Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени за парцел за еднофамилна къща

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
11-12-2008 - 22:49:42
avatar
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------
> Колега Николов , там е и най-равнинно поне имаш
> някакво слънцегреене !
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 12/11/08
> 10:23PM от MB2316.


Именно ....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 00:54:18
Районна е с отлична инфраструктура,а и n.nikoloff каза това което е най-важно за мен -бул.България- по него най-бързо се стига до центъра.За около 4-5 мин

Стига се с ферари в 3 през ноща, ако няма полицаи. През деня ако успееш да се добереш до центъра за 40 мин., хвърляй капа. А ако трябва да стигнеш по България от Бояна до Орлов мост в трафика за по малко от час, значи не си в трафика. Два часа пътувах скоро от Драгалевци, околовръстното до Бояна, по България и през Мадрид до ЦУМ в 6 вечерта.
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 02:38:24
Районна е с отлична инфраструктура
Направо перфектна...а в небето се реят розови слонове
това което е най-важно за мен -бул.България- по него най-бързо се стига до центъра.
Градска легенда.Булеварда е правен заради резиденцията и наистина се стига бързо...при напълно отцепено движение до НДК.
За около 4-5 мин,
Дай да умножим по 10...по-близо сме до истината
а същевременно живееш в къща,на перфектен чист въздух с невероятна панорама към града,
Последно бях там преди седмица...Ако тежка миризма на 123345 запалени едновременно камини,котлета и пр. е чист въздух...ОК,съгласен съм,значи въздуха е перфектен
на ъгъла на България и Каблешков ще бъде най-големия Мол в София,
Да...когато го построят...Ако го започнат към 2015-та,около 2020-та може евентуално да е готов...ако не фалира инвеститора или нещо подобно.Но предполагам,че изобщо няма да бъде започнат.Тези времена минаха и ако изобщо се върнат,ще е след доста време.btw...ти виждал ли си как изглежда истински мол и каква е връзката му с нашенските пародии?
съседите ми са успели хора,които нямат нищо общо със съмнителни бизнеси.
Къде това....в Драгалевци/Бояна ли...Както вече писах,качвах се до центъра на Драгалевци преди седмица...Разминах се с три Хамър-а по пътя.Дори във Вашингтон не можеш да се разминеш с три Хамъра-а за две минути,ако ще пред библиотеката на конгреса да застанеш.Скъпи са.И на американците,дето получават по 25-30 долара на час...и на тях са им скъпи...Пък ти ни обяснявай как съседите ти нямали общо със сенчести бизнеси...ние ще продължаваме да четем вестници...от където статистиката е ясна...тез много успелите и нямащи нищо общо...са с единия крак в затвора,а с другия в гробищата.
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 03:10:38
avatar

Уважаеми салвадор а Дали харесвате нещо някъде или сте от всичкомразещите и всичкознаещите.Когато достигнете до ниво не само да се разхождате по улиците и да се пазите от колите, но и да попритежавате някоя къщурка с изглед /желая Ви от сърце да Ви се случи тоз живот/ то тогава преценявайте цени, местоположения и страхотния мирис на дърва от каминката. *write*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-12 03:11 от OwnerBG.
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 05:17:37
salvador clap:
Саmо да знаеш колко си прав! Но виж собственика от БГ трудно би те разбрал. На mен mислите ти mи харесват *pardon*

Хайде със здраве *drink1*
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 06:55:31
както заявиха от ЛукОйл по повод цените на горивата :
Цените са такива-каквито са (каквото и да означава това)
та така и с ПАРЦЕЛИТЕ-който не купува сега-ще купува после - само че не на тези цени
-----------
Строителството се контролира от монополи , така че....
(жокер - цените ще следват интереса на монополите)

---------------------------------------------------
дотегна ли ви да чакате еФтинийката
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 08:20:30
'съседите ми са успели хора,които нямат нищо общо със съмнителни бизнеси" :}

Съсед ще си на Коце Маца! *ok*
За съжаление много други успели бизнесмени ги избиха по улиците на района, та не може да се гордееш с тях, но и много останаха. smoking smiley
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 08:32:48
Ту и майката и бащата бизмесмен :} :} :}
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 08:42:21
Съседи като съседи ! Да говорим за условията на живот в прехваленото село !
Всяко предградие в Европа е по-добре уредено от нашето Царско село (не е име) .
Но така ще е докато не се въведе изискването за строеж след изградена инфраструктура ! Много е интересно , че собствениците на комуникациите (ТВК) пръстчето не си мърдат да инвестират и после да събират пари от използването на услугата . За сметка на това връщаме пари на Евросъюза , че и глоби плащаме !
Това да не можеш да похарчиш такива пари за да изградиш инфраструктура е съизмеримо със ............. не знам каква гадна дума да употребял
При липса на инфраструктура и безхаберие , нещата се развиват в геометрична прогресия НАДОЛУ обаче .
Имам познати там , сами си правиха подходи и път от бетон за да стигнат до къщата си . Зимата - колата долу обаче ! Интересно ми е като си източват басейните от по 100 м3 и нагоре вода , къде отива тая вода ..... или ще кажете че се обработва с химикали и е вечна едва ли не !?
Както казва Камелия - "село заплюто по соц-а от големците " , май и на тях не им е стигнало времето да оправят канализацията . Добре , че горе на 50-60 см дълбочина излизат валуни и явно някак между тях фекалиите се филтрират и отиват в двора на по-ниско по склона разположен съсед !?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-12 09:27 от MB2316.
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 09:35:12
avatar
Geto Написал:
-------------------------------------------------------
> salvador
> Саmо да знаеш колко си прав! Но виж собственика от
> БГ трудно би те разбрал. На mен mислите ти mи
> харесват
>
> Хайде със здраве


Еххх Гето, силно да любиш и мразиш те прави човек, а само да мразиш те прави
салвадор а Далиии.

Да си собственик е отговорност която не всеки може да понесе.

Хайде със здраве и разум. *huh* *huh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход