Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Юруш на делаверата!

Публикувано от др. Иванов 
Юруш на делаверата!
20-08-2012 - 17:04:47
От дългото ми прибававане във форума установих, че тук никой не се занимава с имоти и едва ли има повече от 100 лв. в джоба! Тази тъжна констатация ме наведе на мисълта да пробвам с акции, които според много форумци били чиста делавера. Аз, като прост човек, предпочитам да уредя другите и в тази връзка и по този повод да им продам акции на дчиста печалба! Като добър човек предлагам на първо четене, такива на Apple, с една ухапана ябълка, търгували с електроника или нещо от рода, тяхна си работа, но акциите им са направо да удариш кьоравото, към 650 лева парчето. казвам "към" защото докато пиша може да са скочили с 10-15 лв, което даказва делаверата.
Менкам и за парцели!
Re: Юруш на делаверата!
20-08-2012 - 17:15:56
Ванка престани да се излагаш погледни поне колко вървят в момента акциите на Епъл. През септември пускат новия айфон и глей тогава пък колко ще станат. Я по-добре си слушай чалга на Сънито и не се занимавай с неща от които не разбираш.
Re: Юруш на делаверата!
20-08-2012 - 17:42:39
Към момента са около 657$. ама са надценени според мен.
Re: Юруш на делаверата!
20-08-2012 - 18:40:08
Иванов, ти сигурно и акции на фейсбук имаш? grinning smiley
Re: Юруш на делаверата!
20-08-2012 - 19:40:15
Ами видяхте ли какъв удар ви предлагам! Аз ги мислех в левове, а те били в долари! Даже и айфон пускали хората! Последната седмица се вдигнали с 14% или последните две седмици, не разбрах точно. Фейс бук нямам, някакви ми пращат и-мейли да им ставам приятел, ама никой не казва колко плаща и не съм се занимавал с това.
Иначе шесстотин и кусур долара са си пара, ама ако станат 900 да няма коментари, че не съм ви казал!
Re: Юруш на делаверата!
21-08-2012 - 13:38:47
avatar
Quote
149лв.\м2
Ванка престани да се излагаш погледни поне колко вървят в момента акциите на Епъл. През септември пускат новия айфон и глей тогава пък колко ще станат. Я по-добре си слушай чалга на Сънито и не се занимавай с неща от които не разбираш.

Ти сериозно ли вЕрваш, че пазарната капитализация на ябълката е колкото на взетите зедно - Microsoft, Dell, Google, Facebook и HP??????



Да не се окаже по-голем балон, въпреки новиа им айФон от бг жилищния?
Re: Юруш на делаверата!
21-08-2012 - 13:48:30
avatar
Този ИваноФФ голяма далаваера - само на балони скача.

А бе ИванооооФФФ акцииите се купуват и продават електронно за часове, максимум дни. Никой не ги дипли под дюшека бре! И не със сабственни пари а с чужди. Ама толкова си далеч, че ме е срам да обяснявам smiling smiley

Тази тема е най-доброто доказателство че и от имоти не разбираш, ама се пънеш smiling smiley

И понеже се пробва - а това е смело, да ти кажа че може да се печли и при падаща цена на акция също толкова много колкото и покачваща се.
Това е за домашно smiling smiley
Re: Юруш на делаверата!
21-08-2012 - 14:44:41
Че аз със собствени пари няма да купя акции и на кило да ми ги дават! Питам ви вас, защото се черпихме с някакви от щатите и искаха да им проверя пазара, че работили в областта. Даже ми предлагаха да търгувам с валута 1 към 200, ама аз от такива неща не разбирам, преди време бях испосталял и работех с 10-12 хил. долара през ченйнч бюрата на Хр. Ботев, та вадех следно по 70-80 лв. на ден. Сега ми казаха, че ще вадя по 200 пъвече, ама аз не съм алчен, а и хич не ги разбрах какви ги плещиха и как ще ме хванат да им върна парите, ако оцапам търговията при 1 към 200?
После си викам, абе в тоя форум разбират от всичко, дай им на хората да залебят, пък после може и по някоя гарсониера на Царя за 149Е квадрата да пуснат за комисионна. То и да няма гарсониера не е проблем, може бъчва ракия, тир с месо, въобще нещо дето мога да го продам, ама да не е акции.
Re: Юруш на делаверата!
22-08-2012 - 15:57:04
avatar
ИваноФФ. само да те светна, че от спада на цените на имотите също може се печели. И познавам хора които могат и го правят.
Има няколко начина, единият от които е - купуваш от човек на зор на безсрамна цена, постягаш го и бързо го шиткаш с малка горница.
Който си го може си го може. Почти не ползват брокери и успавят дори да договарят разходите по прехвърлянето.
Вярно че трябва много да разбираш, но тово го правят от 15 години.....
Re: Юруш на делаверата!
22-08-2012 - 19:07:37
Ванка зарежи ги тия ябълки, глей ко стаа на Сънито
[www.btv.bg]
Можеш да накупиш кърпички Българска роза за по 10 ст. и да ги продаваш на германците по 5 оиро като "Спец. фекалопочистващо ароматизирано пособие" почти 10 000% печалба . Ще ги навреш у кучия *** и Бил Гейтс и Оня-другия-ка-му беше-името.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход