Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да си припомним правилата!

Публикувано от Пламен Николов 
Да си припомним правилата!
16-06-2011 - 10:26:33
Моля спазвайте правилата, за да може форумът да е полезен и приятен за всички.

1. Не пускайте две теми за едно и също нещо.
2. Не пишете извън темата - пуснете нова тема по въпроса.
3. Не проявявайте неуважение към други участници във форума. Не се допускат обиди, пусвни и т.н.
4. Не се допууска спам и реклама.
5. Не пускайте една и съща тема в няколко различни раздели
6. Преди да попитате нещо препоръчваме да направите търсене и да видите дали вече няма тема по същия въпрос.

Това не са трудни за спазване правила и не искаме много. Целта е да спазваме добрия тон и форумът да бъде полезен. Благодаря Ви!

Моля модераторите да обърнат внимание на т. 3!. Тия простотии тук вече прехвърлят границите на нормалното. Настоявам двамата участници да бъдат блокирани за известно време, за да може да се проветри поне малко атмосферата
Re: Да си припомним правилата!
16-06-2011 - 19:40:11
Тоа па. Я си гледай работата! Изглежда не си много настоятелен, та никой не ти обръща внимание.
Re: Да си припомним правилата!
16-06-2011 - 19:47:04
avatar
Прав е човекът, форума се осра тотално тия дни.
Проявете малко повече толерантност към тези, които не желаят да четат едни и същи простотии, псувни и ... нямам думи как да нарека махленският цирк от снощи между теб и Сахиба. Не знам кой първи е започнал, не ме интересува и кой е победил, но точно тук не е мястото за подобно премерване.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Да си припомним правилата!
16-06-2011 - 19:59:47
Валсодаре моите уважения, но като не желаеш просто не четеш. Никой не те задължава.
Иначе аз вече писах за моите подбуди. Писна ми да чета теми започнати от съфорумци които в последствие биват оплювани на лична основа. Сам си го изпитал на гърба от камелия, идиотко, иворадчо и подобните им. Ти ако не им отвръщаш си е твоя работа. Е аз отвреме на време ги попържвам за да си правят сметка, че и ние можеме да ги поставиме в същото положение. Така че сега не би трябвало да квичат.
Re: Да си припомним правилата!
16-06-2011 - 20:25:16
avatar
Добре бре човек, ти им отвръщаш - те не ти остават длъжни, ситуацията зацикля в повторението си и накрая от простотии една свястна тема няма да остане в тоя сайт. И мен са ме дразнели много и аз съм бил на твоят акъл, но това просто не води до никъде. Просто модераторът трябва най-сетне да излезе от своят дълбок сън и да поразчисти малко простотиите в сайта.
Много се вдигна напрежението от непремерени фрази, в крайна сметка е време да се спре.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Да си припомним правилата!
16-06-2011 - 20:42:39
Валсодаре, давам ти задачка: Потърси темите които аз съм започвал с тематика за имотите и виж колко от посочените местни светила са се исказали по темата. Ще ти помогна - нито един. Когато темата не им харесва, дали поради това че са припознали себе си или просто не им понасят фактите, те нападат безогледно който и да е на личностна основа. Е чашата на моето търпение преля. Това е. Оттук нататък не гарантирам спазването на добрият тон.
Re: Да си припомним правилата!
16-06-2011 - 21:08:43
avatar
Вярно е, в повечето теми добрият тон се нарушава първо от лагерът на Ъпърите, но ми кажи, ако всички игнорираме глупости от подобен род и характер, това дали няма по-бързо да ги откаже от тях, отколкото реципрочен по сила и простащина отговор?
Ти само ги въодушевяваш така, всеки един път на твое мнение да ти реагират по възможно най-просташкият начин, на който те са способни.
Не знам, може и фазите на Луната да са във взаимовръзка с повтарящите се пикове на напрежение тук, но все пак се надявам това да си остане форум за цените на имотите, а не за дължината на пишките.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход