Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
12-01-2010 - 21:35:15
Възможно ли някой да се представи по-зле от Желева?! Стана ми направо жал за тая женица*xxx**huh*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-12 21:35 от gogolcho.
Re: Преглед на печата 2
12-01-2010 - 21:48:31
avatar
Quote
gogolcho
Възможно ли някой да се представи по-зле от Желева?! Стана ми направо жал за тая женица*xxx**huh*

Не, не може. Тя е "върхът" *sos*
Re: Преглед на печата 2
12-01-2010 - 22:19:25
avatar
...Не мисля, че съм направила нещо лошо. Предоставих информация, за да се избегнат грешки, каза още Антония Първанова......


Аз пък се чудя какво ще си помислят за нас в Европарламента след изцепката на тая Първанова.
Re: Преглед на печата 2
12-01-2010 - 22:26:16
Не знам за Първанова, но гледах Желева без превод: ужас и безумие - трудно връзваше едно смислено изречение, направо я смачкаха с въпроси от всякъде... Поне да си беше говорила на български, та хората там да си мислят, че проблемът идва от преводаmoody smiley
Re: Преглед на печата 2
13-01-2010 - 02:48:58
Quote
gogolcho
Не знам за Първанова, но гледах Желева без превод: ужас и безумие - трудно връзваше едно смислено изречение, направо я смачкаха с въпроси от всякъде... Поне да си беше говорила на български, та хората там да си мислят, че проблемът идва от преводаmoody smiley

Дай линк към това видео без превод, ако е възможно. Кофти е като се получи "сблъсък на култури". Желева сигурно си е мислела, че това и е Народното Събрание.
Re: Преглед на печата 2
13-01-2010 - 03:41:58
avatar
След скандалното изслушване, Румяна Желева е била вбесена и сблъсквайки се с Антония Първанова е успяла да я срази словесно: „Оттук нататък бял ден няма да видиш!”.

Сега бай Цар ще види зор с имотите си за отмъщение, май smiling smiley
Re: Преглед на печата 2
13-01-2010 - 05:30:10
Пълен запис на изслушването на Желева - кликнете на линка под екрана, а като тръгне нейното изслушване, двоен клик в-у екрана за да се появи в голям формат и тогава няма да прекъсва видеото. Голяма трагедия - на всички въпроси по ресора си отговаря мънкайки, сричайки и ЧЕТЯЙКИ (точно като слаба ученичка) общи приказки и неказвайки нищо конкретно. На въпросите за конфликта на интереси, явно няма нищо написано, затова на тях отговаря на български. Жената е ясно, че няма обективна преценка за себе си, но ми е интересно къде са били критериите на хората, които са я номинирали и избирали, все някой е трябвало да има представа за нещата и да я откаже да ходи да се излага:

[www.europarltv.europa.eu]
Re: Преглед на печата 2
13-01-2010 - 06:40:04
avatar
Щото баронеса Аштън (евентуална шефка на нашата) се представи много добре..

Аштън прати несъществуващи войски на ЕС в Афганистан и не знаеше нищо за т.нар. трансатлантически пазар. А по отношение на Русия и енергийната сигурност на ЕС тя отвърна образно: "Тръбите вървят в двете посоки". :]
Re: Преглед на печата 2
13-01-2010 - 08:30:02
Re: Преглед на печата 2
13-01-2010 - 11:40:04
avatar
Quote
BulCan
Quote
gogolcho
Не знам за Първанова, но гледах Желева без превод: ужас и безумие - трудно връзваше едно смислено изречение, направо я смачкаха с въпроси от всякъде... Поне да си беше говорила на български, та хората там да си мислят, че проблемът идва от преводаmoody smiley

Дай линк към това видео без превод, ако е възможно. Кофти е като се получи "сблъсък на култури". Желева сигурно си е мислела, че това и е Народното Събрание.

Опитай тука има и видео. Несам го гледал ама какво има да им гледаш на селските кокони.http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2697911
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход