Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 18:53:52
браво Продавач, аплауз! изкара надуването на цените положително :]
евала на блестящия брокерски интелект!

от казаното от теб разбирам, че Гошо от Младост осигурява препитанието на:
Пешо
Тошо
Стоян
Иванка
Диана
Драган
проф. Дамянов
Гергана
Григор
Асен
+брокери, нотариуси и банкови служители...

и това само с покупката на един апартамент (на цена като в ЕС)...
а Гошо в същото време е държавен служител с осигуровки на пълната си РЗ - 1000 (илядо) лева нови пари! и точно поради това е обгрижван от банката и получава кредит, за да осигури хляба на гореописаните 10 човека+брокери, нотариуси и банкови служители... ама сега вече Гошо се усеща, че банката му готви ass invasion... и реве...
е, и това според теб е нормално, Продавач.... браво!
аплауз за брилянтния брокерски интелект отново!
spinning smiley sticking its tongue out


P.S. я Пешо Тошо Стоян Иванка Диана Драган проф. Дамянов Гергана Григор Асен +брокери, нотариуси и банкови служители да си налягат на парцалките и да ходят да копат на село при баба а не да UPer-стват по цял ден във форуми , щото това 10 човека да чакат 1 дебил да се нашие със зверски заем за да им осигури хляба е грозно, и неефективно...
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 19:08:45
:} :} :} :} мнооого смешно наистина! :]
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 19:10:52
Продавач Написал:
> Съгласен съм с автора на статията до голяма степен, но от друга страна някой замисля ли се за
> кръговрата на парите колкото и смешно да звучи това?
> Пешо продава апартамента си на Гошо в Младост за 55000 евро. ...

Продавач, ама ти пак си вкарваш автогол smiling smiley
Твоята машина за кръговрат на парите е очевидно, че ще се счупи бързо, защото не е балансирана - не може някои елементи да имат КПД 200%-300% годишно, а други - 10%-20% smiling smiley
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 19:38:06
Те сега като започнат Марсианците да купуват ,колелото ще се завърти ама друг път .
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 19:44:08
Глада се засилва ,не знам дали се усеща към София .Вече кон свободно в гората няма , изчезва веднага .По заложните къщи има ли евтини плазми .

Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 20:48:00
Джулиъс имаше/има подобна схема за регулиране на цялата ни икономика...
Все пак мисля, че ще има достатъчно строители и брокери, които ще оцелеят. Въпросът би трябвало да бъде, както няколко пъти писах на Продавач, да се въведе ред в съответните гилдии.
При това по такъв начин, че да им се набие в главите, а не да им се обяснява, че не можеш да защитаваш интересите на купувача и продавача едновременно. Или съответно да правят застраховка за построеното, а не да заблуждават, че давали гаранция и после да се крият.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 21:01:14
avatar
Купувач Написал:
-------------------------------------------------------

> При това по такъв начин, че да им се набие в
> главите, а не да им се обяснява, че не можеш да
> защитаваш интересите на купувача и продавача
> едновременно.

Не можеш да набиваш в главата на някого собствените си виждания, само защото ти мислиш така. Има закони, които определят какво можеш и какво - не. Кога има конфликт на интереси и кога- не.
На мен, много би ми се искало, на някои хора да им набият в главите повече способност за логическо мислене и пресмятане за това, кое е техен интерес, и кое- другия да загуби, без значение че и те няма да спечелят..........
Само че, трудно се получава. Много по- лесно е да кажеш "В УСА-та е така, значи всичко е на 6". Е, че ние сме в Европа, че в Европа е имало закони и право тогава, когато УСА- та не е била открита на картата, няма значение..........
Че и големият балон и срив от там дойдоха, породени от техните закони- това са подробности........:]
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 21:10:19
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
когато УСА- та не е била открита на
> картата, няма значение..........


[bg.wikipedia.org]Пири_Реис
smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-13 21:11 от дидо.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 21:12:52
Необходимостта от "набиване в главите" произтича от факта, че някои представители на гилдиите имат много нисък коефициент на интелигентност за да разберат елементарни неща. Иначе може и с убеждение, ама досега не е проработило.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
13-03-2009 - 23:30:15
avatar
3.14 Написал:
-------------------------------------------------------
> и какво излиза? Че без строителите и брокерите
> всичко ще замре и ще умрем от глад!

>
> Продавач,
> извинявай ама по-глупаво изказване от твоето тук
> не че няма ама много рядко се среща!
> абе просто не ми се занимава да ти обяснявам, че
> дори е върешно логически противоречиво
>
> накой друг да е открил перпетумм мобиле?
>
>



Нищо подобно не съм казвал!!! Моля, моля!!!

Незнам точно как вътрешнологически е противоречиво след като е пределно ясно и на 5 годишно дете, че когато един собственик на имот получи едни пари - той ги харчи някъде, е освен ако не е някой суперпестелив пич, но за това какви са размерите на влоговете май си има официална статистика и тя показва, че сме пестеливи на малки суми!

АЗ КАЗВАМ КАКВО СЕ СЛУЧВА САМО СЛЕД ПРОДАЖБАТА НЕ ЕДИН ИМОТ!!!

Не казвам, че ако не се продават имоти на ВИСОКИ цени всички други бизнеси ще умрат... Видях, че веднага няколко човека се нахвърлят върху мен, но нека някой тогава ми каже какво се случва с парите от една продажба на двустаен апартамент в Младост да речем - много ми интересно къде отиват според вас тези пари??? Може би в бурканбанк? Не е лошо - в тази "банка" дааа, но дали...?


*huh* *huh* *huh* *huh* *huh* *huh*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-13 23:42 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход