Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Професор Гарабед Минасян с АНАЛИЗ за 2008 и за предстоящите успехи през 2009 год .... и Имотите - пак НАГОРЕ !!!

Публикувано от пегъзи музовски 
Re: Цените на жилищата на Острова с ДЪНО - СКОРО и в БГ , за нечие съжаление -sad smiley
07-01-2009 - 00:03:24
Само др.Иванов спомена преди нещо дребно , но доста верно....
Жилище се купува просто защото трябва някъде да се живее(за тези без друг имот.....не говоря за инвеститори в имоти) ......!!!!!!
Това че сега цените падали не мисля че е разумен повод да стои и да чака 2-3 години .....
Ами тези 2-3 години ще му струват 20000-30000лв или £..........
И да купи на падащи цени -да загуби половината от разликата с наема.......
А наема си е наем-пари в канала.......А живота си тече.....на 40 трудно дават ипотека , май.... winking smiley
Re: Цените на жилищата на Острова с ДЪНО - СКОРО и в БГ , за нечие съжаление -sad smiley
07-01-2009 - 00:04:44
Във момента английската банка и останалите банки се нуждаят спешно от свеж капитал който повечето е навън или е във злато и сребро или друга валута тъй като по хитрите хора се осетиха още 2006-2007-2008 и си обърнаха парите в други валути и злато(поне това е една от причините).От 2001 до края на 2007 пазара на имоти на острова е за стойност около 300 000 000 000 пандура,поне така е по официални данни,тоест ако върнат имотите на старите цени ще привлекат изклучително много FTB-купуващи къщи за първи път.Затова и създадоха и правителствена програма да подпомогне точно тази група.А за тези които са на острова като мен знаят много добре че тези цени бяха много завишени и че са далеч от нивото на реалните цени,през 1998г двустайна къща на stratford E15,беше 67000-80000 паунда.Към края на 2007г същите къщи в този район вървяха за по 250 000-300 000 паунда.Така че за тези които не искат да го приемат- ще има корекция поне 40% може и 50% а аз пре оскъпените апартаментчета 50%-70%. *tired*
Re: Цените на жилищата на Острова с ДЪНО - СКОРО и в БГ , за нечие съжаление -sad smiley
07-01-2009 - 14:28:23
Nova и друг път е писала дивотии, ама тази изби рибата :} *drunk*
Re: Цените на жилищата на Острова с ДЪНО - СКОРО и в БГ , за нечие съжаление -sad smiley
07-01-2009 - 14:41:39
Нова е добре ориентирана млада дама за пазара - познавам я лично от 10 год,винаги е била със "сверен часовник"
Истината е,че т.н. КОРЕКЦИЯ свърши и новото положение има нужда от време за да се осъзнае и приеме !
на НЕДОВОЛНИТЕ от предтоящето повишение на цените - честито !

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Цените на жилищата на Острова с ДЪНО - СКОРО и в БГ , за нечие съжаление -sad smiley
07-01-2009 - 14:42:55
avatar
Quote

joro varna Написал:
-------------------------------------------------------
Само др.Иванов спомена преди нещо дребно , но
доста верно....
Жилище се купува просто защото трябва някъде да се живее(за тези без друг имот.....не говоря за инвеститори в имоти) ......!!!!!! Това че сега цените падали не мисля че е разумен повод да стои и да чака 2-3 години .....
Ами тези 2-3 години ще му струват 20000-30000лв или £.......... И да купи на падащи цени -да загуби половината от разликата с наема....... А наема си е наем-пари в канала.......А живота си тече.....на 40 трудно дават ипотека , май....

А бе, не спирам да се изумлявам, как ги правите тези изводи ? *pardon*
Много прост пример от ежедневието ми - Наемът ми за 45м2 в Мусагеница е 200 лв (преди месец се промени на 250 лв ) Годишно, това ми коства 3 000 ( три хиляди ) лева. За три години насам общо съм платил 7200 лв за 36 месеца наем. Де ги видя останалите 22'800 лева бре батка ?!
( Че аз само за три години с разликата между старият ми наем в Симеоново и този в Мусагеница си смених колата с по-нова.)
За същата тази кутийка, цената през миналата година бе около 160 000 ( сто и шейсет хиляди ) лева с идеалните части !!!

Сега-а-а ... отваряме първият кредитен калкулатор и какво съзираме с удивление ?

О-о-о Боже !
Наема ми се явява само вноската по главницата !
А останалото ??! Кой ще го плаща ?!

Живота си тече, но глупаците в него явно се множат, щом чета абсурдни мнения от рода на цитираното :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-07 14:44 от valsodar.
Re: Цените на жилищата на Острова с ДЪНО - СКОРО и в БГ , за нечие съжаление -sad smiley
07-01-2009 - 15:27:25
Варненци за гъзари - за тях 20-30К евро са джобни пари и нямат нищо против да ги дадат на банките, строителите и брокерите. winking smiley
Re: Цените на жилищата на Острова с ДЪНО - СКОРО и в БГ , за нечие съжаление -sad smiley
07-01-2009 - 15:49:37
avatar
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:joro varna Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> Само др.Иванов спомена преди нещо дребно , но
> доста верно....
> Жилище се купува просто защото трябва някъде да се
> живее(за тези без друг имот.....не говоря за
> инвеститори в имоти) ......!!!!!! Това че сега
> цените падали не мисля че е разумен повод да стои
> и да чака 2-3 години .....
> Ами тези 2-3 години ще му струват 20000-30000лв
> или £.......... И да купи на падащи цени
> -да загуби половината от разликата с наема.......
> А наема си е наем-пари в канала.......А живота си
> тече.....на 40 трудно дават ипотека , май....
>
> А бе, не спирам да се изумлявам, как ги правите
> тези изводи ?
> Много прост пример от ежедневието ми - Наемът ми
> за 45м2 в Мусагеница е 200 лв (преди месец се
> промени на 250 лв ) Годишно, това ми коства 3 000
> ( три хиляди ) лева. За три години насам общо съм
> платил 7200 лв за 36 месеца наем. Де ги видя
> останалите 22'800 лева бре батка ?!
> ( Че аз само за три години с разликата между
> старият ми наем в Симеоново и този в Мусагеница си
> смених колата с по-нова.)
> За същата тази кутийка, цената през миналата
> година бе около 160 000 ( сто и шейсет хиляди )
> лева с идеалните части !!!
>
> Сега-а-а ... отваряме първият кредитен калкулатор
> и какво съзираме с удивление ?
>
> О-о-о Боже !
> Наема ми се явява само вноската по главницата !
> А останалото ??! Кой ще го плаща ?!
>
> Живота си тече, но глупаците в него явно се
> множат, щом чета абсурдни мнения от рода на
> цитираното
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 01/07/09
> 02:44PM от valsodar.

Валсодар, бе ти за софийската Мусагеница ли говориш или за марсианската.
45кв.м. за 160 000лв.Лелееееееее.Ах

*pardon*
Re: Цените на жилищата на Острова с ДЪНО - СКОРО и в БГ , за нечие съжаление -sad smiley
07-01-2009 - 16:04:10
avatar
Quote

OwnerBG Написал:
Валсодар, бе ти за софийската Мусагеница ли говориш или за марсианската.
45кв.м. за 160 000лв.Лелееееееее.Ах
Ами това е балона бре батка - с общите части и мазето - 54-58 м2 с цени за региона минали през пика над 1500 е/м2 - смятай сам с колко щях да съм под вода, ако бях решил да купувам , а не да живея под наем, колкото и да ми изчисляват разни мислители как живота си течал.

Живота може и да си тече, ама редом с него си текат и лихвите по бомбастичните кредити с които се удавиха, тези последвали съветите на "експертите" *angel*
Re: Цените на жилищата на Острова с ДЪНО - СКОРО и в БГ , за нечие съжаление -sad smiley
07-01-2009 - 16:09:30
avatar
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:OwnerBG Написал:
> Валсодар, бе ти за софийската Мусагеница ли
> говориш или за марсианската.
> 45кв.м. за 160 000лв.Лелееееееее.Ах
> Ами това е балона бре батка - с общите части и
> мазето - 54-58 м2 с цени за региона минали през
> пика над 1500 е/м2 - смятай сам с колко щях да съм
> под вода, ако бях решил да купувам , а не да живея
> под наем, колкото и да ми изчисляват разни
> мислители как живота си течал.
>
> Живота може и да си тече, ама редом с него си
> текат и лихвите по бомбастичните кредити с които
> се удавиха, тези последвали съветите на
> "експертите"

И това ти е с наем 250лв.
Абе марсианската е ;Да знаиш

*beer*
ДЪНО
07-01-2009 - 16:13:55
avatar
Quote

OwnerBG Написал:И това ти е с наем 250лв.
Абе марсианската е ;Да знаиш
Нищо чудно и да си прав, то може и по тази причина днес Марс да е безжизнена пустиня - просто там имотния балон не се е пукал и марсианците масово са го напуснали, за да се избавят от кредиторите си
*ok*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход