Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените на НИ се определят от пазара, а в момента 95% от сделките стават при ЧСИ. Та за цените питайте ЧСИ, а не бльокитата.

Публикувано от 149лв.\м2 
Дано и жорес да се вилючи пак с малко статистика от сделките при ЧСИ та добием реална представа за цените. Преди седмица говорих с мой приятел нотариус в провинцията, та като ми каза за какви пари се прехвърлят имоти в БГ направо не ми се вярваше. Това е положението. Отделно лично познавам 3-ма закъсали строители които още чакат чудото да стане и кризата да отмине че да се юрнел пак народа. (разбира се има и глупаци дето още се връзват на Боко и броко, но и те са на свършване)
Днес чета Юрибор паднал до рекордно ниски нива е питам аз и какво разбраха набълбукарите от тая работа в БГ? Паднаха ли им лихвите? Разбира се че няма да паднат, все няиой ще трябва да го поеме докрай и това не са влогарите.
недвижимите имоти в циганорuя (бивша българия) са един добре балсамиран гримиран и напудрен труп.аха да стане и да събуди :} бацета сте ставаме свидетели на групови самоубийства есента бензина като прескочи 3лв. селяните сте се хващат за ръце като на хоро и сте скачат от терасите
Quote
portokal
недвижимите имоти в циганорuя (бивша българия) са един добре балсамиран гримиран и напудрен труп.аха да стане и да събуди :} бацета сте ставаме свидетели на групови самоубийства есента бензина като прескочи 3лв. селяните сте се хващат за ръце като на хоро и сте скачат от терасите

Есента иде след има-няма 20 дни, но следва люта и тежка зима с бензин по 3лв., хляб по 3лв., парно, газ, въглища, дърва в недостиг и цени непостижими за 8/9 от населението. След зимата ще има доста освободени апартаменти по естествен път, още толкова ще навлязат от напускащи териториите на циганория, отделно банките и ЧСИ ще започнат масовката и веселбата ще е пълна. Имотковците да се молите при това положение не черен ами и сив лебед да не прелети с някой и друг фалит или безработица от 30-50% че тогава 149 ще са само ултра, хипер, мега лукс на паветата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход