Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какви са тия неудачници????

Публикувано от sid 40 
Какви са тия неудачници????
17-04-2011 - 23:06:39
avatar
Когато навлязох на руския пазар, да търся купувачи на недвижимости за българското черноморие подчертавах, че съм държавен служител в интересите на туризма. След като му обрисувах картината, един руснак ме закопа с израза:


Что это за проигравшие?, което означаваше "Какви са тия неудачници"?, когато ставаше въпрос за половината форум за НИ.... Чудех се какво да отговоря на човека. Той не познава Додо, Пантер, Паламуди и тем подобни..... Как да обясня???
Re: Какви са тия неудачници????
17-04-2011 - 23:38:13
Quote
sid 40
Когато навлязох на руския пазар, да търся купувачи на недвижимости за българското черноморие подчертавах, че съм държавен служител в интересите на туризма. След като му обрисувах картината, един руснак ме закопа с израза:


Что это за проигравшие?, което означаваше "Какви са тия неудачници"?, когато ставаше въпрос за половината форум за НИ.... Чудех се какво да отговоря на човека. Той не познава Додо, Пантер, Паламуди и тем подобни..... Как да обясня???

Ние по принцип фразата "един човек/една жена каза" много я тачим и винаги я вземаме за чиста монета и извор на неоспоримата истина. Ако пък човекът (жената) са чуждоговорящи, направо бием чело у земята и проклинаме мига, в който сме сглупили да изкажем различно мнение.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Какви са тия неудачници????
17-04-2011 - 23:48:20
avatar
Quote
sid 40
Когато навлязох на руския пазар, да търся купувачи на недвижимости за българското черноморие подчертавах, че съм държавен служител в интересите на туризма. След като му обрисувах картината, един руснак ме закопа с израза:


Что это за проигравшие?, което означаваше "Какви са тия неудачници"?, когато ставаше въпрос за половината форум за НИ.... Чудех се какво да отговоря на човека. Той не познава Додо, Пантер, Паламуди и тем подобни..... Как да обясня???


Според мен жена ти не понася, че пиеш вечер и е решила да те откаже от алкохола, като ти е набута вътре халюциногени. Другият вариант е, да имаш вече жълта книжка.
Re: Какви са тия неудачници????
18-04-2011 - 00:05:29
avatar
Quote
dodo2
Quote
sid 40
Когато навлязох на руския пазар, да търся купувачи на недвижимости за българското черноморие подчертавах, че съм държавен служител в интересите на туризма. След като му обрисувах картината, един руснак ме закопа с израза:


Что это за проигравшие?, което означаваше "Какви са тия неудачници"?, когато ставаше въпрос за половината форум за НИ.... Чудех се какво да отговоря на човека. Той не познава Додо, Пантер, Паламуди и тем подобни..... Как да обясня???


Според мен жена ти не понася, че пиеш вечер и е решила да те откаже от алкохола, като ти е набута вътре халюциногени. Другият вариант е, да имаш вече жълта книжка.
Спокойно не съм полудял колкото тебе, за да смятам имащите за неудачници спрямо нямащите.:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход