Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Га ядохте кифтетата не ревахте..."

Публикувано от Продавач 
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 11:27:11
avatar
rage_against Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Но това съвсем не са всички, а от 2008г. и
> > края на 2007г. купувачите започнаха доста да
> > мислят сега ли е момента и сделките ставаха
> много
> > по-бавно и често не ставаха. Мисълта ми е че
> не е
> > чак толкова страшно и ако питаш мен -
> хората,
> > които могат да си правят сметка нямат
> проблеми и
> > обратно. Не е толкова причината в ръста или
> спада
> > в цените.
>
> точно така. значи ти си прави сметките за
> комисионни при сделки на 333Е/м2.
> останалото остави на нас - пазарните участници ;-)

Оооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо КЪДЕ СИ БЕ РЕЙДЖ МИСЛЕХ, ЧЕ ВЕЧЕ СИ ЗАСТРЕЛЯЛ НЯКОЙ БРОКЕР
:] :] :] :] :] :] :] Гледам доста си се развирхил в обясненията :] Някакви изнасилвания това-онова *ok* clap:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 11:28:24
avatar
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> не му обръщаите внимание на Асен40, както ви
> казавам са го изгонили от инвестора и сега твори в
> този форум и предсказава апокалипсиси.

И там ли се е проявявал като тук?eye popping smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 11:30:16
avatar
Успяха някои хора и тази тема да превърнат в плювалник - браво *bow* *bow* *bow*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-15 11:37 от Продавач.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 11:37:42
nradev11 Написал:
> не му обръщаите внимание на Асен40, както ви
> казавам са го изгонили от инвестора и сега твори в
> този форум и предсказава апокалипсиси.

Кажи сега, истина ли е това, което каза rage_against - че д-р и.н. nradev11 = Муравей Радев eye popping smiley
Голяма чест ни оказваш !!!
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 11:43:01
avatar
дидо Написал:
-------------------------------------------------------

> Нека дружно и без злоба да почакаме новото
> строителство да покаже тези си способности след 5
> - 6 годинки.

За новото строителство съм си казала мнението още преди години. Затова и не го продавам. Моля се само да не тръсне по- силно, че ще стане мазало.
Само че, да се свалят цени със заклинания, е наивно. Ако ставаше така, никой не би купил през годините нито ново, нито панел, нито ЕПК, нито пруски свод..............ами, нищо не би купил.
Ако пазарът- като цяло, се движеше от реалните възможности на хората, то тук не би трябвало да виждаме последни модели коли, хора с по два GSM-а за по 1000лв., маркови дрехи , плазми и каквото още се сетиш..........
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 11:45:50
Продавач Написал:
> Барбароне и на мен ми е адски интересно да чета форума - защото наистина тук има доста подтиснати
> и адски комплексирани индивиди... Тяхните свободни съченения къртят мивки и не могат да бъдат описани
> в два реда... Ти ги питаш колко е часа - а те ти отговарят: "Защо да не би след час да почнат да се
> вдигнат цените а брокерче, купувай си ги ти на 1300 евро квадрата..."

Не мисля, че са подтиснати и комплексирани, просто при тях мисловните процеси и заключенията, до които стигат, са по-комплексни smiling smiley
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 11:49:24
да ви кажа истината защо камелия мрази новото строителство и възхвалява панела , тя е по-различна от тая която тя описа по-горе. а истината е че от ново строителство няма комисиони и тя затова и не го продава, а собственик на 40 годищен панел киха с кеф 3% ако му доведеш балък да се отърве от него на цена 1000 еуро/кв.м



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-03-15 11:53 от nradev11.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 12:02:56
avatar
nradev11 Написал:
-------------------------------------------------------
> да ви кажа истината защо камелия мрази новото
> строителство и възхвалява панела , тя е
> по-различна от тая която тя описа по-горе. а
> истината е че от ново строителство няма комисиони
> и тя затова и не го продава, а собственик на 40
> годищен панел киха с кеф 3% ако му доведеш балък
> да се отърве от него на цена 1000 еуро/кв.м

Много си смешен когато се изживяваш като последна инстанция, без да имаш и елементарна представа от материята!
Колко имота си продал, за да знаеш, къде има и къде няма комисион?
Ама, нали съм добричка и ми е жал за тези, които се излагат, та ще ти кажа- и в големия бум на продажбите, брокерите получаваха по 1% от инвеститорите и 3% от купувача.
Когато четяхте, че новото се продава без комисион от купувача, 4% бяха включени в цената.......:]
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 12:15:35
nradev11, nradev11, няма строител, който не ми е платил комисион, много си далеч от истината, колежката Камелия вече ти го обясни, само ще добавя, че и 2.5 % съм получавал от строителни фирми , от купувачите - отделно.
Re: "Га ядохте кифтетата не ревахте..."
15-03-2009 - 12:24:20
хм, интересно, мислих че никой не се подвежда по тези клишета "без комисион" , но ето че един човек се е вързал... *pardon*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход