Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...

Публикувано от DonCorlleone 
Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
24-12-2011 - 16:38:23
Моля някои да ми напише как бяха Фазите...

Страх , отчаяние , депресия ?

Всичките подред моля , Благодаря!
Re: Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
24-12-2011 - 18:32:08
Що, ти не си ли сривльо? А фазите ги зарежи, не работят.
Re: Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
25-12-2011 - 14:11:27
Toчно така. Фазите не работят. Между тези две графики няма никаква прилика. Ние сме идиоти и няма а вярваме на фактите, а на Имотко.




Само да отбележа, че точката вече е по ниско от посоченото. Просто не ми се играеше да я ъпдейтвам. Забележете, че ентусизаъмът започна 2006-та, а във фазата на отчаянието, трябва да паднат под нивата на Мечия капан от 2004-та.

В момента сме на прага на фаза Капитулация. Ама толкова на прага, че си нямата на идея. Фаза капитулация започва след една седмица с изтичането на отрочката на БНБ за ипотеките. Естествено не очаквайте да отворите сайта и на 03.01.2012 да е залят с евтини обави. Както всяка фаза и на тази ще и трябва време за да се разгърне и да покаже пъплната си прелест. Време през което разни имотковци ще рипат като пале пред майка. Това рипане и неконтролируемият им лай, разбира се няма а се отразят на хода на кервана.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
25-12-2011 - 17:01:39
Имотко , не съм Сривлио а съм реалист, щом Др.Иванов беше казал , че само луд би купувал при спадащ пазар прави си изводите...
Това говоря за инвестиция , не за живеене .
Re: Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
25-12-2011 - 19:22:21
Купуват доста, да не кажа много за времената сега, ама повече за живеене, не за инвестиция.
Пича с фазите тая капитулация я чака като манна небесна вече поне от две години и още два пъти по две ще я чака.
Помнете ми думата, никакви банки няма да залеят пазара с нещо, дето го нямат.
Re: Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
25-12-2011 - 21:20:42
Коментарите на Имотко са пълна манипулация, която може да мине пре новодошлите във форума. Преди година, чаках бултрапа. Тогава имотко страдаше от форумни тенезми и упорито се опитваше да докаже, че бултрап нама да има. Бултрап имаше както ще има и капитулация.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
26-12-2011 - 11:15:06
Quote
greenbul
упорито се опитваше да докаже, че бултрап нама да има. Бултрап имаше както ще има и капитулация.

Я разкажи по-подробно за случилия се бултрап! Ама гледай разказаното да съвпада горе-долу с кривата от картинката.
Слушаме!
smiling smiley
Re: Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
26-12-2011 - 11:50:07
Quote
greenbul
Естествено не очаквайте да отворите сайта и на 03.01.2012 да е залят с евтини обави. Както всяка фаза и на тази ще и трябва време за да се разгърне и да покаже пъплната си прелест.

Аааааааааа, ръъъъъъъъъстттттттт!
:}
Re: Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
26-12-2011 - 13:06:51
То , ако с картинки цените падаха щях да съм станал Леонардо.
Re: Я някои сривлйо да ми напише как бяха фазите...
26-12-2011 - 23:02:18
Quote
Lubimec13
То , ако с картинки цените падаха щях да съм станал Леонардо.

Сахибе– ето от твоя любим район, каква я мисли, каква стана [targ.bg]търг/50477/



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-12-26 23:10 от granit.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход