Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Могат ли цените в България да паднат с 70 % от пика си ?

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
29-04-2009 - 21:13:41
Е тъй де, но като иде реч за всички, не можеш и да заключиш, че всички българчета са достойни за НАСА, нали? Не виждам спор и проблем тук. А и не ме обогатява особено тази тема...
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
29-04-2009 - 21:17:43
Драги съотечественици,

да ви е честита Новата илядо деветстотине......а..а....аа , пардон, поредното нормализиране на икономическата ситуация в НРБ..... пардон.... БГ..
Под нормализиране, драги съотечественици, аз разбирам привеждането на нЕкои цени на стоки от непърва необходимост като тоалетна хартия, боя за обувки " "Правец", цени на НИ , ... и т.н.т. и т.н.т. на нормални нива.
Както вече навЕрно по-досетливите от вас се сещат, вече май сме в криза. Разни серсеми и нездрави политически елементи говорАт за криза от 3-4 години и с това спомогнаА да я докарат . Сега требе да мислиме как да онодеме така работата, та да отиде най-малко зян. Аз, като Пръв партиен и държавен ръководител имам нЕкой съображения, ама ми требе и подкрепата на здравите сили за коренно преустройство на икономиката , за преструктуриране, така да се каже, за преминаване на други релси, защото всеки вижда че тия релси са ни ги монтирали (вероятно империалистите) за кръгово движение , т.е движейки се по тех сме доникъде. С политици първо поколение не носили опинци от свинска кожа и с бизнесмени, усмърдели се на пот и пръдня от тепиха - борци некви били, казват, преди да Фанат бизнеса , и с бизнес дами на които червилото и грима тежи повече от мозъка нЕма да стигнете далече, ..... Ха-ха-ха -ха... вервайте ми, нищо че като млад и аз подносвах опинци в Ботевградска околия, ама после, видехте ли после.... 33 години...Ха-ха-ха.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-04-29 21:47 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
30-04-2009 - 00:07:35
avatar
:} :] *ok* *beer* :} clap:
Tod
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
30-04-2009 - 00:33:38
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 %?

Те вече са паднали - но продавачите не искат да знаят.

Апартаменти които се продаваха (тоест предлагаха - има разлика) за 1200 евро сега се чистят за по 650 и пак не се купуват.

Никой няма сметка от тотално рухване на цените.
Трябва да започне предлагане на атракктивни цени за да започне купуване и така да се стопира пазара.

Иначе както е тръгнало ще е спад с 75%.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
30-04-2009 - 01:12:32
"Българчетата вече са най-глупавите деца в Европа..."

Повече, от крайни сте...
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
12-05-2009 - 10:49:02
Цените в рига през май паднали с 64% от максимума си до 572 евро на квадрат.






Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-12 10:50 от Imotenbalon.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
12-05-2009 - 11:22:44
Imotenbalon,

Имаш ли информация за Латвия, като минимална заплата, средна заплата, минимална пенсия и др. подобни за сравнение доход-цена на жилище. Ще е интересно като го съпоставим с БГ.





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-12 11:28 от KUPUVAC.
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
12-05-2009 - 11:45:43
Не нямам, но доколкото знам, досега бяха по високи от БГ.

Ето тук има данни за БВП и разни други макро параметри
[www.cia.gov]

Примерно Латвия GDP - per capita (PPP): $17,800 (2008 est.)
България -GDP - per capita (PPP): $12,900 (2008 est.)





Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
12-05-2009 - 11:53:21
Цените от диаграмата на Имотенбалон са за ЖИЛИЩНА ПЛОЩ а и там жилищата ги предават готови за обитаване .
Преди три месеца писах , че за да се отвори пазара, цените в Сф. трябва да са не повече от 600Е/м2 завършено да ключ и без да се влключват общи части. *yes*
Re: Могат ли цените в България да паднат с 60 % от пика си ?
12-05-2009 - 12:03:25
Сега като си помисля, май и това ще е непосилно за българина в бъдещите няколко години.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход