Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Таван

Публикувано от Stani1984 
Таван
07-04-2018 - 13:22:07
Здравейте, имам мазе 12кв и искам да го разменя за таванско помещение 16 кв но собственика иска доплащане от моя страна а не е наясно колко да ми иска? Ясно ми е, че трябва да доплатя но незнам колко? Бихте ли ми казали как се търгува цена за квадрат на таван и мъзе и според вас колко е удачната сума за доплащане. Става въпрос за София идеален център?
Re: Таван
27-02-2019 - 09:15:00
Свържие с някой брокер, плати си за консултация и готово smiling smiley

Интериорни врати София
Re: Таван
03-10-2019 - 12:55:37
Quote
ivmvrati
Свържие с някой брокер, плати си за консултация и готово smiling smiley

Брокер и оценка. Не бих посъветвал лични договорки без професионален съвет.
Re: Таван
13-09-2020 - 08:15:11
Според мен си е най-добре да се оценят двете помещения независимо, защото има много други фактори освен квадратурата, които влияят на цената. На края може да се окажат много неща... Най-независима оценка според мен може да направи един застраховател. Довереният ми застрахователен брокер е https://iandgbrokers.com/bg и ги препоръчвам винаги за всичко свързано със застраховките. Питай при тях и ще ти дадат повече инфо как се прави застрахователна оценка и кой техен партньор може да го направи. Така ще знаете реално колко струват двете помещения, защото на база други оценки като данъчни, експертни и т.н. не съм сигурна дали ще е достатъчно обективно...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход