Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Под наем или в "свой" "дом"?

Публикувано от tata 
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 15:52:14
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> Да оставиш нещо след себе си не означава
> апартамент или къща - не че има нещо лошо да ги
> имаш. Да оставиш нещо след себе си е да възпиташ
> интелигентни деца, да ги изучиш и да ги научиш да
> се справят сами с живота.


То останаха ли интелигентни хора тук. Смея да кажа че съм от малцината такива. Учителите които ми преподаваха напуснаха с обяснението, че децата сега били олигфренчета и не си заслужавало да се хабят за този генетичен боклук. Поради значителното обедняване на генетичния фонд в момента не съм сигурен, че е добра идея размножаването на шарана, за което намеква Хуба-буба. Както неведнъж съм казвал в този форум причината да стоя в БГ е че само тук хората са толкова глупави да ти рботят за без пари - ако излеза навън вместо някой да си съдира задника за мен ще трябва аз сам да си го садирам. Така че шаранчета хайде на апатаментчетата има и прекрасни заеми за вас - заповядайте. За размножаване на този етап недейте мисли щото вместо черноработници дето да ме хранят, ще произведете социално слаби дето аз да ги храня.
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 15:56:36
Quote

И понеже стана дума за образованието. Ами то не приключва с излизането от университета с мазна (от нейното "поливането"winking smiley диплома под мишница. Аз лично мисля за образованието не само на детето но и за моето собствено. А това изключва възможността да съм роб на тухлена кутийка.

Ама недей така моляти са smiling smiley
Масларката съвсем ще остане без хора за които да се грижи...
А таз женица има такъв размах....
Тя е нашето богатство, тя е нашата светлина, тя е нашето бъдеще!
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 16:15:19
avatar
Браво,
Хуба-буба, Р-стома, Петер_К, Винету и всички, които смятат, че един апартамент не е най-ценното богатство и наследство


r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> Да оставиш нещо след себе си не означава
> апартамент или къща - не че има нещо лошо да ги
> имаш. Да оставиш нещо след себе си е да възпиташ
> интелигентни деца, да ги изучиш и да ги научиш да
> се справят сами с живота.



...Да ги научиш да бъдат щастливи и да им оставиш прекрасни спомени.

По темата - според мене в момента в София, ако нямаш "готови" пари твърдо да се живее под-наем е по-разумно. За другите градове не зная.

Блондинка по душа
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 16:19:52
Въобще не я мисля въпросната "женица". Няма опасност да остане без "пациенти" в близките 10-30 години.

Нейния началник преди няколко дни каза: "Управлението ни е без алтернатива..."

на мен ми припомни един лозунг от преди години: "Комунизма е неизбежен..."

Което ако е вярно е все тази дали ще го посрещнем седнали на купчина "наши" тухли или на такива под наем :-)
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 17:25:10
като чета някои от коментарите се смея с глас......
всички са знаещи и разбирасе отворени и разбира се с висок стандарт
аз не съм чул никои с висок стандарт да му е някакъв проблем закупуването на свои дом...не панел....
които си има акъл да вади стотинки ще намери начин и да завърти една къща ...алоууууу бизнесмените мангизлии такива нещо ви притеснява ли :}
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 18:49:43
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> алоууууу бизнесмените
> мангизлии такива нещо ви притеснява ли


Няма вече такова животно "бизнесмени-мангизлии"...
има "бизнесмени-борчлии"...
мдааа

winking smiley
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 18:51:07
[bgcolor=yellow]dival: като чета някои от коментарите се смея с глас......
всички са знаещи и разбирасе отворени и разбира се с висок стандарт
аз не съм чул никои с висок стандарт да му е някакъв проблем закупуването на свои дом...не панел....
които си има акъл да вади стотинки ще намери начин и да завърти една къща ...алоууууу бизнесмените мангизлии такива нещо ви притеснява ли [/bgcolor]


Аман от мизерници, дето си мислят, че са нещо повече от другите. На elvi81 го казах, ако искаш и на теб ще го кажа: Ако искаш да си мерим "пишките" има ЛС, пусни тел., ще се видим и ще ги попремерим, но не вярвам, че резултата ще ти хареса. Да ми демонстрираш "класа" от анонимно ниво е все едно лесбийка да ми се хвали с вибратор. От къде ги вадите тези комплекси за ПЪЛНОЦЕННОСТ бе, хора! Ей, това анонимността е велико постижение!
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 18:55:51
аиде пуснах ти тел .....вади метъра
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 18:57:07
Чимиджимичамиджоми, кво мислиш за статията в Капитал ?

Аз не знам, защо толкова хора живеят в заблудата, че и този път ще ни се размине...
Re: Под наем или в "свой" "дом"?
13-09-2008 - 19:29:57
Чимиджимичамиджоми:
Лични съобщения:
Входящи съобщения:


Пътуване ----- 09/10/08 02:06AM
Re: Питане! ----- 09/09/08 10:46AM
Re: пазара на НИ ----- 08/30/08 12:55PM
пазара на НИ ----- 08/22/08 06:08PM

Dival, нямам бе!

Хайде да спазваме добрия тон и да не се дъвчем на дребно! Дори човек да е беден, какво? Той няма право на мнение ли?

Наска, това ли имаш в предвид: [www.capital.bg]
Какво да ти кажа... Мненията са противоречиви. Според някои "запознати източници" всичко е предизборно оплюване. Според други, това са факти. Но едно нещо не мога да приема: Криза в световен мащаб и БЪЛГАРСКО море на спокойствието. Най-малкото, като предприемач усещам предвестниците на бурята. Поголовно покачване на цените от страна на всички подизпълнители и доставчици, а от друга - все по-ясното диференциране на купувачите на "можещи" и "неможещи".
НЯМА ДИМ БЕЗ ОГЪН!!! Ако има, дано споходи точно нас. Ще черпя за моя грешна прогноза!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход