Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой кого цитира

Публикувано от greenbul 
Кой кого цитира
16-05-2011 - 21:43:41
Като изключим дървените философи във форума, които от всичко разбират и са неизчерпаем източник на мъдрост, кой кои източници ползва за да определи има ли чудовеищен балон на пазара на имоти? Моите постове доказли проверката на времето се базират на статийте на:

Nouriel Roubini
Peter Schiff
Alan Greenspan
Vernon Smith
Raghuram Rajan
Robert Shiller

от Българските:

др. Красимир Петров
Койчо Блчев
Геоги Ангелов
Левон Хампарцумян
проф. Димитър Иванов
Божидар Данев
Кольо Парамов

Биха ли били любезни таканаречените ъпери да избоят източниците, от които черпят информация? Всяка сериозна статия има списък на цитатите. Е, уважаеми ъпери, кого цитирате вие, на кого вярвате и кои изтоници смятате за достоверни, че да подкрепяте твърдението, че имотите в момента не са грандиозно набалончени?

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Кой кого цитира
16-05-2011 - 21:51:57
avatar
Според мен никой от тях не го отрича. Те твърдят, че така трябва smiling smiley Да растат всяка година с по 30%, защото не могат да измислят друг начин да печелят, освен чрез имоти и тъпото стадо.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Кой кого цитира
16-05-2011 - 22:22:19
Имам само два източника - реалния бизнес и собствения ми опит. И като си пишете двамката, /боже, боже, кого сте написали от българска страна, да се спукаш от смях/ поне пишете имената на големите корифеи правилно.
Абе я направо вижте в съседната тема за връзката учено-богато.
Re: Кой кого цитира
16-05-2011 - 22:44:17
avatar
Аз не цитирам никой, освен НСИ, imоt.bg и imoti.net. Мен не можеш да ме упрекнеш winking smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Кой кого цитира
16-05-2011 - 22:58:01
avatar
P.S. ако трябва все пак да цитирам... smiling smiley заслушах се в една песен на Bob Marley днес:

"...total destruction the only solution..."

(Извинявам се на ъпърите - освен, че повечето живеят в панелки, другата обща черта е, че не знаят английски - много показателно нещо.)

Извадено е от контекста, разбира се, но територията България само това я оправя. Начисто.

А София всъщност е толкова красива като се раззелени, даже панелните гета изглеждат хубаво, защото грозотиите се скриват зад дърветата (днес загледах Младост докато хапвах на тераса от другата страна на булеварда).

Лозенец пък съвсем хубав - днес Арсеналски си има нова пътна маркировка. Прекрасен ден!


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Кой кого цитира
16-05-2011 - 23:22:51
avatar
Quote
dodo2
P.S. ако трябва все пак да цитирам... smiling smiley заслушах се в една песен на Bob Marley днес:

"...total destruction the only solution..."

(Извинявам се на ъпърите - освен, че повечето живеят в панелки, другата обща черта е, че не знаят английски - много показателно нещо.)

Извадено е от контекста, разбира се, но територията България само това я оправя. Начисто.

А София всъщност е толкова красива като се раззелени, даже панелните гета изглеждат хубаво, защото грозотиите се скриват зад дърветата (днес загледах Младост докато хапвах на тераса от другата страна на булеварда).

Лозенец пък съвсем хубав - днес Арсеналски си има нова пътна маркировка. Прекрасен ден!

Много си нещастен, ама ще ти обясня, защото съм великодушна. Хората без комплекси, не се притесняват да кажат, че само ползват английски, защото правят разлика в понятията, знаейки други основни езици. Индивиди със средна интелигентност нямат нужда от обяснения, ама хора разни.
А по същество......
За територията на България не знам, но София само това я оправя- пълното унищожение на причините за състоянието на града.
Само че, кореняците не сме комплексари и не ви мразим, само ви съжаляваме, затова няма да ви унищожаваме.
Решението е- правим КПП на изходите на София и всички, дето седмата цифра в ЕГН-то ви не е "6" или "7"- минавате зад бариерата без право на връщане.
И дните ще бъдат прекрасни, дори и пороен дъжда да вали.
Re: Кой кого цитира
16-05-2011 - 23:35:42
avatar
Ти знаеш ли как изобщо се образува ЕГН?
Чула-недочула бялата птица пак се прави на много умна.
Ти да не си от Смолян или Сливен - с 6 winking smiley Стара Загора и Добрич (Толбухин - затова е след "С" по азбучен ред) - 7.
Много си задръстена - по всяка тема си абсолютен дилетант, но устата ти голяма, все едно пет "шоколада" си налапала smiling smiley

Освен това знаеш ли кога е въведено ЕГН? И че когато е асоциирано на хората, градът е избиран по постоянно местожителство. Така че всички такива - приходящи като теб труженици, заселили се в Люлин и другите панелни гета си мислите, че сте Софиянци smiling smiley Май аз ще трябва да ти късам билетчето на КПП-то.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 01:38:17
dodo maj niamaw otgovor a..:ami:
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 02:21:11
zabrawi djado si Kuku...
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 09:21:56
Quote
камелия
Quote
dodo2
P.S. ако трябва все пак да цитирам... smiling smiley заслушах се в една песен на Bob Marley днес:

"...total destruction the only solution..."

(Извинявам се на ъпърите - освен, че повечето живеят в панелки, другата обща черта е, че не знаят английски - много показателно нещо.)

Извадено е от контекста, разбира се, но територията България само това я оправя. Начисто.

А София всъщност е толкова красива като се раззелени, даже панелните гета изглеждат хубаво, защото грозотиите се скриват зад дърветата (днес загледах Младост докато хапвах на тераса от другата страна на булеварда).

Лозенец пък съвсем хубав - днес Арсеналски си има нова пътна маркировка. Прекрасен ден!

Много си нещастен, ама ще ти обясня, защото съм великодушна. Хората без комплекси, не се притесняват да кажат, че само ползват английски, защото правят разлика в понятията, знаейки други основни езици. Индивиди със средна интелигентност нямат нужда от обяснения, ама хора разни.
А по същество......
За територията на България не знам, но София само това я оправя- пълното унищожение на причините за състоянието на града.
Само че, кореняците не сме комплексари и не ви мразим, само ви съжаляваме, затова няма да ви унищожаваме.
Решението е- правим КПП на изходите на София и всички, дето седмата цифра в ЕГН-то ви не е "6" или "7"- минавате зад бариерата без право на връщане.
И дните ще бъдат прекрасни, дори и пороен дъжда да вали.
Kaмелия да не искаш да кажеш че родените в София сме нещо повече от останалите хора?Или пък смяташ че това е някаква гаранция за ум интелект знания възпитание и култура?Или пък че месторождението дава някаква привилегия?Като наблюдавам софиянците направо ме е срам.Възпитание нула говорят диалектно нетолерантни направо озверели.Така че не се излагай
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход