Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет за цена в Белоградчик

Публикувано от Котаракът с чизми 
ozi
Re: Съвет за цена в Белоградчик
26-02-2009 - 10:58:11
Имотът наистина е уникален, аз ходих миналата година в Белоградчик и помня че видях тази къща. В момента тече кампания за новите 100 чудеса на света и Белоградчишките скали са номинирани. По-добре изчакай ако не си на зор. *ok*
Re: Съвет за цена в Белоградчик
26-02-2009 - 11:08:48
ozi,

Какво да чакам *huh*
Ако ще и 1 млн. туристи да минат, аз като не мога да го построя, каква е разликата *huh*
Re: Съвет за цена в Белоградчик
26-02-2009 - 14:09:23
avatar
Сложи една голяма табела "продава се парцел, 199.900 EUR (да не започва с 200!), непостроената къща - бонус безплатно (така няма да ти я коментират, а и който има намерение да я бута, психологически няма да вижда спирачка, щом не си му искал пари за нея)" на 2-3 езика. И си сложи една долна граница под която да не падаш, примерно 150,000. И вероятно това лято ще се намери някой. А ако не - значи че парцелът ще остане вечно твой, а все някой ден ще си довършиш къщата.
LKK
Re: Съвет за цена в Белоградчик
26-02-2009 - 17:55:48
Котарак, взимай каквото ти дават, защото утре и това няма да го има.
В града отдавна няма бизнес. Не може крепостта да ви храни всичките.
Сложи снимка на имота с върволица хора към крепостта, за да заинтригуваш аудиторията. *drink1*
Re: Съвет за цена в Белоградчик
26-02-2009 - 18:05:17
dodo2,

Съветът ти е много точен! Нямам какво да оспоря clap:

Смяташ ли, че лятото(когато клиентите лично на място видят и звънят), ще са по-склонни да купят? А кризата си е криза, но щом тука си е дъното на кризата от 20 години, то така или иначе няма как да е по-зле и тази криза няма как да се отрази решаващо тук - на това ли разчиташ(и аз така мисля)?

Иначе аз сложих табелка само с GSM-ма, за да се вижда от самата крепост(без да се слиза до табелата), щото с повече надписи ще трябва да е много голямо и трудно за монтиране. Обаче я махнах заради (малко ме е срам да кажа защо, а и не вярвам да ми повярваш) едно цвете eye popping smiley Едно лале беше поникнало между тръните и клоните и изпочупените тухли и керемиди по двора! Може да ти звучи странно, но за мен покъртителен контраст. Почистих и отбелязах мястото, за да не го повредя ако някога правя нещо...
Аз не съм го садил - бях занемарил съвсем имота - не знам откъде се е взело. Сега ако чакам да дойде лятото и пак цъфне, надали ще продам(независимо за какви пари)... офф...
Re: Съвет за цена в Белоградчик
26-02-2009 - 18:12:54
LKK Написал:
-------------------------------------------------------
> Котарак, взимай каквото ти дават, защото утре и
> това няма да го има.
> В града отдавна няма бизнес. Не може крепостта да
> ви храни всичките.
> Сложи снимка на имота с върволица хора към
> крепостта, за да заинтригуваш аудиторията.


хах *drink1*

Е, не е ли време да се почне бизнес? Тия хотели тука ги купуваха и препродаваха 20 год. без никой нищо да направи (някакви далавери, дето не можеш им хвана края), а чак по-миналата година (след посещението на Първанов) дойде крупен инвеститор за 2-год. наляха 5 млн. евро само за ремонта на централния хотел - сега говорих с един турист, който е отседнал там - много е доволен, но цената е солена - 175 лв. за него и прителка(или жена?)... В момента ремонтират един друг хотел като по проекта за ремонт има и басейн, а какво правят на Магурата - не знам...
Re: Съвет за цена в Белоградчик
26-02-2009 - 19:45:27
Дали може да се купи хотел за 400 000 евро в хубав район с гарантирани клиенти? Ето и един отговор от обява в интернет:

област Благоевград
гр.Сандански
Квадратура: 1100 m2
Телефон: ДА
Особености: Тухла, С паркинг
Допълнителна информация:
Хотелът е напълно завършен и обзаведен. Разполага с 11 стаи, ресторант, сауна, джакузи и фитнес зала. Има собстен охраняем паркинг. Намира се в живописна местност с чинари и борова гора. В бизост до хотела има и ски-писта.
Цена 400000 ЕВРО.(363.63 EUR/кв.м)
Не съм го виждал, но от собствен опит знам, че в четвъртък вече е трудно да намериш места за уикенда в Сандански в какъвто и да е хотел. Цените са от 80 лв. за двойна стая за хотел от този тип/само външен басеин, най много сауна и джакузи/ и стигат до невероятни висини за 4****.

Re: Съвет за цена в Белоградчик
26-02-2009 - 20:08:51
Прегледах обявите да видя за какво говориш, Broki .
Интересни идеи ми идват winking smiley

Като гледам има голяма разлика 1300 до 363 евро? Значи цените са си горе-долу същите. Хотелът, на който не са дали снимка и ми го посочваш, не е в града изобщо -не са уточнили това в обявата. В близост до Сандански няма ски-писта(там едва се задържа снега за ден-два). Хотелите в града - за които казваш, че имат посещаемост - си държат цена, не виждаш ли?

Иначе сметката(сравнението), която ми направи и информацията за нощувките ми е полезна за ориентация за цената, която бих могъл да искам при продажба или за разчет какво да го правя ако не го продавам.
Мерси!



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-02-26 20:15 от Котаракът с чизми.
Re: Съвет за цена в Белоградчик
26-02-2009 - 23:10:12
avatar
Да, съветът ми е да сложиш голяма табела, която да привлича внимание, важна е и цената, която ти казах и ясното послание. Така ще си спестиш едни и същи обяснения, ще си ги спечелил с бонуса за къщата, и ако изобщо някой звънне то той ще е реално заинтересован. При разговора като предложиш и малка отстъпка от обявената цена може да разчиташ да стане и реален клиент.

Криза или не, винаги има хора с пари. Т.е. ти ще търсиш човек с излишни пари, който изпитва носталгия по това място и е склонен да купи. А щом казваш, че ще има увеличен поток от хора може и да ти излезе късмета.


Котаракът с чизми Написал:
-------------------------------------------------------
> dodo2,
>
> Съветът ти е много точен! Нямам какво да оспоря
>
> Смяташ ли, че лятото(когато клиентите лично на
> място видят и звънят), ще са по-склонни да купят?
Re: Съвет за цена в Белоградчик
27-02-2009 - 00:06:29
Колега, дълбоко се съмнявам да ме послушаш, но все пак...
Продавай! На всяка цена!
Няма да живееш хилядолетия, за да спечелиш от покачващи цени на имотите. Изтървал си влака за печалбата. Следващата спирка е след 15-20 години, ако въобще светът съществува в този си вид... Ако ме разбираш
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход