Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
05-01-2014 - 14:10:18
Въпреки че някои от продавачите няма да се съгласят с мен съм длъжен да изкажа това което старателно се крие от масата народ. Цените на имотите ще падат и тази, и следващата и по следващата години. Това че не са се сринали се дължи на изкуственото задържане на цените най-вече от брокерските фирми, което е нормално предвид очакваната печалба. Наскоро един приятел сподели че е направил ОГРОМНАТА грешка да подпише документ с брокерска форма копйто го ме задължил да не продава имота си сам. Цената която е искана за имота е била по висока от реалната, което все още прави имота му непродаваем. Или ако не искате да продадете имота си оставете го в ръцете на определени брокери......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-05 14:10 от Stoqn_Trakiev.
Анонимен потребител
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
05-01-2014 - 14:52:10
Весо, ти ли си пак?
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
05-01-2014 - 15:20:19
avatar
Той е разбира се почерка е все един и същ. Важното е да се пускат теми със заглавия, че цените на имотите падат. И във сяка тема брокерите са лошите и са причината за неспадащите цени. Измислиците могат да бъдат и по няколко на ден като това:

"Наскоро един приятел сподели че е направил ОГРОМНАТА грешка да подпише документ с брокерска форма копйто го ме задължил да не продава имота си сам. Цената която е искана за имота е била по висока от реалната, което все още прави имота му непродаваем. "

Да не продава имота си сам може това не е толкова страшно, но със следващото се разбира измислицата.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
05-01-2014 - 15:25:49
avatar
цитат: Брокера обслужва главно продавача и цели получаването на максимално висока цена.

Не е вярно.
Брокера обслужва главно купувача.
А цената трябва да е приемлива за двете страни.
В интернет пространството гъмжи от изкривени анализи и съвети.
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
05-01-2014 - 15:31:59
avatar
Мани, мани от една страна цените щели да падат, но от друга страна те не падали, защото брокерите ги поддържали високи с две думи измислица след измислица, но дори и логика няма елементарна. Дори брокерите на сила карали собствениците да не свалят цените като вероятно се предполага, че сценария е такъв, защото брокера ще получи 50 лева повече когато цената на имота е малко по-висока. Дори ги мързи да сметнат две и две... Идеята е да има множество теми уж пуснати от различни хора като обаче във всички прозира едно и също нещо... *xxx*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
05-01-2014 - 17:42:08
Естествено е брокерите да се изказават така. ПО същия начи се опитваха да ни убеждават и 2008 -ма година. Просто не е вярно smiling smiley и за няколко години се доказа.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-05 17:43 от Stoqn_Trakiev.
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
05-01-2014 - 18:06:19
avatar
[fakti.bg]
След като наемите ще растат драстично в столицата, нормално е съотношението на продажните цени да е ниско, въпреки, че номинално и те ще растат тази година.

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
05-01-2014 - 21:06:42
avatar
Quote
Stoqn_Trakiev
Естествено е брокерите да се изказават така. ПО същия начи се опитваха да ни убеждават и 2008 -ма година. Просто не е вярно smiling smiley и за няколко години се доказа.

А кои сте вие, които брокерите са се опитвали да ви убеждават в какво? *bow*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
06-01-2014 - 17:33:22
Винаги се стремят да ми обасняват че цените ще се кават и то скоро. Нормално е, всеки очаква по голяма печалба и има право на прогноза. Както е нормално и това всеки да не вярва и да търси истината. Перспективите не са добри. И аз искам да се качи цената на имота ми, но реалността е и ще бъде друга.
Анонимен потребител
Re: Очаква се нов много голям спад в цените на имотите.
08-01-2014 - 17:44:30
Стояне,

Това и аз им го разправям на форумните пльокита, но на тях не им се иска да разберат, че колкото повече падат цените, толкова по-голям шанс имат за сделка.

Quote
Stoqn_Trakiev
Въпреки че някои от продавачите няма да се съгласят с мен съм длъжен да изкажа това което старателно се крие от масата народ. Цените на имотите ще падат и тази, и следващата и по следващата години. Това че не са се сринали се дължи на изкуственото задържане на цените най-вече от брокерските фирми, което е нормално предвид очакваната печалба. Наскоро един приятел сподели че е направил ОГРОМНАТА грешка да подпише документ с брокерска форма копйто го ме задължил да не продава имота си сам. Цената която е искана за имота е била по висока от реалната, което все още прави имота му непродаваем. Или ако не искате да продадете имота си оставете го в ръцете на определени брокери......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход