Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на земята по морето?

Публикувано от NormanFoster 
Re: Цените на земята по морето?
05-12-2008 - 22:24:42
Re: Цените на земята по морето?
05-12-2008 - 22:24:54
avatar
До Другаря Иванов, 290 320 евро са горе-долу 600000 лв., при лихви в момента до 10 процента (разбира се това е временно, но все пак) прави 55000-60000 годишно като сигурни лихви. Ако приемем, че сезонът е 3 месеца, какъв наем трябва да искаш, че да си на плюс, или пък другия вариянт е да ходиш по 3 месеца на море и то само на Сл. Бряг, но истински богатите никога не ходят на едно място два пъти, да не говорим за България. Смятайте колко е изгодно да се "инвестира" :-)



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-12-05 22:38 от gekko.
Re: Цените на земята по морето?
05-12-2008 - 22:25:58
Re: Цените на земята по морето?
05-12-2008 - 22:27:50
Re: Цените на земята по морето?
05-12-2008 - 22:35:06
Re: Цените на земята по морето?
05-12-2008 - 22:39:42
[vbox7.com] smoking smiley
Много ги разбирате морските имоти...... smoking smiley
Re: Цените на земята по морето?
05-12-2008 - 23:38:00
avatar
Ама то в тия филмчета половината от НИ-тата са изображения от CAD-програми с много зеленина и дървета наоколо, но като се построи се оказва, че вместо зеленина и дървета има само бетон наоколо. Аз тази година поне това видях в Слънчев Бряг, Несебър и Равда.
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 00:02:24
виж сега, нали искате мнение в тази тема .... и аз си казвам мнението
аиде сега , като всичко тръби за криза да ми кажеш , ако имаше имот на морето би ли те спасил по време на криза??? а ???
българина като обеднее-чуди се от къде да изкараш някои лев
а на морето туристи винаги има-много, малко - има
и това море което толкова мразите и плюете ви докарва не помня колко процента в бюджета....от къде иначе а???
и земеделската земя се плюе-ама все питат колко е цената на хляба нали ....от къде се пълнят хамбарите -ще се сетите точно в кризата....
не пипаите морето!!!
които не му харесва - просто да не ходи-мен Витоша не ме кефи и не ходя !
Освен всичко друго - хора които разбират от морски имоти и от морски бизнес -никога няма да ги чуете да казват лоша дума ...
приказките са на такива които я ходят на 5 год веднъж я не и после 3 год разказват - а и като правят сравнения с Гърция стават смешни защото там пък ходят още по рядко.......
smoking smiley
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 01:20:08
повечето ,които плюят морето,дупе дават за някой баир от който да се вижда,ама нейсе
Re: Цените на земята по морето?
06-12-2008 - 09:47:24
avatar
Просто цените нямат нищо общо с продукта, който получаваш, говоря за цените на НИ. Иначе има едно правило, че когато човек живее дълго в кочина идва един момент, когато спира да ти прави впечатление, а след това започва и да ти харесва. smiling smiley На въпроса ако имах имот на морето дали би ме спасил, за какъв имот говориш за хотел ли или за апартамент, приемам че говориш за апартамент, защото хотел могат да си позволят само хората с недоказани доходи, знаеш за кои говоря, а те просто са инвестирали откраднатото в нещо. Да кажем съм си купил апартамент в Слънчев Бряг за 1500 евро квадрата, 60кв за 90000 хиляди евро, кажи ми сега този имот как ще ме спаси от кризата ? smiling smiley За мен отговора е не, дори с подобен имот съм генерирал прилични загуби, за продажба на подобни цени и дума не може да става в момента, освен да чакам наеми, което също ми се струва доста мъглива преспектива, но дори и да успееш, колко ще ти донесе годишно? Така че отговора е НЕ.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-06 09:55 от gekko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход