Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?

Публикувано от pupcho 
Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 10:25:27
Не разбрах "после теслата" какво означава. После си местиш парите в другата банка с актуалната прИмоция. Наричат го "банков туризъм". Нали все пак говорим за малко по-активно управление на парите! Ето ОББ-то отново пускат 4-месечен депозит с незнам си ква лихва...еми мислиш, ли че някой от ДСК например, на когото му идва скоро падежа, няма на падежа да отиде да ги изтегли и да ги вкара в ОББ...и след 3 месеца обратно от ОББ в ДСК...Някой ще каже докога такива еквилибристики...аз ще кажа че ако отговоря на този въпрос от КФН може да ме погнат за "дестабилизиране на банковата система" ахахахахааха...

Мнението НЕ е препоръка за нищо!!!
Анонимен потребител
Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 10:47:27
Ти що си мислиш, че след 2 или 3 месеца ще има изобщо промоции в някоя банка?

Те банките са се разбрали помежду си, не бери грижа.
Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 14:12:26
Банкиките са се разбрали... :] :} :} Да не са баджанаци? Какво ще спечелят, като се разберат?

Баси профанските изпълнения... разбрали се били. Те, банките, си пият заедно ракията и се разбират за разни работи ей така, на масата... Да не си помисли някой, че банковото дело е бизнес - нееееее... Няма такова нещо! Всичко е измама, братче...


Абе хора, как живеете изобщо в този сложен свят, бе... с тези глави от 17-ти век на раменете...
Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 14:33:38
hrabar Написал:
-------------------------------------------------------
Някой
> ще каже докога такива еквилибристики...аз ще кажа
> че ако отговоря на този въпрос от КФН може да ме
> погнат за "дестабилизиране на банковата система"
> ахахахахааха...


Чудесно, hrabar ,

Само че, КФН не е институция, която има отношение към банковата система. ( Личи си опита ти с инвестиционните посредници)


Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 14:39:30
Да бе знам...който и да е! Иначе нямам никакъв опит с инв. посредници...наистина!




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-17 14:40 от hrabar.
Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 17:04:45
Аз си изтеглих депозита,и го сложих в банков сейф.Може би ще го върна,но в ALPHA BANK ,защото това е единствената банка в БГ която гарантира с помоща на Гръцкото правителство депозити до 100000лв.
Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 17:25:52
Дядо ми беше 15 ти набор - през 45 е бил на Драва ранен на фронта -та той ме учеше да не вярвам на банки . В раклата (голям дървен сандък с заоблен капак като за пиратско съкровище) имаше стари облигации като весници - дядо каза -виж нищо не струват . Защо да му вярвам , ами защото построи 2 къщи на децата си от които е баща ми . winking smiley В тяхното село е първия бит от власта за назидание да даде 300 овце в ТКЗС . Ще ли са да го убият но се водел борец против фашизма . Аз му повярвах *ok*
Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 17:27:28
Колега regataco...все пак тук сме се събрали да обсъждаме лични мерки спрямо общо заболяване...

Управителят на централната банка на Гърция Георгиос Провопулос е обезпокоен от последиците от кредитната криза в страните от Югоизточна Европа, където присъстват гръцки банки, пише гръцкият вестник "Вима".

Провопулос предупреди ръководствата на гръцките банки да не пренасят част от държавната подкрепа в размер на 28 млрд. евро, която получават заради икономическата криза, на пазарите на страни като България, Румъния и Сърбия.

Според управителя на централната банка на Гърция за гръцките банки е рисковано да отпускат кредити на въпросните страни, тъй като преди началото на кризата темповете на кредитно разширение при тях са били особено високи. По думите на Провопулос, ако икономическите условия в Сърбия, Унгария, Румъния и България се влошат значително, гръцките банки могат да се окажат изложени не само на кредитни рискове, но и на такива, свързани с валутния курс.

Вестникът припомня, че неотдавна 10 банки поискаха от ЕС да предприеме мерки за подкрепа на икономиките в Югоизточна Европа, които са извън ЕС


Мисля, че добре се справяш до момента! Изчакай с ваденето от сейфа за "известно" време!

П.П. Още нещо за да не стане недоразумение...говорим за ЕВРО...нали разбра...ЕВРО! А може и в ЕВРО и ДОЛАР...! Успех



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2009-02-18 09:41 от hrabar.
Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 17:33:15
През 96-97 имах депозит в лева заради точно такива зарибявания с високи лихви . Сметнах 2 и 2 че тоя филм няма да продължи дълго - на два пъти ги истеглих от ДСК и веднага купих долари . После бях свидетел на изгорелите по опашките . Долара скочи на 3000 лева продадох ги и си стегнах хотел - късмет , редом с това инвистирах и в др строителство от което се отървах оня ден на извън земна надута цена .
Re: Анкета: Изтеглихте ли депозитите си?
17-02-2009 - 18:03:08
Колега hrabar,пиша тук ,точно защото тук се обсъждат лични теми,прав сте,че за съжаление заболяването е общо.Прав сте,че е малко рано и да се вадят парите от сейфовете/ако имаш късмет да имаш сейф/,но го написах,ако мога да бъда полезена на някой.ALPHA BANK е Гръцка банка с клон в БГ,тя е чужда банка в БГ не е със статута на останалите гръцки банки в БГ.Поради това и гарантира депозити до 100000лв. Колкото до това дали парите трябва да са във валута,то е ясно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход