Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Астролога Дарки: За бога братя! А купувайте ги теа имоти, баси.......

Публикувано от darkside 
Астролога Дарки: За бога братя! А купувайте ги теа имоти, баси.......
31-01-2012 - 14:26:46
Ако има некой, който чува гласове за имотно дъно и ЪП, да знае, че тва не са звездите и веднага да са обърне към лекар! Мое да станем неми свидетели на Тоталния Имотен Бум 2!!! Ама едва ли ша е скоро, де!
Саветвам сички имотковци, които са имотнозависими и не моат да са сдържат и купуват сека седмица имот, щот инак ша изпаднат в делириум, да стиснат заби и да са въздържат теа две седмици, щот звездите тва казват, баси! Щото Годината на мега тъпата коза дет почва от м. март и без тва е неподходяща за покупка на имот!
За сметка на тва обаче, сички имотковци, дето мислат да продават, ша имат идеалната възможнос да си продадат имотите на некой клошар за без пари, или да го пуснат вътре да кладе огън в студените зимни нощи, да не са спукат трабити!



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-01-31 14:53 от darkside.
Dark, бе то нека ти падне тънко имотче, пък хич недей гледа тъпата овца в коя луна е.
Спечели при покупка, пък после си гледай кефа.
Ей сега ще дойде лятото - плаж, бира, цаца, ...... *drunk*
Даже и сега при минус 13 градуса пак стават огледи и пазарене на цени.
Quote
TZARS
Dark, бе то нека ти падне тънко имотче, пък хич недей гледа тъпата овца в коя луна е.
Спечели при покупка, пък после си гледай кефа.
Ей сега ще дойде лятото - плаж, бира, цаца, ...... *drunk*
Даже и сега при минус 13 градуса пак стават огледи и пазарене на цени.
Ваше Величество! Кат са яви нещо в крак с времето, забравам за тъпата офца,.....ма както казваше един твой колега от Мадрид, "когато му дойде времето!"
Quote
darkside
"когато му дойде времето!"

Само да напомня, че времето, твоето прогнозно време, ще настъпи на 1.03.2012. Още тридесет дни.
После ще приказваме.
winking smiley
Re: Астролога Дарки: За бога братя! А купувайте ги теа имоти, баси.......
31-01-2012 - 16:18:26
avatar
ивчоо нещастен мазни педачо, на 1-3-2012 мое да фанеш дарки за ... Обаче дарки е семеен и също мрази мазните педали, така, че откажи се. Нямаш шанс.
Quote
ivorad
Quote
darkside
"когато му дойде времето!"

Само да напомня, че времето, твоето прогнозно време, ще настъпи на 1.03.2012. Още тридесет дни.
После ще приказваме.
winking smiley
Ми поне до 8-ми март нема ли отсрочка? Иворадчо, ти си си внушил че си ми ментор ли, настойник ли, що ли? Определяш ми точни дати................на среща ли ма каниш, не моа да разбера...мноу си тайствен!
Неква шекспирова драма ли разиграваш? А да си обогатиш речника моа да ти дам списък с задължителни книги и срок до 1.03.2012-та да ги прочетеш, ма не вервам да успееш.......
Re: Астролога Дарки: За бога братя! А купувайте ги теа имоти, баси.......
31-01-2012 - 18:46:16
Quote
големо жувотно
ивчоо нещастен мазни педачо, на 1-3-2012 мое да фанеш дарки за ... Обаче дарки е семеен и също мрази мазните педали, така, че откажи се. Нямаш шанс.
Оооооо, ти уби детската ми мечта......
:]
Quote
darkside

Ми поне до 8-ми март нема ли отсрочка? Иворадчо, ти си си внушил че си ми ментор ли, настойник ли, що ли? Определяш ми точни дати................на среща ли ма каниш, не моа да разбера...мноу си тайствен!
Неква шекспирова драма ли разиграваш? А да си обогатиш речника моа да ти дам списък с задължителни книги и срок до 1.03.2012-та да ги прочетеш, ма не вервам да успееш.......

Нека дочакаме 1.03, книги ще четем след като се помайтапим с хамстера!
:]
Quote
darkside
Quote
ivorad
Quote
darkside
"когато му дойде времето!"

Само да напомня, че времето, твоето прогнозно време, ще настъпи на 1.03.2012. Още тридесет дни.
После ще приказваме.
winking smiley
Ми поне до 8-ми март нема ли отсрочка? Иворадчо, ти си си внушил че си ми ментор ли, настойник ли, що ли? Определяш ми точни дати................на среща ли ма каниш, не моа да разбера...мноу си тайствен!
Неква шекспирова драма ли разиграваш? А да си обогатиш речника моа да ти дам списък с задължителни книги и срок до 1.03.2012-та да ги прочетеш, ма не вервам да успееш.......
Недей така.Засърбял го е гъзо и не мое да трае дълго
графиката тая седмица яко надолу.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход