Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Re: Гъби никнат по обектите !

Публикувано от darkside 
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 13:42:05
По много обекти вече имаме затворен цикъл. Олинклузив! И оня бурен за пушене, и гъбки-инвеститорки. Само ша внимавате, че имат отровен близнак. Гъба-брокерка! Мноу е опасна!
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 13:45:35
Гладен брокер, ти ли си???
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 14:42:25
Онзи ден по съвет на една Гъба мухоморка от форума излязох да видя какво е по кварталите. Попаднах на цял изоставен такъв - същински Припят, а гъбите огромни - чернобилски.

Насред полето имаше езеро, когато наближих видях, че това са основите на започнат и изоствен строеж. Нататък къде сами края на високата трева започваше фасадата на нова сграда, празна. Група блокчета създаваха призрачното усещане за някаква страшна зараза прокудила хората от тук. Улици няма. Единственият жив чевек е пазач, който от дни не е виждал овек. Като ме видя излезе. Аз му кимнах, а той кимна ама едно такова нагоре "къф си ти и какво правиш тук", забързах ...

Случката е действителна и всяка прилика с действителни лица и събития е много вероятно да е истина.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 18:22:22
avatar
Също много брокерки са сменили продфесията....
предпочитат мъже за огледите ... ?!?! директно отказват оглед когато разберат че и съпругата ще идва? smiling smiley
Само че има опастност да пострадат от гнева на зацепилите съпруги smiling smiley

напоследък от няколко човека чувам реплиакта - абе това агенция за имоти ли е или за компаньонки?
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 18:33:38
Няма срамна професия, важното е да се вземе дебел комисион!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 19:36:39
О, рибке, скоро не се бе показвал да докажеш отново,че си същият неудачник.
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 20:50:09
Quote
greenbul
Онзи ден по съвет на една Гъба мухоморка от форума излязох да видя какво е по кварталите. Попаднах на цял изоставен такъв - същински Припят, а гъбите огромни - чернобилски.

Насред полето имаше езеро, когато наближих видях, че това са основите на започнат и изоствен строеж. Нататък къде сами края на високата трева започваше фасадата на нова сграда, празна. Група блокчета създаваха призрачното усещане за някаква страшна зараза прокудила хората от тук. Улици няма. Единственият жив чевек е пазач, който от дни не е виждал овек. Като ме видя излезе. Аз му кимнах, а той кимна ама едно такова нагоре "къф си ти и какво правиш тук", забързах ...

Случката е действителна и всяка прилика с действителни лица и събития е много вероятно да е истина.

Що щеш насред полето, гледай в цивилизацията.
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 20:58:10
avatar
Quote
Imotko

Що щеш насред полето, гледай в цивилизацията.

А, той е фен на Манастирските, напомнят му за газенето в калта покрай парка.........:]
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 21:56:26
Нали ви казах, бях тръгнал за гъби ...

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Гъби никнат по обектите !
22-06-2011 - 22:28:10
avatar
Quote
greenbul
Нали ви казах, бях тръгнал за гъби ...

М, да..........стават грешки.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход