Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

частен търг

Публикувано от nradev 
частен търг
24-10-2011 - 20:02:52
искам да продам промишлено помещение във Видин обаче инереса е слаб. чудя се дали не е добре да се продаде на търг за да стане по-бързо. някой може ли да ме насочи кои може да ми организира търга има ли някаква законова уредба и колко биха били разходите.
Re: частен търг
24-10-2011 - 20:11:24
На село, за дядо.

Колко чавека е Видин, колко е голямо помещението, има ли необходимите разрешителни, партиди за ток и вода, какво му се иска като наем или продажна цена?
Re: частен търг
24-10-2011 - 20:17:47
750 кв.м наем не му се иска но е някъде към 1000 лева иска се продажба. законно е масивна тухла. има партиди баня тоалетна и 2 асансиора.Видин е към 45 000 жители



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-10-24 20:19 от nradev.
Re: частен търг
24-10-2011 - 21:11:48
Quote
nradev
750 кв.м наем не му се иска но е някъде към 1000 лева иска се продажба. законно е масивна тухла. има партиди баня тоалетна и 2 асансиора.Видин е към 45 000 жители
Пич не лъжи.Видин няма толкова жители.Електрическия му товар няма колкото собствените нужди на един блок 220МВ.Двайсе мегавата товар означава пълен погром.Това няма и по една лампа телевизор и хладилник на човек.
Re: частен търг
24-10-2011 - 21:14:43
Quote
batko
Quote
nradev
750 кв.м наем не му се иска но е някъде към 1000 лева иска се продажба. законно е масивна тухла. има партиди баня тоалетна и 2 асансиора.Видин е към 45 000 жители
Пич не лъжи.Видин няма толкова жители.Електрическия му товар няма колкото собствените нужди на един блок 220МВ.Двайсе мегавата товар означава пълен погром.Това няма и по една лампа телевизор и хладилник на човек.

Намали парцуцата, сладур. Пелтечиш все по-невменяемо.....
:]
Re: частен търг
24-10-2011 - 21:23:48
Quote
ivorad
Quote
batko
Quote
nradev
750 кв.м наем не му се иска но е някъде към 1000 лева иска се продажба. законно е масивна тухла. има партиди баня тоалетна и 2 асансиора.Видин е към 45 000 жители
Пич не лъжи.Видин няма толкова жители.Електрическия му товар няма колкото собствените нужди на един блок 220МВ.Двайсе мегавата товар означава пълен погром.Това няма и по една лампа телевизор и хладилник на човек.

Намали парцуцата, сладур. Пелтечиш все по-невменяемо.....
:]
Ивче какво ли ти разбира главата на теб от виенски валсове.Не коментирай неща които не разбираш.
Re: частен търг
24-10-2011 - 21:29:05
мисля темата не е за населението на Видин. има ли някои мнение по въпроса
Re: частен търг
24-10-2011 - 21:40:11
avatar
Quote
batko
Пич не лъжи.Видин няма толкова жители.Електрическия му товар няма колкото собствените нужди на един блок 220МВ.Двайсе мегавата товар означава пълен погром.Това няма и по една лампа телевизор и хладилник на човек.

Quote
ivorad

Намали парцуцата, сладур. Пелтечиш все по-невменяемо.....
:]

Ми, така обясняват тия- има- няма 100 души в България, дето имат една много тайна професия, за която учат мноого дълго, па после работят цели 10г., докато извадят ей този резултат!:]
Re: частен търг
24-10-2011 - 21:45:31
Quote
batko

Пич не лъжи.Видин няма толкова жители.Електрическия му товар няма колкото собствените нужди на един блок 220МВ.Двайсе мегавата товар означава пълен погром.Това няма и по една лампа телевизор и хладилник на човек.

Умнико, ето ти данните за населението на гр.Видин от сайта на НСИ - 48 071. Със и без товар - точно толкова, според последното преброяване. Извини се на човека за простащината си, ако обичаш!
Хайде, да видим как ще го направиш!
:]
Re: частен търг
24-10-2011 - 21:55:29
Quote
nradev
мисля темата не е за населението на Видин. има ли някои мнение по въпроса

Др. Иванов ти подсказа малко, нека и аз: преди да ти бъдат дадени конкретни съвети за имота , следва да го опишеш по-подробно. Можеш да ползваш следната схема:
1.Квадратура и етажност на сградата. Размер на парцела.Състояние на сградата и съоръженията.
2. Локация. Подход към имота, качество и размер на пътя. Съседи.
3. Електрозахранване, мощност, качествени показатели.
4. Вода и канал.
5 Разрешителни и ограничения.
6. Ситуация на собствеността. Съсобственици. Учредени ипотеки. Тежести.
7. Удовлетворителна цена.
..................................................
Дай информация точка по точка и можем да дадем по-смислен съвет, при наличните данни просто никой сериозен човек не би се ангажирал, освен някой Батко, който ще те обяви за лъжец winking smiley
Успех в продажбатаsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход