Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
30-11-2009 - 23:16:01
Грешка



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-11-30 23:19 от BulCan.
Re: Преглед на печата 2
30-11-2009 - 23:17:54
Абе глупости, няма проблем, то да не е моя статиятаsmiling smiley

Наистина, свиркайте, ако чуете нещо. Аз за пръв път от Нова година насам май нещо се попритесних... Много, а и големи банки. Не става въпрос за Райфайзен или Уникредит.[/quote]

Сега пък аз обърках цитатите... smiling smiley Както и да е... Малко погледах CNN докато вечеряхме, та говореха за щ.д. Това, че пада спрямо други валути, иди-дойди, ама нещо ми се счу за загуба на "purchasing power" в самите САЩ. Това не намирисва ли на инфлация? Дано да съм се объркал.
Re: Преглед на печата 2
30-11-2009 - 23:42:25
От днес Гърция вече не се очавква да фалира! Това официално. И от тук и от Европа. Не можело да фалира страна от зоната на Еврото. Иначе гледах гръцките държавни облигации - били са и по зле.

Полуофициално. Опозицията твърди, че новото правителство (днес прави 50 дни) умишлено е преместило плащания предвидени за следващата година в тази. За да припише тазгодишния рекорден дефицит на сметката и заради лошото управление на Неа Демократия (дясната партия), а намаляването му догодина на себе си.
И между другото, струва ми се, освен че изглежда успя да искрънка пари, се движи в правилна посока. Засега.
Re: Преглед на печата 2
01-12-2009 - 00:27:07
avatar
БулКане,
тази новина ор ФТ е продължение на тази новина.
[www.cfr.org]

Вече ви пусках статията.Споко, всъщност новина няма.Знаеш и кой поръчва новините по СиЕнЕн.Докато не спре да нараства безработицата може да си спокоен.както и да си сигурен, че САЩ първи ще се измъкнат.

П.П.Ако се случи ''злополука '' на Рон Пол или некое от другарчетата му ставам Конспиратор!*yes*

*drunk*

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Re: Преглед на печата 2
01-12-2009 - 14:04:14
Quote
Бойчо Курдисания
БулКане,
тази новина ор ФТ е продължение на тази новина.
[www.cfr.org]

Вече ви пусках статията.Споко, всъщност новина няма.Знаеш и кой поръчва новините по СиЕнЕн.Докато не спре да нараства безработицата може да си спокоен.както и да си сигурен, че САЩ първи ще се измъкнат.

П.П.Ако се случи ''злополука '' на Рон Пол или некое от другарчетата му ставам Конспиратор!*yes*

*drunk*

Бойчо, не я бях чел тази статия (презентацията на ББ и отговорите на зададените му въпроси), много е интересна и ми помага да си "навържа" мислите в главата си.
Re: Преглед на печата 2
01-12-2009 - 14:10:36
Quote
BulCan
Бойчо, не я бях чел тази статия (презентацията на ББ и отговорите на зададените му въпроси), много е интересна и ми помага да си "навържа" мислите в главата си.

Там на едно място чичо ББ казва: Спете спокойно деца, дефлация няма да има. За другото шикалкави :-)))
Re: Преглед на печата 2
02-12-2009 - 09:56:29
Re: Преглед на печата 2
02-12-2009 - 14:01:32
[imoti.investor.bg]

[profit.bg]

[profit.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-02 14:11 от fruity.
Re: Преглед на печата 2
02-12-2009 - 16:21:58
avatar
Re: Преглед на печата 2
02-12-2009 - 17:59:46
Quote
dir.bg
Латвия се върна петилетка назад
БТА - 02 Декември 2009, 17:31

Латвийската централна банка обяви днес, че за последните две години икономиката на страната най-вероятно е изгубила над една трета от стойността си заради рецесията, предаде Асошиейтед прес.

В макроикономическия доклад на банката се отбелязва, че спрямо четвъртото тримесечие на 2007 година, когато четиригодишният бум в Латвия достигна максимума си, брутният вътрешен продукт (БВП) ще намалее с 37 на сто.

Заради кризата латвийската икономика ще се върне на равнището от 2004 година, когато страната се присъедини към ЕС, допълва банката. Очаква се Латвия да отчете икономически спад от около 18 процента за тази година и от 4 процента за 2010 година, посочва АП.
I smisl?*huh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход