Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Га ядохте кифтетата не ревахте..."

Публикувано от Продавач 
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 12:27:38
avatar
vivic Написал:
-------------------------------------------------------
> хм, интересно, мислих че никой не се подвежда по
> тези клишета "без комисион" , но ето че един човек
> се е вързал...

Не е един, за съжаление. Много са- виж реакциите на "нововъведението" на Адрес......
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 12:40:30
vivic Написал:
> хм, интересно, мислих че никой не се подвежда по тези клишета "без комисион" , но ето че един човек се е вързал...

камелия Написал:
> Не е един, за съжаление. Много са- виж реакциите на "нововъведението" на Адрес......

Браво на "Адрес" smiling smiley Нововъведението на "Адрес" е европейска практика от 200 години smiling smiley
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 13:12:01
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
> оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо КЪДЕ СИ
> БЕ РЕЙДЖ МИСЛЕХ, ЧЕ ВЕЧЕ СИ ЗАСТРЕЛЯЛ НЯКОЙ БРОКЕР
>
> Гледам доста си се развирхил в
> обясненията Някакви изнасилвания това-онова
>

само това ли успя да измислиш?!?
някакви изнасилвания?!?

аз не съм насилник, че да убивам хора *angel*

аз съм пазарен участник, който сега ще ви наказва с игнориране (никви сделки), а като му дойде времето няма да ви плащам комисионни. ако не сте си свършили работата по сделката.
познавайки вашите умения, знания и способности... определено няма да си заслужите голямата комисионна само с:
"айде да направим оглед.
това е супер кухничката,
това е супер холчето,
това е супер спалничката...
имотът няма никакви тежести.
е как така, откъде знаем?
собственикът ни го каза...
в брой ли ще плащате?" smoking smiley
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 10:32:58
може и да има балъци дето дават комисион за ново стрителство ама те много намаляха, то ако не си много тъп можеш да се разходиш из квартала който те изнтерсува и да погеднеш телефоните на рекламните пана пред сградите. аз досега не съм плащал комисион за ново строителство, а на камито ще кажа че имам 11 сделки ама като собственик, а тя ветоятно няма нито 1



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-16 12:02 от nradev11.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 10:55:40
Камито ,никой досега в този форум не е успял да обори(чета го от около 3 години). Включи си транзистора на "Радио Веселина" и започни да защищаваш доводите си..., когато радиото се съгласи с теб ... ,тогава и Камито би го направила...Характер... *rose* :loveu: *rose*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-16 11:11 от милко вълков.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 10:59:05
и интелект... *book*
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 11:20:23
avatar
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> може и да има балъци дето дават комисион за ново
> стритекство ама те много намаляха, то ако не си
> много тъп можеш да се разходиш из квартала който
> те изнтерсува и да погеднеш телефоните на
> рекламните пана пред сградите. аз досега не съм
> плащал комисион за ново строителство, а на камито
> ще кажа че имам 11 сжелки ама като собственик, а
> тя ветоятно няма нито 1


Не мога да разбера, защо посрещате на нож всяко нещо, което ви кажем че е практика в професията ни?
Толкова ли ти е трудно и на теб да разбереш, че ако ти обикаляш по улиците и строежите, то има хора, които са преценили, че ще си гледат собствената работа, а обиколките и търсенето ще възложат на някого другиго. И съвсем естествено, ще му платят- защото са успели да си изкарат достатъчно пари за часовете, които биха загубили по строежите.
Да са ти живи и здрави всички сделки. Не ми пречи, че имаш- дай Бог да имат всички. Ако искаш да се похвалиш- направи го, но е смешно да ми демонстрираш превъзходството си по този начин- нито ме познаваш, нито знаеш какво имам и какво- не.......
И пак ще ти кажа- аз пък, ново строителство / с изключение на един строител/ , не продавам. Защото е некачествено и некоректно ценообразувано. Не искам да набутвам клиентите. Ти, както виждам, усилено търгуваш точно с ново............
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 12:04:45
разбира се ками панела е по-качествен и по- правилно ценообразуван.гредореда от 1927 година и тои



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-16 14:20 от nradev11.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 12:06:19
мисля че един ден разходка из квартала си заслужава за да спести човек 2000-3 000 еуро ама вероятно клиентите на Ками изкарват повече
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
16-03-2009 - 12:21:38
avatar
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> мисля че един ден разходка из квартала си
> заслужава за да спести човек 2000-3 000 еуро ама
> вероятно клиентите на Ками изкарват повече


Явно, изкарват достатъчно, за да не се занимават с несвойствени, за тях, неща.
Не казвам, че те постъпват правилно, нито че търсещите сами, грешат. Всеки решава според собствената си камбанария.
И да- ценообразуването на старото строителство е коректно- плащаш за това, което ползваш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход