Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се манипулират глупаците

Публикувано от др. Иванов 
Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:20:16
додо ти ме уби, не съм се смял така от дни :]
Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:26:57
Който има съмнения да приготвя парите, а прогназите са ми в една друга тема: Прогнози за цените и са съвсем точни. Може да си ги прочетете, след месец-два ще я върна, да стане половин година от пускането и да видим дали цените ще са нивата на март-април 2008 г., както съм предположил или ще са по-290-300Е/м2, както предположиха по-простите ни другари.
Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:27:09
avatar
Ти сигурен ли си в това за житейския опит? Някога имах един съученик, който имаше навика да разказва, каквото е чул от собствено име. Доктор Иванов започва да клони натам, след поредица от глупости, които написа..


dival Написал:
-------------------------------------------------------
> Дори да изразявам явно несъгласие с позициите на
> др.Иванов не ми се иска постоянно някои да го
> плюе-защото всеки си има мнение
> Ако не друго др.Иванов има много богат житеиски
> опит и може да понаучим нещо ако четем между
> редовете
> Иначе не му се сърдете , че прогнозата му е ръст
> на цените
> Тои може би визира и в бранша някакви споразумения
> ,но този път няма да познаят


Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:28:30
Иванов , тъкмо се бях приготвил за по 300 ....не ме разочароваи
Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:30:37
майтапа на страна, сега сериозно.
Цените са в застой до другата седмица и после здраво ъп. ма да не се повтарям вече....
Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:30:43
Додо, напиши кое от това дето съм казал е глупост и ще го проверим. Не знам защо трябва да спорим за неща, които можем да проверим толкова лесно? Но тогава всички отворковци ще напишете както в телевизионното състезание: "Аз съм говедо и повече няма да споря с др. Иванов".
Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:33:45
Иванов , всичко сочи че пазара е надолу
защо мислиш че другата седмица или другия месец нещо ще се промени....
Ще се изръсят 35 милиарда евро от небето ли ?
Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:37:35
аз първи ще напиша.
честна пионерска.

Само да преведеш доказателствен материал за:
1. нощувките в 5 звездните хотели в дубай
2. чартерните полети със стока 97ма
3. Първата сделка на стоковата борса
4. Фасада на сградата дето си ремонтирал на Славейков и ...
ще допълвам списъка по-нататък, а и другите да помагат, 4е то не е едно, не е две.

П.С. Последен шанс е сега да си признаеш че всъщност си Жорж Г.
П.П.С. Моля да не бъда погрешно разбран, ако всичко горенаписано е вярно, аз ще се извиня на др.Иванов. Шегите за негова сметка пускам не от злоба или завист към неговата особа, а просто защото наистина звучат неверочтно и весело. Вписвам се в общия весел фон smiling smiley

Надменното отношение към други участници, което демонстрира др.И. дразни , но не 4ак до там. smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-02 23:41 от 465798.
Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:43:48
avatar
@иванов - едно смислено нещо ако напишеш, сигурно се падат след това две глупости. Така общото впечатление се сещаш какво е. Не ми се рови, да ти ги търся, но примерно онова което написа, че хората имали X милиарда депозити и могат да ги харчат 1 година без да работят.

Дали хората знаят обаче, че не могат да си изтеглят депозитите? Ако допуснеш хипотетично, че хората започнат да теглят, кажи до кой милиард ще са печелившите, след което няма да имаме банки, а неизтеглилите навреме ще пият студена вода и ще са на хляб и сол?
Re: Как се манипулират глупаците
02-02-2009 - 23:53:35
dival: какъв житейски опит бе човек, аз от скоро чета този форум и то само за да се посмея. не взимай на сериозно нищо тук, виж му на тоя "опитен" участник 'интернет биографията" - за каквото и стане дума той все е в час - от ВИФа, през контрабанда, музикален мениджър, строител, адвокат... само му събери стажа и ще се получи трицифрено число бе човек. толкова са плоски и прозрачни писанията му че не знам как някой изобщо му се връзва. а на всичкото отгоре, при все че се описва като супер активен по цял ден кисне да пише из БГ форуми. поне в 4-5 различни форума съм го виждал, и то с писания от години. човека си живее "second life" - провери в гугъл какво е това. също провери какво е "attention whore". но ако на теб ти е по-приятно, взимай постовете му за сериозно четиво, няма лошо. *ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход