Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще има ли взрив на цените на имотите в пернишко след откриването на българския "Клондайк"?

Публикувано от sid 40 
Ще има ли взрив на цените на имотите в пернишко след откриването на българския "Клондайк"?
19-04-2011 - 14:45:46
avatar
Ще има ли взрив на цените на имотите в пернишко и оттам в цялата страна, след откриването на българския "Клондайк"?

[paper.standartnews.com]
Re: Ще има ли взрив на цените на имотите в пернишко след откриването на българския "Клондайк"?
19-04-2011 - 14:58:45
avatar
Хаха, нали знаеш как це добива злато по съвременни методи ....
с огромни хвосто хранилища за киселини - Справка трагедията в Унгария!
И аз чух че златната жила стигала чак ЗТМ Радомир. Сега умуват да направят Ф1 в Брезник, а скоростният влак от Пекин да стига директно до Долна Диканя със спирка в с. Друган. Кредитния рейтинг на БГ пък моментално е вдигнат на ААА+ от всички международни рейтингови агенции. Е сега ще видите как панелките в Радомир стават 1500 евро квадрата! А за Брезник ще се води война на европейско равнище.
Re: Ще има ли взрив на цените на имотите в пернишко след откриването на българския "Клондайк"?
19-04-2011 - 15:18:19
avatar
Quote
Гладен Брокер
И аз чух че златната жила стигала чак ЗТМ Радомир. Сега умуват да направят Ф1 в Брезник, а скоростният влак от Пекин да стига директно до Долна Диканя със спирка в с. Друган. Кредитния рейтинг на БГ пък моментално е вдигнат на ААА+ от всички международни рейтингови агенции. Е сега ще видите как панелките в Радомир стават 1500 евро квадрата! А за Брезник ще се води война на европейско равнище.

Е, къде намеша и Радомир? Брезник е на север от Перник. А диканите въобще не стоят на жп.линията. winking smiley Скоро някой от форума си беше купил имот в Брезник. Мисля, че беше пуснал тема в другия раздел. Във всяка ситуация ще е на кяр.
Ама разбира се Сахибе... Инфо на уше: руснаците ще местят Байконур, а сега познай къде? ще ти дам жокер- заедно с американците ще строят новата силиконова долина - сега стопли ли? - Крем-И...ци.

Ще пада як кяр!!! Купувай сега!!!
Re: Ще има ли взрив на цените на имотите в пернишко след откриването на българския "Клондайк"?
19-04-2011 - 15:58:57
avatar
Извънземни търсят тайна адска машина у нас
Някъде в Седемте рилски езера е скрито тайното оръжие за масово унищожение – адската машина има силата да заличи цялата галактика
Re: Ще има ли взрив на цените на имотите в пернишко след откриването на българския "Клондайк"?
19-04-2011 - 21:11:26
avatar
Quote
dodo2
Извънземни търсят тайна адска машина у нас
Някъде в Седемте рилски езера е скрито тайното оръжие за масово унищожение – адската машина има силата да заличи цялата галактика

За разлика от твоите глупости, аз пиша за реални неща.
Особено ме тревожи какви зверски цени на имотите предстоят в Мусагеница, Полигона, Слатина и Дружба, след скорошният пуск на супермодерната спортна зала. А пък цените на наемите ще бъдат само четрицифрени!
[www.novsport.com]
Re: Ще има ли взрив на цените на имотите в пернишко след откриването на българския "Клондайк"?
19-04-2011 - 21:47:17
Quote
sid 40
Quote
dodo2
Извънземни търсят тайна адска машина у нас
Някъде в Седемте рилски езера е скрито тайното оръжие за масово унищожение – адската машина има силата да заличи цялата галактика

За разлика от твоите глупости, аз пиша за реални неща.
Особено ме тревожи какви зверски цени на имотите предстоят в Мусагеница, Полигона, Слатина и Дружба, след скорошният пуск на супермодерната спортна зала. А пък цените на наемите ще бъдат само четрицифрени!
[www.novsport.com]
Като открият запланувания стадион на летището очаквайте цени от над 10000 евро/кв.м. :} Пък и мястото е топ локейшън.
P.S. ох спирам да спамя, че не ми е интересно с откачалки да е занимавам *sos*
Re: Ще има ли взрив на цените на имотите в пернишко след откриването на българския "Клондайк"?
19-04-2011 - 22:04:02
Aйдеееееее, ррррррррррррррррррррррррррррррръста премина във вввввввззззззззррррррив!
:}:}:}
Sid,ти наистина ме развесели."Клондайк в сърцето на Граово"...Наистина ли вярваш във всичко това?Надявам се,че ни майтапиш,иначе ще предизвикаш към себе си сериозни подозрения.Пък и какво общо има наличието на спортно зала за благоденствието на живеещите наоколо?!?Виж за метрото не коментирам.Започваш да ме притесняваш,човек...confused smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход