Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да разлая малко кучетата... ;-)

Публикувано от Boby 
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
02-03-2006 - 12:50:23
Боби, уникалните имоти трябва да се вадят от статистиката - все едно да сравняваш конфекция с вечерна рокля на филмова звезда за наградите Оскар.
АЗ лично знам за сделка на 2000 долара на квадрат през 1999г. в София за 200кв.м. апартамент. Просот има хора, които решават, че на всяка цена трябвада имат определено нещо и дават луд ипари поради каприз, а и поради престиж.
Та няма да се изненадам ако апартаментът бъде продаден, това обаче не означава, че в съседната сграда ще може да се реализира такава сделка. Зависи и от това кой продава.
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
02-03-2006 - 13:04:51
С лошите кредити се спекулира доста. Доколкоко познавам нашенската обстановка си е нормално да има определен процент на кредити, които си е запланувано да не се връщат. Имам предвид потребителските предимно. Даже са изненадващо малко - може би защото в началото е била тествана системата и след определено време вече е направен пробив.
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
02-03-2006 - 13:11:04
Абсолютно съм съгласен. Все пак обявата е добра за разлайване на кучетата winking smiley
Района на Докторската Градина и особено ул. Велико Търново си е крайно особен. Знае се че има много богати сноби които чакат да се появи нещо подходящо там и биха платили всяка цена за да го имат. Да видим коя е тая "всяка цена"...
Иначе историята му сигурно е интересна - аз си представям нещо драматично в стил - първия собственик е пратен на Народния съд да не се пречка, след това е обитаван от червен велможа, а след 1990-та е реституиран (евентуално, зависи от червения велможа smiling smiley )...
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
02-03-2006 - 13:24:40
АЗ там даже и не си правя труда да гледам обяви. Всяка жаба трябва да си знае гьолаsmiling smiley
Имотко
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
02-03-2006 - 18:56:28
И аз не гледам там, само в Люлин, Обеля и най-много Младост. Мечтая си за Лозенец, ама.............
smiling smiley
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
03-03-2006 - 04:46:52
Tinki,
az ne go pisah tova s vaodushevlenie na osenen ot genialna misal! Ama kato cheta iziavite na Sasho i t.n. i se chudia veche - koe e logichno, koe absurdno, koe si struva da se obsazhda i koe e zaguba na vreme...A i Joan e prava, nali sam nova...Ta prosti mi che sam ti zagubila vremeto da mi chetesh "prozreniata" che i na latinitsa.

4ovek, i az se pitam zashto smesvat potrebitelskite krediti s ipotechnite?!? I to s ton che vidite li to si e savsem logichno??? Bulgarina se probva da pazaruva na kredit i kato vseki neopiten poniakoga zle si e napravil smetkata i mu ide nanagorno (loshi potrebitelski krediti ima navsiakade). No s pokupkata na imot izobshto ne e taka. Impulsivno mozhe i da si kazhesh "shto li ne si vzema novo DVD" i posle da se chudish shto li ti e triabvalo kato ne mozhesh da si go pozvolish. Ama "impulsivno" da si kupish apartament, kato znam kakvi sa usloviata na bankite ele za panelkite ! Mi to polovinata pari sa ti ot djoba, da ne govorim za razpraviite s brokeri, tarsene, dokumenti deto ti gi iska bankata...Ne che niama da ima hora koito po edna ili druga prichina ne sa si napravili dobre smetkata, ama chak pak "valna"...
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
06-03-2006 - 21:57:53
Изглежда хората са претръпнали? Аз очаквах тука да се развихрят емигранти които да ни обяснят как в мизерната ни столица таквоз чудо не може да има, как в Манхатън имало на тая цена и т.н. smiling smiley
Е, просехте си го...
На ви сега Кота 4000Е на квадрат!
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
07-03-2006 - 07:49:43
Boby,
Tova mozhe samo da radva vsichki ni - kakvo po-dobro dokazatelstvo che sme tragnali kam Evropa? Ako ne drugo to pone tsenite na NI da sa ni evropeiski!
I vaobshte tia sravnenia - s Berlin, Viena, New York i kade li oshte ne sa smeshni i ne znam dali niakoi gi pravi oshte. A i sa irelevantni shto se kasae do butikovi imoti, kakto veche beshe spomenato.
Az po-skoro chakam Sasho da doide i da obiasni kak tsenite padat, ne ami sa se srinali ama shte go prochetem v ureshnia vestnik, shtoto toi ima informatsia parva raka...ili neshto ot sorta.
Анонимен потребител
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
07-03-2006 - 09:07:11
ти недей вика дявола
Re: Да разлая малко кучетата... ;-)
07-03-2006 - 09:54:14
Интересното е, че сградата е на различни етажи в двете обяви. Явно едната агенция даже не си е направила труда да преброи етажитеsmiling smiley Иначе избиха рибата - разлика от 400К евро за един и същ апартаментsmiling smiley Мнага ще ми е интересно ако едната агенция намери купувач на 800К, дали собстевникък няма да се откаже, защото другите са му обещали, че ще намерят за 1200000smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход