Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

"Споделено с Камелия"- за имотите фронтално, истината такава каквато е!

Публикувано от darkside 
"Споделено с Камелия"- за имотите фронтално, истината такава каквато е!
07-06-2011 - 12:31:33
Ками, подарък от Дарки да си пишеш на воля майна! Нема да се поддаваш на провокации!
2008-ма ще остане в историята докъде може да стигне алчността съчетана с невежество! Каквото е станало, вече е станало... Важно е моментното състояние и максимално вярна прогноза за бъдещето!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-07 13:09 от darkside.
Re: "Споделено с Камелия"- за имотите фронтално, истината такава каквато е!
07-06-2011 - 13:54:08
avatar
Да през 2008 всички пищяха в шатите има криза, ама тука БГ няма как да стане smiling smiley
Re: "Споделено с Камелия"- за имотите фронтално, истината такава каквато е!
07-06-2011 - 16:29:14
Сега пък блеят за милосърдието на държавата да ги отърве от банките. Блеят за морал, "срив на цените" е нещо "неморално"....
Аз съм против това държавата да поеме дълга към банките. Това е неморално и спрямо изплатилите, и спрямо редовно изплащащите и спрямо останалия народ, който дефакто ще плаща сметката!
Re: "Споделено с Камелия"- за имотите фронтално, истината такава каквато е!
09-06-2011 - 15:26:26
Камелке, искам да споделя в темата за споделяне. Ти твърдиш, че никой не си признава, че живее на квартира. Искам да разчупя това твое твърдение. От 2009-а, след като разтоварих "тухлите"аз си живея на квартира като Симеончо през царско време...доходите ми обаче позволяват този начин на живот. Избрах си един хубав град с градинка, кула с часовник,и разкошни фонтани на центъра, чист въздух, щото вече няма какво да го цапа, и наех модерен апартамент за жена ми и сина ми. Пропуснах котката..и тя е уважаван член на семейството. Между другото, ако вашата котка не яде Уискас, изгонете си котката! Проблема е в нея! ..... А аз съм мобилен. И изобщо не усещам липсата на градски собствен имот, егото ми не страда....иначе съм собственик на други "неимотни" неща. И качествен човешки ресурс - нещо, което все още е непонятно на широката публика.
Re: "Споделено с Камелия"- за имотите фронтално, истината такава каквато е!
09-06-2011 - 16:17:11
Quote
darkside
Камелке, искам да споделя в темата за споделяне. Ти твърдиш, че никой не си признава, че живее на квартира. Искам да разчупя това твое твърдение. От 2009-а, след като разтоварих "тухлите"аз си живея на квартира като Симеончо през царско време...доходите ми обаче позволяват този начин на живот. Избрах си един хубав град с градинка, кула с часовник,и разкошни фонтани на центъра, чист въздух, щото вече няма какво да го цапа, и наех модерен апартамент за жена ми и сина ми. Пропуснах котката..и тя е уважаван член на семейството. Между другото, ако вашата котка не яде Уискас, изгонете си котката! Проблема е в нея! ..... А аз съм мобилен. И изобщо не усещам липсата на градски собствен имот, егото ми не страда....иначе съм собственик на други "неимотни" неща. И качествен човешки ресурс - нещо, което все още е непонятно на широката публика.

Качественото жилище и още куп имоти нали не изключва да си качествен човешки ресурс? Или напротив, само квартирантите са умни и хубави?
Re: "Споделено с Камелия"- за имотите фронтално, истината такава каквато е!
09-06-2011 - 18:10:58
Усещам наранена гордост майна. Успокой се, между собствениците има много качествен ресурс, ти си от тях, ама има и от другия вид.
Re: "Споделено с Камелия"- за имотите фронтално, истината такава каквато е!
09-06-2011 - 18:19:54
Мерси, и ти така. И ако можеше и климатът в София да стане като в Пловдив, животът щеше да е рай.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход