Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Подмостовците" атакуват!

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
"Подмостовците" атакуват!
12-05-2012 - 06:48:07
avatar
От последните теми и обсъждания може да се обобщи следното:
1. Лихвите по кредити и по депозити падат. Колкото и някои хора да го отрекат, това е безспорен факт. Вчера ми звъняха от ДСК да ми предлагат жилищен на 8,17% ГПР. Аз им отговорих, че ще изчакам да паднат на 5%. Тогава отсреща ми заявиха, че ще се видим след няколко месеца!eye popping smiley
2.Има плато в цените, след което има наченки на ръст. Много неприятна новина за подмостовците, които гракнаха като грозни гарвани, че било статистическа грешка или бултрап или други подобни изнервени бълнувания на един обречен пациент-подмостовец.
3. Отдавна лъсна факта, че нито заплатите, нито демографията са фактор в ценообразуването. Много лош сигнал отново за подмостовците, но те така или иначе са извън пазара, което и напомням в нарочна тема , където липсват между купувачите.
Какво остава на подмостовците?
Атака с аргументи подплатени на принципа ЕЖК или чул-недочул, желания, мечти и двойно виждане след употреба на халюциногенни гъби.
Аз пък обичам да си служа единствено с факти и затова винаги прилагам линкове от статии и статинстики. Подмостовците и на това са намерили цаката, веднага казват, че е поръчково , платено или че статистиката е официалната /като че те разполагат с неофициалната?!*xxx*/.
Странни работи. Чакам времето на мокрия парцал. То наближава.*yes*
Re: "Подмостовците" атакуват!
12-05-2012 - 08:13:32
Че наближава, наближава. Всяко нещо което си има начало си има и край. Това важи и за балона и за кризата. Както обаче още 2003-2004 имаше чудовищен балон, но надуването му продължи до 2008-ма, така и с края на кризата ще трябва да позачакате.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
*drunk**drunk*Re: "Подмостовците" атакуват!
12-05-2012 - 10:10:17
avatar
На мен вчера ми се обадиха от космодрума Байконур и ми съобщиха, че към земята идвала т.н. планета Нибиру. Тя била пълна с човечета които много искали да ЗАКУПЯТ апартаменти, и то точно в София. Само лихвата да паднела и започвали да купуват... *drunk*
1.9
Re: "Подмостовците" атакуват!
12-05-2012 - 19:35:22
Quote
панелообитателя САХИБ
От последните теми и обсъждания може да се обобщи следното:
1. Лихвите по кредити и по депозити падат. Колкото и някои хора да го отрекат, това е безспорен факт. Вчера ми звъняха от ДСК да ми предлагат жилищен на 8,17% ГПР. Аз им отговорих, че ще изчакам да паднат на 5%. Тогава отсреща ми заявиха, че ще се видим след няколко месеца!eye popping smiley
2.Има плато в цените, след което има наченки на ръст. Много неприятна новина за подмостовците, които гракнаха като грозни гарвани, че било статистическа грешка или бултрап или други подобни изнервени бълнувания на един обречен пациент-подмостовец.
3. Отдавна лъсна факта, че нито заплатите, нито демографията са фактор в ценообразуването. Много лош сигнал отново за подмостовците, но те така или иначе са извън пазара, което и напомням в нарочна тема , където липсват между купувачите.
Какво остава на подмостовците?
Атака с аргументи подплатени на принципа ЕЖК или чул-недочул, желания, мечти и двойно виждане след употреба на халюциногенни гъби.
Аз пък обичам да си служа единствено с факти и затова винаги прилагам линкове от статии и статинстики. Подмостовците и на това са намерили цаката, веднага казват, че е поръчково , платено или че статистиката е официалната /като че те разполагат с неофициалната?!*xxx*/.
Странни работи. Чакам времето на мокрия парцал. То наближава.*yes*

И след толкова празни приказки, какво всъщност се опитваш да кажеш?
И от кога мечтите са факти?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход