Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Схемата на инвеститора или защо цените не падат?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
09-08-2009 - 23:40:02
avatar
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Заглавието е:
>
> Криза в Слънчев бряг няма.
>
> Съвет: Валидола помага при по-леки форми. Ако не
> помогне да се четат тезисите на Костов и Мартинчо
> за финансофия крах на държавата. Успокояват.


Може би не си обърнал внимание на предишни препратки.
Например за парцелите в София.
Бааууу е най точното и лесно словосъчетание за приятелско плашене.
Унищожи ми изненадата.
С каква ли надежда щяха да цъкат.
Язък.
*angel*
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
18-11-2010 - 01:12:51
Докторе,виждам .че имате поглед над нещата за бъдеще и сте по пътували из света.Да трудно е да се бори човек с вятърни мелници особенно ако са алчни българчета на държавна работа или хора без мечти.Интересува ме много опита Ви в създаването на изкуствени рифове,а от горното виждам,че имате познанията.Тук в България не се намират много хора с такива познания може би ще се намерят едва 2-3-ма.За сега има само плахи опити за реализация на изкуствени рифове по нашето Черноморие и приключват само с гръмки фрази и поставяне на няколко тетрапода на дъното и то хаотично.Или с оповестяването на големи проекти за милиони за които немогат да намерят финансиране поради безкрайното раздуване на средствата.Или някой само раздува из медиите за да спечели слава,но остава само медийна звезда в забрава,но така или иначе го няма първия изкуствен риф в България.Много бих искал това да се случи наи-после и дано някой успее.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
18-11-2010 - 01:38:39
Докторе,виждам, че имате поглед и опит от по горе изписаното от Вас и сте се борили с вятърни мелници и хора без мечти обгърнати единственно в алчност от държавният апарат.Явно сте и попътували из света и имате мечти за реализиране. Не се намират хора с опит ,поне в БГ са 2-3-ма които разбират от изкуствени рифове,а до този момент нъмаме изграден такъв на нашето Черноморие.Имаме само няколко тетрапода пуснати хаотично и няколко медиини,,звезди" оповестили само имена и намерения и......нищо друго,Да намерения за грандиозни проекти нелипсват,но до сега не са намерили финансиране ,а и няма да намерят поради раздутостта на разходите.Искренно се надявам най после някой да успее да реализира тази мечта и дано има хора ,като Вас да споделят опита си с него.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
18-11-2010 - 09:21:50
Quote
kolovara
Или някой само раздува из медиите за да спечели слава,но остава само медийна звезда в забрава,но така или иначе го няма първия изкуствен риф в България.Много бих искал това да се случи наи-после и дано някой успее.
Аз пък искрено се надявам не само никой да не успее да направи изкуствен риф в Черно море,но и да се забрани със закон намеренията и интерпретациите по този въпрос. Черно море много се различава от останалите морета по своята хидродинамика-няма вертикални течения например. Живот има в много тънък воден пласт от повърхността до около 180 м.дълбочина .Видовото разнообразие е в постоянно критично състояние.Отдавна няма черноморска скумрия,хамсията драстично намалява ,както и ценни за екосистемата макрофити и т.н.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
18-11-2010 - 15:00:33
kolovara,
Виждаш ли защо в България нищо не става и всички се захласват по чужбина? От мен да знаеш, животът е тежък, защото народът е прост. Тука във форума са най-тъпите му представители, но аз говоря като цяло. По определение простият народ се познава по това, че е българския, а по същество, че нищо не прави, защото смята, че каквото и да направи все ще е лошо, защото е правено от българи, а за да имаме оправдание, че нищо не правим - всичко трябва да се забрани. Затворен и порочен кръг.

Затова за изкуствени рифове може да говорим само на теория или в частен парцел. За да се направи частно ще трябват инвестиции и хора със желание.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
23-11-2010 - 21:49:33
Здравей,Др.Иванов,не съм много съгласен,че във форума са най-тъпите хора,а да не забравяме ,че и ние сме тук*smiley_ahh*.Бих казал че тук са най-отчаяните ,които са се пропили със злоба ,както всички в България.А за изкуствените рифове не бъдете песимист.Пионер вече го има като риф потопен от ентусиасти ,като нас.Проекти има направени на хартия и те ще се осъществят ,когато се размърдат нещата с настъпване края на кризата,а другата година ще Ви информирам дали държавата е помогнала за осъществяването на една такава идея.Аз невярвам ,че Бат Бойко ще помогне ,но знае ли човек да ли ще минем през лаберинта от бюрокрацията и ще се доберем до европейски пари дадени за опазване на природата ,а не за изграждането на поредния хотел на велможа от НС.Надявам се да се чуят и други имена като тези на Росен Желязков и Орлин Цанев опита ли се да направят нещо.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
23-11-2010 - 22:39:36
avatar
Вие двамата, да не би случайно да сте роднини?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
23-11-2010 - 22:45:18
По-скоро са съседи в Карлуково ... *angel*
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
23-11-2010 - 22:48:17
avatar
Quote
kolovara
Здравей,Др.Иванов,не съм много съгласен,че във форума са най-тъпите хора,а да не забравяме ,че и ние сме тук*smiley_ahh*.Бих казал че тук са най-отчаяните ,които са се пропили със злоба ,както всички в България...

Най-отчаяните?
Най отчаяните едва връзват двата края от десетки години...
те ония пари нямат за кабелна ти искаш да мат за интернет?
Тъпи хора бол - аз съм тъп за теб - ти си тъпа за мен!
Разликата е в възприемането...
Но да кажеш че тук са най-отчаяните и злобните?
ти излизала ли си на улицата?
Много глупости в един пост...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
23-11-2010 - 22:49:03
Quote
kolovara
когато се размърдат нещата с настъпване края на кризата
Криза няма.Има back-to-normal. Ако ще чакате нов балон въоръжете се с търпения. Балоните в Европа се надуват през 8-12 годни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход