Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 14:48:26
Нещо да няма грешка в плаката. SEE VIEW ???? SEA VIEW няма ли?
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 14:58:54
Др. Иванов, вземи като база за сравнение предходните години. Дори и на твоите снимки се вижда че алеите са почти пусти /сравнено с предходните години/. Преброй колко автомобила се виждат по алеите. Не ми казвай, че това са пешеходни зони защото до миналата година просто в зона Изток с автомобил си беше кошмар да влезеш. Дори и когато имаше пропусктаелен режим беже ужасно. И не ми разправяй как виждаш ли сега туристите са по-културни от миналата година и не влизат с автомобилите си в "курорта". В "курорта" и то в зона Изток в момента и паркингите са полупразни. Защо ли? Само тук таме някоя мутренска кола. И тези табели с обявени цени изобщо не означават че реалните цени са такива. Ти или наистина нищо не разбираш или просто си "дървен философ", който по гръб не пада. Поне за "курорта" не се опитвай да шикалкавиш. Просто ми е до болка познат и тая година си е трагедия. Ако искаш го проумей, ако ли не - троши си главата сам, но не подвеждай хората. *beer* *beer*
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 14:59:06
avatar
kopan Написал:
-------------------------------------------------------
> Нещо да няма грешка в плаката. SEE VIEW ???? SEA
> VIEW няма ли?


За 1599/м2 има само SEE VIEW sad smiley

Иванов, отколко най-ниско почва цената за SEA VIEW ????
*beer*
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 15:22:16
Трудно е човек да осъзнае глупостите, които говорите. Сигурен съм, че ако си прочетете простотиите от миналата година ще видите, че е било нъпълно пусто и не е имало нищо общо с по-миналата, а ако прочете писаното от по-миналата ще се окаже, че тогава е било обсолютно пусто, но виж по-по-миналата е било супер. Аз съм роден с комплекса. Като малко дете присъствах лично на ваденето на фрегатата и поставянето й на сегашнато място и от тогава, поне 40 г., слушам как миналата година е било супер и туристите богати, а тази е пълна скръб и туристите едвам живи от глад. Имам чуството, че през 1959г. в курорта е имало поне 40 млн. посететели.

Ако бяхте ходили поне 2 пъти в живата си на комплекса щяхте да знаете, че на тази алея никога не е имало автомобили, защото е затворана на централната алея и просто няма къде да отидеш с кола. Отделно хотелите са строени само за групи идващи със самолети и дари пред хотел с над 200 стаи има под 20 паркоместа. Пуснах снимки само от една алея, за да не каже някой, че съм ги подбирал. Просто снимах от бившото Вариете до бившата Рукалка, защото там е ресторанта в който вечерям.

Апартаментиет с морска гледка са от 1200-1300 до над 3000Е/м2, защото не морската гледка е определящият фактор, а размера на кондоминиото, басейните, паркомясто. Конкретната сграда е на супер оживена алея, където до 4 сутринта е неимоверен шум. От горните етажи вероятно има изглед, но при толкова ресторанти трябва да си изперкал да седиш на терасата и да се звериш в морето.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 15:26:11
Чудя се откъде да започна... :g:

- другарят Иванов няма много представа какво става в туризма, защото със снимки от заведения не става. Като цяло за страната: и цени на нощувки и брой нощувки са по-ниски (има и изключния, основно затворените комплекси като Дюни, Слънчев ден..) така че приходите ще са средно с около 15-25% по-малко от миналата година при все че базата е по-голяма, което значи че "миналогодишните" хотели ще са с още по голям спад. Приморско не може да компенсира спад на Слънчев бряг, Албена, Златни...

- На Румен Драганов също толкова е в час - наблюдението ми не е само от това негово изказване...дано поне се е извинил.

- ХОТЕЛ АМБАСАДОР не е затворен, а е пълен. Току що говорих с управителя! Хотел Астория ще да е имал предвид другарят Драганов... не било компютри, а компоти
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 15:37:46
Servel Написал:
-------------------------------------------------------
> Иванов, продавачът на последната снимка е от
> ПОЛША, ще го продаде, сигурен съм
>
>
> Ало тукашните брокери, ма помагайте на човека,
> Иванов каза че цената е супер..


Една от причините в Латвия да се СРИНАТ цените е че много чужденци се опариха от балона.Тук в това отношение сме 1към1!!!!
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 15:44:08
Др. Иванов, а аз РАБОТЯ в комплекса! И не ми реди лъжи за централната алея как никога не е имало автомобили. Повтарям дори и когато имаше пропускателен режим. Ако тебе някой нещо ти бил казал и ти го приемаш за чиста монета - просто е тежък но само твой проблем. Пак повтарям не се опитвай да лъжеш другите. Залъгвай само себе си, моля ти се.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 16:14:21
kokoex,
Стой си в кухнята и не се обаждай. На коя централна алея е имало автомобили? Какво значи въпрос: И не ми реди, че на централната никога не е имало автомобили? Естествено, че някога може и да е имало, но през лятото няма. Затворени са и преките, които излизат на нея, затова и тази, която съм снимал е без много автомобили, за сметка от хотела, който е на централния път и около него са паркирали над 50 автомобила. На централната и крайбрежна алея пеша трудно се ходи от народ, какви коли? Кажи на шефа да те пусне някой ден да разгледаш комплекса.

Келеш,
Глупакът го интересува всичко, мен - само нещата, които ме засягат. Затова грижите за международното положение и туризма в страната оставам на тях, т.е. вас. Мене ме интересува комплекса, където може и да има повече хора от миналата година, може и по-малко, ще разберем накрая. Поне засега просещи хотелиери и ресторантьори не съм видял.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 16:57:26
Боже, Боже, Иванов стой на сянка. Ще се освестиш. Това дето си го снимал ли е централната алея :] Абе Иванов, ти да не падаш от Марс бе :}
Ходи се набутвай - твой проблем, аз и в кухнята не ми е зле *beer* И внимавай с пиците да не ги изтървеш че ... winking smiley
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 18:13:24
Иванов незнам наистина защо спорите но аз за 3 дни бях там и мога да потвърдя че има поне 5 пъти по малко хора от минали години.А ти ако искаш снимай пред Кубан колко хора се разхождат и наистина не се излагай поне за изминалият уикенд за който не е тайна че беше най отпускарският!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход