Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Струва ли си такава покупка при моята ситуация?

Публикувано от Pacholv 
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
02-12-2008 - 22:15:23
avatar
Камелия, продължаваш да се излагаш като кифладжия (кифладжийка) без кифли.
Всички ти го натякват, обаче ти продължаваш смело да ръсиш безкрайните си глупости.

"Един съфорумец вече имА нахалството да иска да компенсирам , ако неговото твърдение се сбъднело. Това не е лотария, драги. И когато хората питат, го правят защото пряко ги касае и трябва да взимат решения. Не да си тракат устата и да си правят упражнения на чужд гръб."

ТОЧНО ТИ ПЪРВА ПОИСКА КОМПЕНСАЦИЯ В ТАЗИ ТЕМА! И ТОЧНО ТАКИВА КАТО ТЕБ СЕ УПРАЖНЯВАТ НА ЧУЖД ГРЪБ И ТО ЗА ПАРИ!

Бях се заканил да не споря с хора като теб (без грам логично мислене) и наистина съжалявам, че не си спазих обещанието...
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
02-12-2008 - 23:09:41
avatar
Хора гледам, че върли спорове сте развихрили, но не е ли продаден вече единия от тези два апартамента в началото на темата? Едната обява е в архив май още от миналата седмица... *huh*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
02-12-2008 - 23:33:10
Купувай този в Младост. Без замисляне.
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
03-12-2008 - 10:54:41
avatar
Камелия вече почна и да лъжеш и не съм аз първия, който ти го казва. Цитат: "Един съфорумец вече имА нахалството да иска да компенсирам , ако неговото твърдение се сбъднело. Това не е лотария, драги. И когато хората питат, го правят защото пряко ги касае и трябва да взимат решения. Не да си тракат устата и да си правят упражнения на чужд гръб", само че казаното от теб НЕ отговаря на истината. Ти първа прояви нахалството да искаш от мен да компенсирам човека отворил темата с наемите, които ще плати докато чака а именно 2400 годишно. Сега леко ми го прехвърли на мен мислейки, че никой няма да забележи. Аз мисля, че ти казах как ще избегне евентуалните "загуби" от наем, със срочен депозит при лихва 9% дават я в момента, водещи банки. Това на 100 000 лв. колкото има питащия прави 9000 годишно, което покрива 2400те за наема, разбира се, че има и инфлация, но нали не твърдиш, че панелките за тези 5-6 месеца докато чака ще ударят 1500 евро квадрата? На свой ред аз те попитах ТИ как ще го компенсираш, и единственият възможен отговор от теб би бил, с евентуално покачване на цените на имотите, което аз твърдя, че скоро няма да се случи, причините съм ги писал вече и не искам да ги повтарям. Ето затова ти казвам, че раздаваш НЕКОМПЕТЕНТНИ съвети, което направо е срамно, за човек вадещ си хляба в този бизнес.


Айде лек ден и по леко със съветите, защото 50 000 евро средностатистическия българин не ги изкарва лесно.

П.С.: Попита ме какво работя, ами не работя, а следвам в момента.
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
03-12-2008 - 11:03:25
avatar
Cepcem Написал:
-------------------------------------------------------

> Да разбирам ли, че за теб 6 месеца, примерно, са
> "необозримо бъдеще"? Защото или ти живееш някъде
> по горите и нямаш телевизор, или си в някаква
> паралелна вселена, в която няма криза и цените на
> имотите смело растат.
> Както и да е...

Много по- лесно е да разбираш това, което пиша, отколкото да гадаеш дали нямам нещо друго предвид!
Къде съм писала, че цените на имотите "смело растат"? Писах точно обратното по повод цената на жилището в Младост.
Писах, че след Нова година разходите по една покупко- продажба нарастват, поради официалното повишение на данъчните оценки с 50%. И поради качването на наемите, което вече се забелязва.
Необозримо може да бъде всяко бъдеще, ако човек си го направи такова. Има хора, които години стоят под наем, защото не могат да решат кога е "удобния за тях момент".
Сега разбра ли?
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
03-12-2008 - 11:15:24
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------

> ТОЧНО ТИ ПЪРВА ПОИСКА КОМПЕНСАЦИЯ В ТАЗИ ТЕМА!


А ти за какво се упражняваш? За кеф и да се почувстваш значим?
И мислиш, че като игнорираш това от написаното, което не ти изнася, никой друг няма да го прочете?
Е, четат го хората, а ти ставаш смешен с исканията си.
Въпреки това, ще пробвам за последно да ти обясня.
Ако аз поема какъвто и да е ангажимент- с действие или категорично мнение, което да повлияе на някого при взимане на решение, съм готова да компенсирам евентуалните му загуби.


И е нормално да попитам многознаещия, който безапелационно "нарежда" на питащия какво да прави, дали би го компенсирал, ако нещата на пазара се развият по друг начин!
Ако и сега не си схванал тънката разлика, здраве да е. Твърде много време отделих да ти обяснявам елементарни неща.
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
03-12-2008 - 11:31:47
avatar
АААА ясно аз съм дал категорично "нареждане" на питащия, затова трябва да плащам компенсации, а Камелия е дала не категорично мнение, от сорта "а бе по-добре купувай, ама ти си решаваш де" и затова тя може само да изисква плащания на компенсации. А ти нали затова се имаш за експерт, на който това му е работата, по цял ден с това се занимаваш, точно ти си човекът който трябва да има мнение, това ти е работата бе човек. :-)
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
03-12-2008 - 12:39:52
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> АААА ясно аз съм дал категорично "нареждане" на
> питащия, затова трябва да плащам компенсации, а
> Камелия е дала не категорично мнение, от сорта "а
> бе по-добре купувай, ама ти си решаваш де" и
> затова тя може само да изисква плащания на
> компенсации. А ти нали затова се имаш за експерт,
> на който това му е работата, по цял ден с това се
> занимаваш, точно ти си човекът който трябва да
> има мнение, това ти е работата бе човек. :-)

Хи,хи!
Ставаш смешен. На мен това ми е работата и пак внимавам какво говоря. За разлика от теб, се интересувам от мнението на специалистите в областта на икономиката и кризите и след като те самите признават, че не знаят докъде и как ще се развият нещата, най- малко аз мога да се изживявам като последна инстанция.
А от теб нищо не изисквам. Само те попитах, дали си готов да компенсираш загубите му , ако той последва категоричното ти мнение. Що скачаш така?
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
03-12-2008 - 14:14:26
я сподели кои са тези специалисти в областа на икономиката и кризите да им знаем именцата поне...
Re: Струва ли си такава покупка при моята ситуация?
03-12-2008 - 16:38:20
Как мислиш драги дали си струва да купуваш стока , чиято цена пада и ще пада поне следващите 2 години . 6000 от наем ще си ги върнеш ако си вземеш качествено ново . Панели и ЕПК си е боклук откъдето и да го погледнеш , да не говорим и че тяхната цена след година , ще бъде при всяко положение минус тези кинти които ще си дал за наем .

spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход