Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley

Публикувано от gogolcho 
ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
02-02-2009 - 16:16:27
Здравейте, знайни и незнайни форумци smiling smiley

Реших да си направя един експеримент по повод вихрещите се тук спорове относно цените. Мнозинството тук твърди, че имотният балон се пука и цените падат/ще падат. Малцината оптимисти привеждат аргументи как цените няма начин да паднат, а само ще се качват.

Имам едно апартаментче от 50ина квадрата, с което съм склонен да се разделя срещу добра оферта. Локация е чудесна - на тиха улица в долната част на квартал Лозенец, сградата е нова, луксозна, има ТЕЦ.

Чакам Вашите предложения, оптимисти. Ако предложите добра цена и го продадете на нея или поне на близка до нея, ще получите щедра комисионна. Дерзайте smiling smiley

Пишете тук или на ЛС
Re: ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
02-02-2009 - 16:27:23
Dai poveche info ,snimki?
Re: ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
02-02-2009 - 16:33:01
Снимки не мога да ви предложа, тъй като в момента имотът се дава под наем, който може да се прекрати с едномесечно предизвестие.

Каква информация ви интересува? Две стаи - спалня и хол+бокс. Състоянието е перфектно, ПВЦ дограма, алуминиеви радиатори, вградени гардероби, кухня (няма уреди), ламинат.
Re: ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
02-02-2009 - 17:10:12
Симпатичен си ми, затова ето моето предложение:
Ако сега е даден под наем за 300 евро/месец, за година ще получавам 3600 евро/година.
Като взема пред вид разходи за такси, данъци, поддръжка и т.н. ще ми остават 2520 евро/година.
Искам да ми носи чисто поне 5%.
Готов съм да ти помогна - купувам го за 2520/5% = 50 400 евро smiling smiley
Re: ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
02-02-2009 - 17:12:16
Друго предложение, ама от оптимист. smiling smiley

Иначе доходността почти я позна.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-02 17:12 от gogolcho.
Re: ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
02-02-2009 - 17:20:15
ако апартамента наистина е там кадето казваш и е каквото казваш - най-престижния квартал , в най-шикозната му част, за 50м2 аз предлагам по 3200Е/м2 или 160000 евро.
Наемите там прогнозирам да стигнат 2000Е/месец до средата на годината, такаче инвестицията е желязна. А и аз не купувам за да го давам под наем....но все пак.
Re: ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
02-02-2009 - 17:47:36
Гоголчо , оптимисти особено в сегашната ситуация няма да е много лесно да намериш....
Иначе ти пожелавам късмет да получиш цена най-близка до очакваната.....
Re: ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
03-02-2009 - 09:57:56
465798, разбирам, че искаш да купиш за теб, така ли е?
Re: ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
03-02-2009 - 11:52:06
Лозенец: мутри, пренаселено, няма къде да се паркира, абсурд да оставиш дете само да играе около блока без да те е страх че ще попадне под гумите на бързащ "бизнесмен", тесни и разбити улици (поне да не бяха толкова тесни), и т.н. и т.н.

Та - кое му е точно престижното - цените ли? Или слаломирането между колите по тротоарите и калните локви ... :-)

За апартамента - 50 кв. - става за живот на 1-2 човека, ами като дойдат деца? Не дай си Боже - гости?


Моят съвет е да продължиш с отдаването под наем, иначе аз лично давам не повече от 30000Е (след 3-4 години няма да ми върши работа - трябва да мисля за по-голям), като това че бил в Лозенец не ме топли особено - и в Младост 4 да е - пак бих дал толкова - въпрос на площ, среда и лично щастие, поне аз така разсъждавам.

Сега всичкото брокер тук ще ме анатемоса - "ходи на село", "ник'во парвеню не си" и т.н. - ами да - за една къщичка от 80-100 кв. рзп с 1/2 - 1 дка двор до 20 км от "градо", бих дал повече!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-03 11:55 от iSpider.
Re: ПРОДАВАМ: на най-висока цена smiling smiley
03-02-2009 - 11:56:26
Понеже виждам , че тук офертите са с пожелателен характер и едва ли някои ще извади сумата която е написал , аз ще напиша колко ще дам веднага 50к лева
нека тези които са написали по високи суми да декларират готовност да ги платят
успех winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход