Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на земята по морето?

Публикувано от NormanFoster 
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 18:43:50
NormanFoster, чакам за растоянието до морето



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-06 19:06 от ttodorov.
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 19:17:14
Eдин въпрос имам
Ясно е че морските имоти са скъпи
Защо трябва според някои от пишещите да са евтини?????????????
По същата логика и аз мога да кажа - парцелите в София по 1 евро ...нали ?
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 19:30:30
dival - като гледам как "gekko" измерва разстоянията м/у населените места и до морето... сигурно морската панорамата с Google Earth я проверява :} *sos*
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 19:37:47
Ама то от гугъл не се разбита дали в Кантарджиево има панорама - а аз знам че там е страхотна панорамата , както и от Осеново или Рогачево
ама КОИ съм аз че да споря с гугъл - нЕква тъпа геодезична фирма ..... smoking smiley
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 19:44:06
"gekko" трябва да се научи не КАК, а КОГА да го използва *sos*

- Да пита първо в геодезичните фирми !!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-12-06 19:52 от ttodorov.
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 19:55:14
Разстоянието и параметрите са такива, затова коригирах само асфалта и строежа на комплекса. smiling smiley
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:03:11
NormanFoster, само чакане му е майката confused smiley

Не е узряло за продаване още... чакай строежа на комплекса да тръгне!

П.С. наистина ли си купил нивата на 10е/м2 :ami:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-06 20:04 от ttodorov.
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:05:49
avatar
Не измервам ги по дължината на пътя, а не по права линия към морето през нивите. Това за панорамата е без значение, но за разстоянието е от значение. Разбира се това може да се промени, ако се построят пътища, но това е бъдеще неопределено време, аз оценявам сегашната ситуация. От снимките аз не видях панорама, а все пак това би бил много важен аргумент при продажбата на парцела. Освен това панорамата евентуално може да зависи и от височината на сградата. Ако е на 10 етажа от 5тия нагоре да има панорама. От снимките не видях панорама. Но вие май само за панорамата се хванахте, не това е целта на спора, а възвращаемостта на евентуална инвестиция, много интересно защо по тази точка не виждам нито ред. Отговора на този въпрос остава за домашно на читателите на наште спорове.
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:13:55
Не бе човек - ти пак нищо не разбра :cry:

Проблема ти е генерален clap:

- м/у Осеново и Кранево има път!

- Това ще ти е домашната работа *xxx*
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 20:18:48
avatar
ttodorov изнивявай но никъде не съм твърдял, че с гугъл мапс, мога да кажа от кое село има панорама към морето, защото просто не им знам надморските височини на околните села, но поне разстоянията мога да ги изчисля без проблем. И все пак при даването на разстоянията съм предположил, че ще се ползва автомобил или някакъв вид междуселски транспорт, а не оффроуд джип или маутийнбайк, за да се преминава директно през нивите посока морето.

И магистрала да има, това не променя проблема с рентабилността на инвестицията, което всъщност е предмета на спора. Явно сте местни, и си знаета пътищата и панорамите, но приципно пътищата се виждат от въздуха, така че ако някъде има път то този път трябва да се вижда на сателитните снимки. Може би пътя е направен след дата в която са направени сателитните снимки на гугъл, не знам и не ме интересува. Просто исках някои от вас, да ми направи една проста сметка, ако вкарам пари в някои имот в околността, каква възвращаемост мога да очаквам, не желая да споря за селски пътища и панорами, въпсорът е адски прост, но вие умело го отбягвате. Аз му знам отговора, явно и вие, защото не виждам аргументи, които да ме убедят в противното smiling smiley

Балъците май свършиха.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-06 20:29 от gekko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход