Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
21-12-2009 - 22:21:25
avatar
Quote
dival
я се преместете в друга тема ,че "вестникът" замириса на ракия

Извинявам се на всички, на които досадихме в последните 2 страници. Аз иначе искрено се забвалявах с този "дърт пергиш" (както сам се определи) Горо :] :] :]
Re: Преглед на печата 2
21-12-2009 - 22:32:47
Quote
Спиридон Тепавичаров
Имаш го , Горо, cheers !
Както казват французите:" Може да не е истина , но добре казано !"

Благодаря Спиридоне.

Сега си дадох сметка какъв опит е натрупал Барбарон! smiling smiley

Лека нощ на всички и се надявам автора на темата да не се сърди. Все пак от коментара на една статия тръгнахме и считам, че запазихме добрия тон и не прекалихме с подправките!
Лека нощ и на теб Злостуре!
От съществените разлики между нас е, че аз мога да се самонарека дърт пергиш, а на теб ти е трудно да си признаеш погромиството! Надявам се поне, наистина да си се забавлявал smiling smiley
Re: Преглед на печата 2
22-12-2009 - 00:14:07
Re: Преглед на печата 2
22-12-2009 - 08:07:06
avatar
Quote
goro
От съществените разлики между нас е, че аз мога да се самонарека дърт пергиш, а на теб ти е трудно да си признаеш погромиството!

Ех, винаги трябва да си последен winking smiley Айде отвори една тема в общата дискусия и ми обясни за погромиството и ще призная всичко, което искаш да призная :]

П.П. И между другото - не съм чак толкова млад вече (за съжаление smiling smiley )



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-22 08:07 от zlostyr.
Re: Преглед на печата 2
22-12-2009 - 10:21:57
Цитат:
Един купувач избира между 15 продавачи на имоти
[www.imoti.net]

ТЪРСИ СЕ!!!!!!..........купувачът




Цитат:
"Слънчев бряг" си предложи тротоарите на държавата
[www.segabg.com]

Национализация на ........... пасивите.......




Цитат:
Бюджет 2010 е като една от приказките на Шехерезада
[www.segabg.com]

Разказвай ми...., слушам те....
Толкова музика........




Цитат:
Магазини фалират на Коледа
Кризата доведе до нов феномен. Магазини пускат кепенци в пика на коледното пазаруване.
Разпродаваме и затваряме, заканват се собствениците. Те предричат масови фалити през януари и февруари.
[paper.standartnews.com]



След това обаче ...... ррррррррррррррррръст!





Цитат:
Над половината от фирмите очакват влошаване на кризата
40 процента от анкетираните компании смятат да преразгледат инвестиционните си програми за следващата година.
От стопанската камара очакват през следващата година реалната безработица в страната да достигне до близо 17 процента.
Около 96 процента от предприемачите смятат, че условията за бизнес у нас са се влошили през последните 12 месеца.
От камарата очакват още междуфирмената задлъжнялост да достигне до 200 млрд. лв. до края на тази година. За сравнение неразплатените сметки между компаниите към края на миналата година са били около 160 млрд. лв.
Според Данев необслужваните заеми през следващата година ще достигнат до около 13 процента.
[www.novinar.net]

Напред, към нови трудови успехи и ........ррррррррррррррръстове!
*book*
Re: Преглед на печата 2
22-12-2009 - 10:50:54
[www.investor.bg]

Г. Ангелов: Не сме подкрепили издаването на евробондове, дори напротив
Re: Преглед на печата 2
22-12-2009 - 15:53:18
avatar
Една данна,която е хубаво да следим

Общо 726 обявени търга в 241 населени места на обща стойност 75 593 472 лв.

едни 75 милки се дирят в момента и близо 1000 имота са на пангара официално ...
BG
Re: Преглед на печата 2
22-12-2009 - 16:27:22
Абе вие малаумни ли сте??В "TARG.BG" за момента има над 6200 обяви за търгове!! Ето тук( [targ.bg] ) излизат 619 страници със по 10 търга на страница!!
Re: Преглед на печата 2
22-12-2009 - 16:39:12
avatar
Quote
BG
Абе вие малаумни ли сте??В "TARG.BG" за момента има над 6200 обяви за търгове!! Ето тук( [targ.bg] ) излизат 619 страници със по 10 търга на страница!!

чичо - не се пали толкова -това са всички обяви от началото на 2009, говорим само за актуални обяви - не за всички
BG
Re: Преглед на печата 2
22-12-2009 - 16:48:17
"Общо"?! 740 обявени търга в 245 населени места на обща стойност 75 808 799 лв.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход