Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща в Калифорния = панелка в Обеля

Публикувано от Невидимко 
Re: Къща в Калифорния = панелка в Обеля
30-04-2009 - 19:20:27
какво толкова недоволствате против модулните сгради не разбирам. всеки си решава как да строи. в някои държави е масово - какъв е проблема? честно казано ако ще се местя да живея в калифорния не би ме стряло качеството на "кашоните". а и за бг не е лошо предвид изолацията и бързината на строежа. аз не съм от хората които биха чакали 2 години за да стане една къща годна за нанасяне (и още 1-2 докато изчезне влагата от нея). едва ли ще живея 100 години, така че скоростта на строителството си има своето значение. но пък вече да вадите вода от 1000 кладенеца и да доказвате че едва ли не панелката е по-добре от модулна КЪЩА е просто прекалено. в панел съм живял половин година - стига ми - чува се когато съседите 2 етажа под и над теб пускат водата в тоалетната, за разговори и караници да не говорим. как изобщо може да се сравни една панелка с качеството на живот което предлага една къща главата ми не побира - явно само заради спора вадите тези странни аргументи... *huh*
Re: Къща в Калифорния = панелка в Обеля
30-04-2009 - 19:50:51
Брокерите са много шлайфани в лакърдиите. Ще те убеждават, че и най смърдящата панелна отврат е цвете и в локален и в междунараден аспект. СОФИЯ - центъра на Вселената е блян не само за всеки, човек на планетата ами и за марсианците. Брокер може да продаде хладилник на ескимос и най-добре всички да си стягат багажа за натам, щото ще им е по лесно от колкото да излъжат и най-простия човечец, че смъдящ панел може да струва повече от чисто нов лъскав автомобил, който мирише на новичко.

Не играете, чао!
na
Re: Къща в Калифорния = панелка в Обеля
30-04-2009 - 20:26:58
голям майтап пада в западните университети, когато по Световна икономика учат за комунизма и като започнат да обясняват на студентите за комунистическото строителство; качество, съразмерност и т.н ; *sos*
Re: Къща в Калифорния = панелка в Обеля
30-04-2009 - 20:49:13
Обеля си е Обеля - мани тая Калифорния :}
Re: Къща в Калифорния = панелка в Обеля
08-05-2009 - 10:39:09
САЛВАДОР, ТИ ЯВНО НЕ СИ ХОДИЛ В мАЛО бУЧИНО, ТАКА ЧИ МИСЛЯ, ЧЕ СРАВНЕНИЕТО НЕ ТИ Е ПОДХОДЯЩО.
Колкото до Обеля - Калифорния, естествено, че място за сравнение няма, но пазарът опредеря цените, не брокерите, продавачите, или всякакви други измишльотини, които се изписват.
Един имот струва толкова пари, колкото някой даде за него.

В момента цените в Америка са такива, защото са в яка криза, там има много имоти на пазара, но няма кой да ги купи.
Re: Къща в Калифорния = панелка в Обеля
20-12-2010 - 15:46:53
avatar
Я да побутна темата пак и да попитам: Калифирния или Обеля? Туй е сега въпросът
Re: Къща в Калифорния = панелка в Обеля
20-12-2010 - 22:25:22
Остави мъртвеца на мира!

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход