Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново

Публикувано от пунди 
Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
05-07-2009 - 18:22:10
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> ppetrov66 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> .Напиши кои квартали нямат мизерно
> > излъчване не са мръсни няма кучета.напиши
> къде да
> > се преместя да живея
>
> Навън, приятелю, навън! Пък, щом успеем да оправим
> нещата тук, ще ти пратим хабер да се върнеш и да
> заживееш по западному.
И как ще оправите нещата без мен.Ами аз пък може да не желая да ходя навън.Бягаш и не искаш да отговориш.Аз сериозно питам кои са най хубавите квартали на София според теб.ще ми бъде приятно да прочета отговора ти.Не се заяждам с теб и не споря просто искам мнението ти


Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
05-07-2009 - 19:24:44
avatar
ppetrov66 Написал:
-------------------------------------------------------

> И как ще оправите нещата без мен.Ами аз пък може
> да не желая да ходя навън.Бягаш и не искаш да
> отговориш.Аз сериозно питам кои са най хубавите
> квартали на София според теб.ще ми бъде приятно да
> прочета отговора ти.Не се заяждам с теб и не споря
> просто искам мнението ти
>
>
>


Само мога да се радвам, ако наистина не искаш да бягаш! И аз не се заяждам- кучета има навсякъде, за съжаление- и пред Министерския съвет лежат. В центъра, по малките улички е по- мръсно, защото са повече магазини, уличките са тесни. И местата за паркиране са ограничени и платени. Накратко- центърът не е за живеене.
Хубавите квартали, за мен са тези, по- малко обезобразени от новото строителство. Хиподрума, Изток, донякъде Иван Вазов - от скъпите. Манастирски ливади, горен Лозенец, Борово в горната част- толкова са уплътнени, че се задушаваш.
Като околна среда- междублокови пространства, детски градини и училища, зеленина и транспорт, най- добре проектирани са "спалните"- Младост и Люлин. Специално в Люлин и новите блокове са на нормални отстояния, и не сред кално поле. Въздухът е много по- чист. Разбира се, воят срещу панелите продължава и така ще бъде, на фона на многото новопостроени блокове.
Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
05-07-2009 - 20:03:32
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> ppetrov66 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > И как ще оправите нещата без мен.Ами аз пък
> може
> > да не желая да ходя навън.Бягаш и не искаш
> да
> > отговориш.Аз сериозно питам кои са най
> хубавите
> > квартали на София според теб.ще ми бъде
> приятно да
> > прочета отговора ти.Не се заяждам с теб и не
> споря
> > просто искам мнението ти
> >
> >
> >
>
>
> Само мога да се радвам, ако наистина не искаш да
> бягаш! И аз не се заяждам- кучета има навсякъде,
> за съжаление- и пред Министерския съвет лежат. В
> центъра, по малките улички е по- мръсно, защото са
> повече магазини, уличките са тесни. И местата за
> паркиране са ограничени и платени. Накратко-
> центърът не е за живеене.
> Хубавите квартали, за мен са тези, по- малко
> обезобразени от новото строителство. Хиподрума,
> Изток, донякъде Иван Вазов - от скъпите.
> Манастирски ливади, горен Лозенец, Борово в
> горната част- толкова са уплътнени, че се
> задушаваш.
> Като околна среда- междублокови пространства,
> детски градини и училища, зеленина и транспорт,
> най- добре проектирани са "спалните"- Младост и
> Люлин. Специално в Люлин и новите блокове са на
> нормални отстояния, и не сред кално поле. Въздухът
> е много по- чист. Разбира се, воят срещу панелите
> продължава и така ще бъде, на фона на многото
> новопостроени блокове.

Затова Ками цените на всички гореизброени имоти ще падат. В люлин 4-5 кратно в центъра само 2-3. А за акито съм ти казвал. Представяш ли си какво е да купиш офис за 3000 евро квадрата и всяка сутрин да те посреща изпражнението на кучето на реститутута за когото са построили жилищна сграда точно до бизнес центъра ти. Аз го виждам ежедневно. Акито е всяка сутрин там, винаги прясно!
Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
06-07-2009 - 10:34:34
avatar
greenbul Написал:
-------------------------------------------------------

> Затова Ками цените на всички гореизброени имоти ще
> падат. В люлин 4-5 кратно в центъра само 2-3. А за
> акито съм ти казвал. Представяш ли си какво е да
> купиш офис за 3000 евро квадрата и всяка сутрин да
> те посреща изпражнението на кучето на реститутута
> за когото са построили жилищна сграда точно до
> бизнес центъра ти. Аз го виждам ежедневно. Акито е
> всяка сутрин там, винаги прясно!


Ами, те вече паднаха. И колко ще вървят още надолу, никой не може да каже, нищо че тук се правят свободни съчинения и се рисуват апокалиптични картини.
Хората купуваха офиси върху 3000Е/кв.м., настъпвайки кучешките акита. Защото знаеха, че те могат да се махнат, но изтърват ли доброто местоположение, ще е за постоянно.
Ти, може би, нямаш куче. Но, част от другите тук,възмущаващи се от всичко, имат. Да не мислиш че вървят с лопатката подире му? Не, но това не им пречи да обвиняват държавата.
Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
06-07-2009 - 12:24:54
Народът се пробуди и гласува за промяна!

Вероятно вече сме разбрали, че за да има държава трябва да има гражданско общество. То е коректив на всичко...като започнеш от циганина във Факултета и стигнеш до депутата в Народното събрание.

Това гражданско общество, което безучастно живуркаше години наред.

Пред моя блок, на детската площадка години наред играеха деца.
Един ден едно куче се изпика.
Никой не реагира.
На следващият ден се изпика друго.
Обществото пак мълчеше.

Така, ден след ден, на едно и също място сутрин от 7 до 8 пикаеха кучета, а от 10 до 12 играеха деца.

Следва продължение....
Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
01-07-2011 - 22:04:38
avatar
Няма проблем, цените тръгнаха при наемите, утре при продажбите. Нали сривльовците много обичате графики.
Те ви те





Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
01-07-2011 - 22:14:30
Спри се малко, вече гущер да пръдне за теб е знак за ръст ...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
02-07-2011 - 16:32:49
Quote
sid 40
Няма проблем, цените тръгнаха при наемите, утре при продажбите. Нали сривльовците много обичате графики.
Те ви те




Тръгнали нъцки ...
Приятел гарсониера = бих казал отлично ремонтирана и обзаведена.
До преди 2 години и вземаше 500лв поне 2 години стояха наемателите
След това я даде на 400 - за 5-6 месеца.
2010 зимата (фев-март) ги изгони щото нищо не бяха плащали.
Даде я за 350 и те си тръгнаха март - без да го предупредят с никакви платени сметки = нали знаете зимата е парното
От 1 месец я дава за 300лв - НИКОЙ не се навива, след като 3 месеца се пробва на 350 и .. един голям.
Та кое се е раздвижило и расте? Май чакането на собственика а?

За т.нар. криза и цените на имотите.
Пунди = един пример от кризата 96-97г.
Колко години се "влачихме по дъното" при цените на имотите? Лично аз осъществих 2 покупки с повече от 2 години разлика и цените не бяха мръднали и с 10% НАГОРЕ - въпреки ръста в икономиката, въпреки инфлацията, въпреки чуждите инвестиции (вярно е че хванах "последния влак" с 2-рата сделка но все пак това са 5 години от кризата)
И с какво тази криза е по различна, че магически всички в БГ ще вземат да имат "ИЗЛИШНИ ПАРИ" и да ги наливат в бетоня?
Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
02-07-2011 - 21:55:52
avatar
Quote
paio
Вече нищо не може да спаси имотния сектор.
Пазара на имоти ще заприлича на "Кауфланд - хубаво и ефтино" !

Ти каза смешката на годината!:} ЧУДНО КАК ИМОТИТЕ ФИГУРИРАТ В ДЕКЛАРАЦИЯТА ПО ЧЛ.29 от ЗДС, а Кауфланд не!:}


ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА ИМОТНОТО СЪСТОЯНИЕ НА ДЪРЖАВЕН СЛУЖИТЕЛ
ДЕКЛАРАЦИЯ
за имотно състояние по чл. 29 от Закона за държавния служител

Дата на деклариране ........................................... година ......................................
Долуподписаният .....................................................................................................
(трите имена)
ЕГН ....................................... лична карта (л.п.) № ................................................
Издадена от ................................................ на ......................................................
Месторабота ...........................................................................................................
Дирекция /отдел/ сектор .......................................................................................
Длъжност ................................................... Ранг ....................................................
Постоянен адрес .....................................................................................................
Настоящ адрес .........................................................................................................
ДЕКЛАРИРАМ
следните данни за имотно състояние

Недвижимо имущество (посочват се видът на имота, данъчната оценка, начинът и датата на придобиване по документа за собственост, като при съсобственост се посочват притежаваната част и съответстващата част от данъчната оценка)
......................................................................................................................................................
......................................................................................................................................................
......................................................................................................................................................
......................................................................................................................................................
......................................................................................................................................................
......................................................................................................................................................
Известна ми е наказателната отговорност за неверни данни по чл. 313 от Наказателния кодекс.

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: Какъв е Проблемът с ИМОТИТЕ - както се понижаваха / така Поскъпват Отново
02-07-2011 - 22:36:08
ЧУДНО КАК ИМОТИТЕ ФИГУРИРАТ В ДЕКЛАРАЦИЯТА ПО ЧЛ.29 от ЗДС, а Кауфланд не!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ако ще в "Червената книга" да фигурират, бита карта са! С тая декларация какво ще правиш? Хартията мека четирипластова ли е?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход