Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Схемата на инвеститора или защо цените не падат?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 23:29:53
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Тинки -

:] :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-04 23:31 от Muza.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 23:34:13
avatar
Смей се.. аз ще рапортувам след 1-2 седмици, колко време съм прекарал във WC-то...

Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> dodo2 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Тинки -
>
>
>



Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
04-08-2009 - 23:44:20
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Смей се.. аз ще рапортувам след 1-2 седмици, колко
> време съм прекарал във WC-то...
>
Стискам палци да е малко - времето във WC-то... За всеки случай, вземи си лаптопа... :]
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-08-2009 - 00:52:57
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Иванов и ние пушим Кент и ядем бонбонки тик-так.
> Вчера се върнах от Сънито. Видях поне 10на
> затворени заведения в центъра на комплекса и
> няколко хотела. Нашия 4звезден дали беше пълен на
> 1/4 дали не. И отделно цената не е по висока от
> тая в Испания. Така че незнам, кой се опитваш да
> хвърлиш в оркестъра?
>
> Незнам откъде тоя оптимизъм, но щом си вярваш -
> живей.
>
> Просто лъжеш. Няма затворени заведения или хотели.
> И не знам какво мислиш, че ще постигнеш с това?


Дреме ми. Аз там на почивка не ходя. Просто тази година имах приятели които бяха там. Пиша какво съм видял, не какво искам. Не говоря за 10те агенции (или затворили или с със стари обяви за по 290Е топ плейс продава).. Говоря само за заведения и хотели топ център около Иберото или нептун бич ресорт...

Много мразя като съм се напил да ходя са обяснявам пред некви другари, дето бетона им е в кръфта...

Но в момента в сънито са умрели за храна и олинклузи...

цените са под средните за цената за самата услуга и ми дреме иВАНОВ ко иска да ВИ каже, но хора и курортисти там няма, скоро няма и да има.

Утре сигурно ще си изтрия срамните писания, щото ми е под нивото да пиша простиии, но някои хора ме принужават.

Много съжелявам,че бях с малкия и не снимах витрините на затвоерни агенции с 2 надписа продава 1бедрум 13к евро и отдава под наем офиз за 200е на месец едно до друго.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-05 01:01 от zliqhui.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-08-2009 - 01:05:52
joro varna Написал:
-------------------------------------------------------
> Булкан , след 10-на години държавите които ще
> могат да уреждат зимни игри ще се броят на
> пръсти....
> Канада и Скандинавиите........и евентуално Русия
> Междудругото Канада която е с площ 30 пъти
> по-голяма от България и население 3-4 пъти
> по-голямо , не съм сигурен дали е убедителен
> пример за имоти и цени.
> Първо че има държавна политика за привличане на
> хора(имиграционна система) , и второ в Европа
> земята като цяло е по-кът......
> Но ти знаеш по-добре за там.....

Градски, абе тази държавна политика я има и в други държави, а пък и изобщо няма как да влияе на имотния пазар, освен да го вдига (в смисъл, че няма никъкви ипотечни и пр. облекчения, а си има демографски прираст, който запълва веднага новопостроеното). Освен това изобщо не смятай цялата територия, освен ивицата на 100-200 км. от границата със САЩ, колкото и голяма да е тя, нагоре си е пустош. Като говорим за цени на имотите в Канада, все пак имаме предвид големи и развити градове, където средната работна заплата си е висока и за западноевропейските стандарти. Като цяла земята в Европа е по-кът, то е ясно. Конкретно за примера, който дадох за приятеля от Ванкувър - идеята не беше да коментирам абсолютните стойности на имотите, а просто нагласата, като видиш, че цените падат, да загубиш в случая 40 К за да не загубиш повече (и евентуално да спечелиш) по-късно.
Анонимен потребител
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-08-2009 - 07:05:55
Нямахме проблеми, но за сефте видях еднопластова тоалетна хартия в хотел.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-08-2009 - 12:03:51
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Полезна тема, ако се прочете отново. Поне може да
> спрат дивотиите от последните дни!


Написах това с наивната вяра, че някой тук е способен да върже поне 2 факта. Когато прекратихме преди време темата говорихме за морските курорти и "кризата" там. Естествено всички опонирахте на гласа на истината/1/, напр. един от по-простите ни другари/2/ е пуснал един обект, който е струвал преди 2-3 месеца по 390Е/м2, в момента е обявен на 590Е/м2 - ап. от 68 м2 за 39990Е./снимките с обявите ще пусна мечерта/.

Друг от още по-простите ни другари/3/ е написал следното на

Дата: January 8, 2009 08:52PM


др.Иванoff.
за да не ти влизам в изнервения тон /аз самия нямам повод за нерви/ ще те осведомя, че си много ,ама много OFF истината за реалното състояние на пазара на НИ и още повече за перспективите му .
Понеже си малко нов на форума да ти кажа ,че първите перковци вече ги преброихме миналата година . - сривът на ваканционните имоти се случи и това се обясняваше подробно на перковците от януари 2008.
Следващите перковци, ама с голяма сигурност ще ги броим окончателно пак наесен -като отчитаме годината 2009 .


Какво четем днес по пресата:

днес четем:

- Какво търсят руснаците у нас?

- На жаргон му казват “резервно летище в България”. Търсят апартаменти във вилни селища и къщи - само и единствено по Черноморието. Абсолютно никакъв е интересът към София и планинските курорти. Младите руснаци имат слабост към Южното Черноморие, обожават Слънчев бряг заради “купона, дискотеките и евтината храна”. По-възрастните харесват Несебър и Созопол. Казват, че това са вълшебни места и искат да купят там нови апартаменти. Руснаците знаят, че България е в Европейския съюз, има добро бъдеще и мислят 2-3 години напред, като придобиват имот.




/1/ - др. Иванов
/2/ - Гранит
/3/ - Статус


Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-08-2009 - 17:37:26
avatar
Какъв е тоя филм в тази тема бе хора.... Как може да се връзвате така на двама трима психично болни хора... smiling smiley Да се сравнява Ванкувър със Сънито е толкова нелепо, че просто и през ум не би трябвало да Ви минава.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-08-2009 - 17:45:51
avatar
Ванкувър си няма като нашите плажове. Ако тоя "КОМПЛЕКС" не беше осран, а същите пари бяха похарчени по-умно, реално можеше и да е по-хубаво от Ванкувър. Т.е. може би не разбираме, че др.Иванов живее в някакъв негов си такъв измислен паралелен свят, където КОМПЛЕКСА е по-готин, ама само той го вижда.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-08-2009 - 19:17:05
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход