Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банско влезе в Топ 5 на световните зимни курорти, а цените накъде? Само нагоре разбира се!

Публикувано от Гладен Брокер 
Корекция на офертата от 149 на 1490.

Като знам, че Банско има потенциал за собствено летище и писта за Ф1, ми иде да се кандидатирам за кмет и като спечеля изборите да провъзглася града за град-държава и за българи да въведа строг визов режим. Или пък новата магистрала Банско-Солун да се ползва като писта за Ф1. Теснолинейката която сега минава ще бъде преустроена на високоскоростен влак Амстердам-Банско-Солун-Пекин.
Банско трябва да получи статус на независим град-държава и със закон да бъде забранено притежаването на имоти от българи там.

[bansko.bg]

Банско влезе в Топ 5 на световните зимни курорти, които ще са домакини на по 2 старта за Световната купа по ски при мъжете и жените през сезон 2011/12. Това стана по време на календарната конференция на Международната федерация по ски (ФИС) в Порторож (Словения). На нея Банско бе предпочетен пред още няколко курорта, които искаха да вземат отменените заради земетресението в Япония стартове при мъжете.
Най-сериозния конкурент на българския топ курорт бе испанският зимен център Ла Молина. Отличната организация на стартовете при мъжете в Банско тази зима и силната подкрепа, която държавата оказва на състезанията за Световната купа, наклони везните в полза на България. Последната инспекция на рейсдиректорите на ФИС и срещата им на държавно ниво с министъра на физическото възпитание и спорта Свилен Нейков също са оказали влияние за взимане на решението.

„Спор няма. Банско взима отменените стартове при мъжете”, коментира директорът на стартовете за СК при мъжете Гюнтер Хуяра. Така зимният ни център ще се нареди до Вал д Изер (Франция), Лейк Луис (Канада), Гармиш-Партенкирхен (Германия) и Сочи (Русия), които също ще са домакини на по два старта при мъжете и жените през 2012 г.

Гигантският слалом и слаломът при мъжете в Банско ще са на 18-19 февруари, а седмица по-късно пак там ще се проведат и спускането и супергигантският слалом за жени. Отличното отношение на ФИС към страната ни пролича и от даването на домакинство на Пампорово на слаломите за европейската купа за мъже на 12-13 февруари 2012 г. Невероятният отзвук в света от стартовете за СК при мъжете тази година в Банско и аудиторията от 200 млн. зрители по цял свят направи България разпознаваема туристическа дестинация.

„Привличането на стартове при мъжете и жените в един сезон е невероятен успех за България”, коментира от Порторож президентът на БФСки Цеко Минев. „Това показва, че държавата ни израства и вече може да прави толкова големи спортни прояви. След като във ФИС ни вярват, че може да реализираме такива проекти значи сме на прав път. Това неминуемо ще се отрази и на интереса към ските в България”.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-08 16:38 от Гладен Брокер.
Кризата в Банско мина и замина. Имотите само ЪП>и нагоре. Пука ми колко щели да струват в гетата в София.

[www.bansko-jazz.com]
Банско е най-доброто място на света!
Re: Банско влезе в Топ 5 на световните зимни курорти, а цените накъде? Само нагоре разбира се!
08-06-2011 - 20:36:39
Quote
Гладен Брокер
Банско е най-доброто място на света!
Емо (Балев), ти ли си бре майна? Дострои ли го оня паметник "Маунтийн 2" на Банско или ша прайш бомбоубежище? А другия паметник в Младост 1? "Остана" ли някой продаден апартамент? Свали малко наемите на тия билбордове бре! Не сме 2008-ма! Ти и Паскалчо (Флоримонт) сте мноу алчни бре! Ма нали сте си дружки....... Кажи му, като лее плоча да слага и бетон, по-здраво става, може и малко желязо щото тухлите не носят конструкцията, по това се различава от "лего"-то...... не мое майна и "чушлето" в боба и душата в рая!
Re: Банско влезе в Топ 5 на световните зимни курорти, а цените накъде? Само нагоре разбира се!
08-06-2011 - 21:03:39
Цените в банско са точно това, което очаквам да се случи в София. Нека се пънат да ми разправят, че без пари няма да има. Да без пари няма да има, но цени в София, подобни на тези в Банско са абсолютно, ама абсолютно реални и достижими.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
darkside, приятелю,

Ще те помоля да не споменаваш имена, че и сид-а чете форума. Пиши ми на Л.С. ако се познаваме. Маунтийн 2 е пред А.15, а в Младост 1 има още малко свободни, ако те интересува пиши. Драсни ми на лични кой си ако се познаваме лично.
Re: Банско влезе в Топ 5 на световните зимни курорти, а цените накъде? Само нагоре разбира се!
08-06-2011 - 23:06:09
Quote
Гладен Брокер
darkside, приятелю,

Ще те помоля да не споменаваш имена, че и сид-а чете форума. Пиши ми на Л.С. ако се познаваме. Маунтийн 2 е пред А.15, а в Младост 1 има още малко свободни, ако те интересува пиши. Драсни ми на лични кой си ако се познаваме лично.
О.К. Верно, Сида е много любопитен, майна. Души наоколо като немска овчарка, сигурен съм!
дарки, имаш ЛС.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход