Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Поздрав за панелообитателите

Публикувано от javcho 
Поздрав за панелообитателите
08-10-2011 - 12:48:20
Специален поздрав от Боровец, за панелизираните панелообитатели камелия и Иванов.

Виждам, че аутсайдера социопат камелия за пореден петък и събота няма финасовата възможност да напусне панелката.

Също така продължава да дава финасови съвети нищо, че е бедна и финасово неграмотна лелка.





Тука караме Жигули,
тука сме равни като НУЛИ,
тука времето е спряло...

Аз бих добавил

...мамата си е ебало! :]

Приятно панелообитавене до постигане на пълна панелизиция, аутсайдери.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-10-08 12:59 от javcho.
Re: Поздрав за панелообитателите
08-10-2011 - 13:05:31
Имайте предвид, че текста е все пак доста политически коректно написан.
Това е по-близко до действителността: [vbox7.com]
А всъщност положението е още по-лошо дори и от този събор.

Да живее ПАНЕЛИЗАЦИЯТА и нейния най-виден и най-деен представител - камелия.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-08 13:08 от javcho.
Re: Поздрав за панелообитателите
08-10-2011 - 13:25:38
Не се присивай на хората. На времето когато са купували, това си е била модерна технология. Кварталите бяха хубави и панелния апартамент, едно добро начало за младите семейства. Виж 21 век да купиш панелна кочина на фтичка си файчина, па недей си боже с кредит, дето ще го връщаш до гроб, то е друга работа.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Поздрав за панелообитателите
08-10-2011 - 14:00:41
avatar
Quote
javcho
Специален поздрав от Боровец, за панелизираните панелообитатели камелия и Иванов.

Виждам, че аутсайдера социопат камелия за пореден петък и събота няма финасовата възможност да напусне панелката.

Също така продължава да дава финасови съвети нищо, че е бедна и финасово неграмотна лелка.





Тука караме Жигули,
тука сме равни като НУЛИ,
тука времето е спряло...

Аз бих добавил

...мамата си е ебало! :]
Приятно панелообитавене до постигане на пълна панелизиция, аутсайдери.

Хи,хи!
Силно социализираният милионер, толкова яко се забавлява на Боровец, че не спира да следи какво пиша във форума.
Ей на това му се казва истински аутсайдер- където и да отиде, все е сам като куче, защото хората не обичат да се занимават с кухи лейки.:]

Приятно социализиране сам със себе си, до постигане на пълно изтрещяване, дебилче.:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Поздрав за панелообитателите
09-10-2011 - 21:03:52
Тук по форума "Панел" е мръсна дума, а обитателите им нарочени за "мизерници","прости" и т.н. Както повечето и аз съм живял в панелен апартамент ама да си кажа намирах го за твърде добър. Родителите ми продължават да живеят в панел, както и голяма част от приятели и роднини. Разбира се влизал съм в панелни блокове и разрухата и мизерията те срещат още от входа и междублоковото пространство. Обаче същата разруха съм срещал и в много тухлени, че и новопостроени кооперации. Та се чудя защо е тази истерия по добрият стар панел? Това да не е някакъв търговски трик на строителната гилдия или нещо по-лошо? Защо не вземем да изброим добрите и лошите страни на панелния блок, така и на новопостроеният тухлен/ итонгов? Така ще може по-добре да разберем кой - кой е, налиwinking smiley

И моля дръжте се възпитано:}

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Поздрав за панелообитателите
10-10-2011 - 15:51:34
Quote
Geto
Тук по форума "Панел" е мръсна дума, а обитателите им нарочени за "мизерници","прости" и т.н. Както повечето и аз съм живял в панелен апартамент ама да си кажа намирах го за твърде добър. Родителите ми продължават да живеят в панел, както и голяма част от приятели и роднини. Разбира се влизал съм в панелни блокове и разрухата и мизерията те срещат още от входа и междублоковото пространство. Обаче същата разруха съм срещал и в много тухлени, че и новопостроени кооперации. Та се чудя защо е тази истерия по добрият стар панел? Това да не е някакъв търговски трик на строителната гилдия или нещо по-лошо? Защо не вземем да изброим добрите и лошите страни на панелния блок, така и на новопостроеният тухлен/ итонгов? Така ще може по-добре да разберем кой - кой е, налиwinking smiley

И моля дръжте се възпитано:}
Koлективните сгради са един дол дренки в цяла България.Другото е фукня и празни приказки.Тухленото било по добро от панелното.Ама някой друг път.Нали и в тухленото и панелното живеят българи.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-10-10 15:52 от batko.
Re: Поздрав за панелообитателите
13-10-2011 - 16:55:51


Само за протокола...този вход не е в панелен блок.В центъра е!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход