етаж се състои от хол с камина, кухня с трапезария, спалня, баня с джакузи и тоалетна. Вторият етаж се състои от три спални, две бани с тоалетни и перално помещение. В двора, който е с площ 1050 кв. м има закрито барбекю с всички удобства-50 кв. м, както и три гаража с обща площ-70 кв. м. Къщата е луксозна и напълно обзаведена с РЗП 390 кв. м. Намира в близост до хотелски комплекс 'Империя', в подножието на Стара планина, близо до природен парк 'Сините камъни', на 20 км от Сливенските минерални бани, на 6 км от голф игрище, на 25 км от ски писта, на 110 км от черноморието. Цената подлежи на коментар!
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 13:30:42
avatar
Този последният само е пропуснал да напише и "на 2000км от Париж".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход