Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Га ядохте кифтетата не ревахте..."

Публикувано от Продавач 
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 13:00:45
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Явно, изкарват достатъчно, за да не се занимават с
> несвойствени, за тях, неща.

Ц ц ц то се оказа голяма философия, да разгледаш няколко кооперации, да звъннеш на няколко телефона и да огледаш няколко апартамента. Това нещо е "несвойствено" за всички освен за брокерите smiling smiley

Айде стига глупости! Утре такива като теб ще искат и хляба да ни купуват от магазина и да ни прибират комисионна, защото купуването на хляб е несвойствено за нас.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 13:09:29
avatar
gogo84 Написал:
-------------------------------------------------------

> Ц ц ц то се оказа голяма философия, да разгледаш
> няколко кооперации, да звъннеш на няколко телефона
> и да огледаш няколко апартамента. Това нещо е
> "несвойствено" за всички освен за брокерите
>
> Айде стига глупости! Утре такива като теб ще искат
> и хляба да ни купуват от магазина и да ни прибират
> комисионна, защото купуването на хляб е
> несвойствено за нас.


Ами, да- несвойствено е за някои хора- които могат да си го позволят и мислят по различен от теб, начин. Ако не беше така, нямаше да съществува посредничеството. Просто е, пазарът вакуум не търпи- щом има нужда от нещо, то се появява.
Когато си поръчаш пица, или продукти за вкъщи, не плащаш ли за доставката? Плащаш, защото си преценил, че можеш да си го позволиш и че ще те улесни.
Това е, има хора, които редовно го правят. Има и такива, като теб, които не го правят. Въпрос на избор и възможности.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 13:17:16
ами не е задължително да платя доставката за пицата
все повече пицарии са щастливи и благодарни, че си си поръчал от тях а не от съседната.
за това преполагам, че скоро ще има и карти за редовни клиенти и подаръци за тях....

Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 13:20:22
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> ами не е задължително да платя доставката за
> пицата
> все повече пицарии са щастливи и благодарни, че си
> си поръчал от тях а не от съседната.
> за това преполагам, че скоро ще има и карти за
> редовни клиенти и подаръци за тях....
>
>

А, тъй! Никакъв гювеч! Що не се опиташ и да отбиеш от цената, че нещо много са се разпасали напоследък? Или да поискаш ,срещу картата за редовен клиент, да ти поемат половината от наема?:}
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 13:23:51
е за една-две пици отбивки ли да правя?
аз да не съм закъсал брокер, че да се пазаря за глупости.
пито-платено камилке

който не му харесва да си търси нова работа.
който е яко соц все по-трудно ще му става.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 13:28:59
Камелия, интересно ми е при колко сделки сте посредничили от 01 януари насам. Бихте ли ни осветлили?

Благодаря предварително.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 13:34:21
камелия - не става въпрос за това какви хора има и кой какви услуги ползва.
Става въпрос, че такива като теб насила се натрисът и искат пари за работа, която не са свършили.

При положение, че аз си разглеждам обявите, аз звъня по телефоните и аз ходя по огледи - защо брокерът иска да му дам комисионна, като нищо не е направил за мен?

Разбира се приемам и втория случай - примерно изкарвам по 1000Е на ден и не ми се занимава или нямам време да си потърся апартамент. Тогава звънвам на някой брокер, той ми намира апартамент и аз му плащам комисионна.

Виж колко са прости нещата. Но някои от брокериет са едни от най-наглите същества на пазара и искат да вземат пари без да си мръднат пръста.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 13:58:59
гого
пропускаш екстрата, че камилката ти защитава интереса като те убеждава, че цената на продавача е добра и всякакво пазарене с него няма да има особен ефект
другото което пропускаш, е че тя е въвела доста зарибяващи обяви (ей сега го продадохме но имаме един друг много хубав ....), които ти струват време и пари за обажданията
брокерите са като чиновниците - слагат си табелката и се държат така, сакаш си им длъжен с нещо
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 14:04:02
avatar
gogo84 Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия - не става въпрос за това какви хора има и
> кой какви услуги ползва.
> Става въпрос, че такива като теб насила се
> натрисът и искат пари за работа, която не са
> свършили.
>
> При положение, че аз си разглеждам обявите, аз
> звъня по телефоните и аз ходя по огледи - защо
> брокерът иска да му дам комисионна, като нищо не е
> направил за мен?
>
> Разбира се приемам и втория случай - примерно
> изкарвам по 1000Е на ден и не ми се занимава или
> нямам време да си потърся апартамент. Тогава
> звънвам на някой брокер, той ми намира апартамент
> и аз му плащам комисионна.
>
> Виж колко са прости нещата. Но някои от брокериет
> са едни от най-наглите същества на пазара и искат
> да вземат пари без да си мръднат пръста.

Първо- не ме познаваш, та е некоректно да обясняваш какво и как правя.........
Ако искаш да спазим добрия тон, пак ще ти отговоря, въпреки че, би могъл да прочетеш- теми по въпроса- бол.
Ако искаш сам да си търсиш обяви и сам да си ходиш на огледи- никой не може и няма да ти пречи. Няма дори и да се познаваме с теб, ако сам се занимаваш. Не виждам къде ти е проблема?
Нещата наистина са прости - ето, ти си търсиш сам, аз да се интересувам какво и да искам нещо от теб?
eye popping smiley
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 14:07:02
gogo84, двамата с дъвката в едно училище ли сте учили, толкова сте еднакви ?! Явно и на теб също като на този неудачник дъвката ти е спряло развитието ненавреме, останала ти е само злоба, давай , тя Ками е свикнала да се занимава с поплювковците.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход