Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще падне ли широкия център център на Варна под 600 евро/м2

Публикувано от cujo 
Re: Ще падне ли широкия център център на Варна под 600 евро/м2
21-01-2009 - 00:00:46
Аз бих казал от Пирин - надолу......
много се каних на 1 гарсониера над Общината...не можахме са се договорим за цената....
ако нямаше остра нужда от ремонт сигурно щях да "клекна"......
Много ми харесва района.....ама и там го посбиха.......
Иначе "гръцката" все не ми е била по джоба.....ама си е място....
Re: Ще падне ли широкия център център на Варна под 600 евро/м2
21-01-2009 - 08:44:13
Абе точно м/у 'Пирин' и '8-ми Приморски' са голям батак трафикът и паркирането, но поне часта над Общината е по-спокойна и тиха, а и с тези еднопосочни улички малко се подобриха нещата.
А 'Спортна зала' си е спортна зала. Китайската стена и Чайка са си квартали вече в пълния смисъл на думата, но определено 'Чайка' е по-добрата алтернатива.
Гръцката си е място, определено. Но в най-югоизточната и част сега има огромен проблем с паркирането покрай заведенията, които откриха в последните 1-2 години.

@cujo
А този апартамент в някой от блоковете ли е или в новопостроена кооперация. Ако е в кооперация, коя година е строена, че през 90-те там, подобно на 'Чаталджа', построиха немалък брой некачествени. НО дори и да е от тях, едва ли ще паднат цените под 600е/м2
Re: Ще падне ли широкия център център на Варна под 600 евро/м2
21-01-2009 - 10:25:27
@Zrfv, в нова кооперация е, на 2 години.

Напоследък понятия като качество, лукс и прочие много са се изтъркали. (Виджал съм панелки с ПВЦ обявени като супер лукс :] )
Но сградата и строителството като цяло са по-добри от 90% от околните.

Мерси пак за съветите *ok*
Re: Ще падне ли широкия център център на Варна под 600 евро/м2
21-01-2009 - 10:38:41
Ами без да съм виждал сградата, в която се намира апартаментът, мога да предположа, че е заобградена в по-голямата си част от кооперации, строени в средата и края на 90-те. А знаем какви са 'предимствата' на тези кооперации - липса на асансьор - тогава строителите нагаждаха така нещата, че да не се налага да се поставя такъв smiling smiley, докато сега е част от нечувания доскоро 'лукс' в строителството; мизерно изпълнени общи части и фасади, липса на каквато и да било изолация и т.н.
Иначе наскоро един инвеститор ми разкри какво точно се криело под понятието 'лукс' - цитирам:
'климатици, масивни интериорни/екстериорни врати, плочки, боя и не знам си какво по избор и...климатици ' smiling smiley Качеството на изпълнение на новите кооперации от близките няколко години е по-високо най-малкото заради разнообразието на материали на пазара в момента. През 90-те се наблягаше предимно на тухли и хоросан smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход