Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на земята по морето?

Публикувано от NormanFoster 
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:25:37
Много пътища не са отбелязани (нови или в строеж) !!

Разстоянията не отговарят - нека ти го обясни основния ти опонент Dival eye popping smiley
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:33:08
Еййй ... човек!

Разочарова ме напълно moody smiley

Аз мислех че поне с GoogleEarth "работиш" ... а ти си бил само с GoogleMaps!
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:38:31
Относно редактирания ти последен ПОСТ:

- не сме "МЕСТНИ" - ГРЕШНО ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ и е ГЛУПАВО че го приемаш веднага за ФАКТ! Но явно ти така си разсъждаваш по принцип ...

Панорамите си ги знаем ... ДА!!! ОТ ОПИТ МОЖЕ БИ ?? - Може ли ??? ...

Ами ако има магистрала или път нали аргументите ти се попроменят мъничко??

А нали печалбата е функция от тези аргументи...

Все едно да се окаже че до даден парцел има асв. път и ти да ми кажеш - Какво от това? Важна е цената на парцела а не дали има път... Доста е глупаво - не мислиш ли ??
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:43:59
avatar
Не те са интегрирани, както си на мапс и щракаш с мишката и отиваш на GoogleEarth. На мапс ми е ясно, че не са актуални, но снимките на GoogleEarth са, и там не виждам път. Т.е. има път и той просто свършва.




Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:46:29
Ти си решил да доказваш НЕЩО от което НИЩО не разбираш и НЯМАШ способноста да мислиш правилно!

Аз пък мразя да обяснявам за НЕЩО, докато се заяждат за НЕГО с мен!!

- ИЗВОД -

Смени тактиката и ще спечелиш *rose*
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:50:14
avatar
ttodorov Написал:
-------------------------------------------------------
> Относно редактирания ти последен ПОСТ:
>
> - не сме "МЕСТНИ" - ГРЕШНО ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ и е
> ГЛУПАВО че го приемаш веднага за ФАКТ! Но явно ти
> така си разсъждаваш по принцип ...
>
> Панорамите си ги знаем ... ДА!!! ОТ ОПИТ МОЖЕ БИ
> ?? - Може ли ??? ...
>

Съгласен може !!!

> Ами ако има магистрала или път нали аргументите ти
> се попроменят мъничко??
>

Променят се, но няма нито магистрала нито път, така че аргументите остават същите.


> А нали печалбата е функция от тези аргументи...
>
> Все едно да се окаже че до даден парцел има асв.
> път и ти да ми кажеш - Какво от това? Важна е
> цената на парцела а не дали има път... Доста е
> глупаво - не мислиш ли ??


Печалбвата е функция на много аргументи вклюително и тези, но къде е пътя? Само че наличието на асфалтов път е просто една компонента от цената. Къде са останалите? Точно тази сметка се надявам някои да ми я направи, но уви !


Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:50:49
Google Earth: earth.google.com

Хайде стига толкова!!
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:55:13
avatar
Този които се заяжда си ти и геодезистът, минахте през плажовете, през гледките, през това дали знам какво е GооgleEarth и GoogleMaps, аз не трърдя че разбирам, но твърдя, че мога да правя елементарни сметки, ти явно си профи, като такъв би трябвало да можеш да ми сметнеш на 5 реда, каква доходност ще получавам от подобна инвестиция, но така и не го направи, явно не можеш.
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 21:09:26
Не разбрах ... ДЛЪЖЕН ЛИ СЪМ ?????

Аз направих обратното:

Ти "преценяваш" нещо ... !

- показах ти че нито мисленето, нито инструментите ти са подходящите за да стигнеш до правилен извод!!!!!!!!

- от тук не следва че аз трябва да го направя !!!!!!!!

ПРИМЕР:

Ако ти нямаш деца, а аз имам, длъжен ли съм аз да направя твоите :}

ИЗВОД:

Пак повтарям - смени тактиката и МОЖЕ и да научиш нещо *book*
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 21:53:01
Безмислен спор - нали ти пуснах вила за около 500 евро на квадрат-просто смятаи
За изглед "отгоре" преди няклко години правителството изхарчи по програми няколко милиона евро за да заснеме БГ - нарича се аеро-фото заснимане...
освен това има професионални програми освен за измерване на разстояне и за сваляне на координати и тн , има разбира се и много други фактори които не смятам да споделям във форума
И извини ме gekko, но за да имаш възвращаемост от дадена инвестиция се взема освен обекта на инвестицията и качествата на инвеститора -тоест ако не знаеш как да управляваш самия актив грешката не е в него а в теб
Когато шофираш и извършиш нарушение автомобилът ли е виновен или зад кормилното устроиство?????
Освен всичко друго не е зле да знаеш ,че много от инвеститорите са напълно лишени от емоции и се подготвят да работят при падащ пазар
Другото което ме интересува- ти търсиш възвращаемост от инвестиция-защо обаче я търсиш на морето , след като не е особенно атрактивно???? Защо не я потърсиш в балкана???? Знаеш ли че точно в момента в Индия е далавера...????
А случаино да знаеш какво и как се прави по северното черноморие-но не от разкази , а директно проекти черно на бяло ????
Аз в четвъртък бях в една краи морска община на среща с кмета , гл архитект, инвеститори и тн ....Мога да те уверя че догато гледаш гугъл нещата се развиват - колкото и на някои да не им се иска.....
И накрая ми отговори ако днес има криза защо и през зимата "бръмчат" за морски имоти .... и ако днес паднат морските имоти - колко ще струват след 2 години например.....

пс гроздето е кисело защото е високо ! smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход