Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цената на ограда на панелка

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Цената на ограда на панелка
31-03-2012 - 22:47:05
avatar
Отварям темата, щото домоуправителката таз вечер ми звъни. Аз бях на кило бело вино, но тя ми вика: А бре ти съгласен ли си да дадем 400лв. на някакъв архитект за да ни определи идеална граница на панелния блок с отстояние 8 метра по някаква наредба 7. Язе и викам действай! А тя продължава- ама някой ще се опъне как да им обясня, че си заслужава. Я и викам- няма какво да им се обясняваш да дават кинтите. После чух, че тя като отваряли вратниците им викала: Не се офлянквайте щото САХИБ нареди да плащате!
По принцип намен ми имат уважението, но ми се наложи да изляза до магазина към 9 и усетих, че няколко съседа ме гледат малко напрегнато. Питам ги : Що има бре комшу? А той: Утре и за санирането ли така ще ни заповядваш? Аз бях много озадачен, но после домоуправителката като ми обясни си легнах от смях и още не моа се съвзема:}:}:}:}:}:}:}:}
Re: Цената на ограда на панелка
31-03-2012 - 22:55:50
avatar
Quote
greenbul
САХИБЕ - НЕ пиши във форума на кило бело вино!!!
Стана ми много смешно бе пич! Аз да заповядвам на целия вход! Предисторията е такава, че ако не си определиме идеална граница на панелката има строителни апетити в съседство които ще строят нова сграда и ще ни намалят зелената площ на тази уникална панелка и освен това ще ни ограничат гледката към парка. Затова битката е безмилостно жестока! И архитекта е част от този пейзаж. Сечаш ли?:]

П.П. Кило вино си е кило вино. За нищо не става, даже не ми идва да псувам по никой. Значи е слабо питиеsmoking smiley
Re: Цената на ограда на панелка
01-04-2012 - 05:01:56
avatar
Рано , рано съм станал щото симулирахме земетресение от 9-та по Рихтер в панелката. Не помръдна. Само си разлях кафето!:]
Re: Цената на ограда на панелка
01-04-2012 - 09:23:08
Сахибе удари кило мастика от пещерския завод да ти олекне
Re: Цената на ограда на панелка
07-05-2012 - 21:32:48
avatar
НИКОГА НЯМА ДА СИ НАПУСНА ПАНЕЛКАТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[www.24chasa.bg]
Най - модерно отопление, евтина поддръжка, вечен живот, най-коравия бетон, най-устойчиви на земетръс, реални квадратури. О панелке моя любов!!!!!!!!:loveu:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:*drunk*
Няма по-изгоден имот за покупка, отдаване и изплащане, за съжаление за "подмостовците". Това е новото име на сривлогарите. Щото над 10 години сривлогарство по точнономиката на САХИБА, означава, че задължително ще се превърнат в подмостовци!:}:}:}:}:}:}
Re: Цената на ограда на панелка
07-05-2012 - 21:54:20
avatar
Моята кочинка си е най-добрата кочинка - си рече Прасчо, преди да заспи доволно.*angel*

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход