Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Седмичен коментар

Публикувано от Lubimec13 
Седмичен коментар
04-09-2011 - 16:04:51
Имотите и тази седмица се движиха предимно надолу, но все по-често срещат упорита съпротива от нетърпеливи влогари (подплашени от слуховете, че ЕЦБ ще намали лихват на предстоящото събрание). Забелязва се много силен интерес към селски имоти, но за сега сделки няма. Усилено търсене на хотели в зимните курорти накара брокерите да зарежат почивката си, но и там сделки няма , тъй като купувачите изчакват продажбата на хотелите си по Черноморието. В общи линии това са предпоставки да наречем сегашната ситуация като последно дъно.

За пример е длановинността на dеlluxx. Усети навреме предстоящия обрат и си купи бомбоубежище в Гърция.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-09-04 16:20 от Lubimec13.
Re: Седмичен коментар
06-09-2011 - 17:36:48
avatar
Драгомире, любимецо,

Първо да кажа, че едно е Гърция, а съвсем друго е Булгаристан. Аз не купих имота с цел инвестиция, а от съвсем други съображения.

Поздравявам те че най-после си разбрал за посоката на цените на имотите в БГ, но до "последното дъно" ще има още много да почакаш.

И не се дърляйте толкова. Имотите в БГ-стан си се сгромолясват и без вас. Аз бях в БГ-стан и това което видях само за 1 седмица така ме потресе, че просто нямам думи. Народът ще отсега гладува, а се задават още по-трудни години. Всичко върви на разсипия.

И така само да кажа пак за 149-те лв/м2, това ще са цените каквото и да мантруват нещастници като дичо, иворад и камелка-панелка.

Наеми на 3-стайни за по 150 лв на месец са вече са факт. Заплатите ще са само надолу, цените нагоре. Банките ще оцелеят за сметка на стадото.

и тн. и тн.

Най-добрата инвестиция засега си остава еднопосочен билет в посока САЩ, Канада или Австралия.
Dellux, не го отваряй, ша земе да иде в Щатите и ша нанесе непоправими щети на американската икономика! Ще почне да ги учи на мениджмънт със слатински оттенък....мое да му се вържат.....
Quote
darkside
Dellux, не го отваряй, ша земе да иде в Щатите и ша нанесе непоправими щети на американската икономика! Ще почне да ги учи на мениджмънт със слатински оттенък....мое да му се вържат.....

АААА, толкова ален не ходя, но днес се отбих до Швейцария.
И тази седмица срривльовците останаха с пръст в .... устата. Влогарите загубиха част от вложенията си поради рязкото поевтиняване на еврото и франка. Така мечтаната сделка за тях се отдалечи още повече.
Quote
Lubimec13
И тази седмица срривльовците останаха с пръст в .... устата. Влогарите загубиха част от вложенията си поради рязкото поевтиняване на еврото и франка. Така мечтаната сделка за тях се отдалечи още повече.

Успокой се, но непременно си премери и температурата. Визита на личния лекар няма да ти навреди, но психиатър ще ти е по-полезен.
Върви бавно и гледай къде стъпваш...
Quote
1.9

Успокой се, но непременно си премери и температурата. Визита на личния лекар няма да ти навреди, но психиатър ще ти е по-полезен.
Върви бавно и гледай къде стъпваш...

Защо ме пращаш на доктор? Ти сляп ли си? По-добре се напрегнете с демографа и измислете какво ще ги правим мързеливите гърчета като хукнат през глава към България.
Quote
Lubimec13
Quote
1.9

Успокой се, но непременно си премери и температурата. Визита на личния лекар няма да ти навреди, но психиатър ще ти е по-полезен.
Върви бавно и гледай къде стъпваш...

Защо ме пращаш на доктор? Ти сляп ли си? По-добре се напрегнете с демографа и измислете какво ще ги правим мързеливите гърчета като хукнат през глава към България.

Ми на прима виста - на сапун! Добре са се охранили (имам личен опит) - вервай ми!
Re: Седмичен коментар
10-09-2011 - 22:19:08
Е...да не прекаляваме...гърци да дойдат да живеят в БГ,не вярвам.
Но шанове за привличане на гръцки бизнес има,при това големи.
Re: Седмичен коментар
10-09-2011 - 22:41:03
avatar
Quote
salvador
Е...да не прекаляваме...гърци да дойдат да живеят в БГ,не вярвам.
Но шанове за привличане на гръцки бизнес има,при това големи.

Защо, няма да им е за първи път.
Последното преселване на гърци тук е било някъде през 1949г., по време на гражданската война, когато англичаните и САЩ са ги отстрелвали като зайци.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход